Şimdi Ara

MARMARA TIP TAYFA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Marmara yazdım cok büyük bir ihtimalle gireceğim inşallah başka yazan varsa gelin tanışalım.

• Kaç bindesiniz

Benim 3845 gelir mi bilmiyorum ama gelmesini istiyorum
  • tanışalım ben marmara tıp yazıp çok büyük ihtimalle girecek biriyim memnun oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: To The Future

Kaç bindesiniz

1648 hocam benim.

Gelir insallah hocam, moralinizi bozmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskirakı

tanışalım ben marmara tıp yazıp çok büyük ihtimalle girecek biriyim memnun oldum

Hayırlı olsun hocam tebrikler o zaman şimdiden.
  • Sağolun Hocam bakalım
  • Neden ege yazmadınız_? ayrıca cerrahpaşa bile size geliyor
  • Ben geleceğim büyük ihtimal

Yine de belli olana kadar kesin konuşmamak en iyisi
  • okadar17 O kullanıcısına yanıt
    Hocam İstanbul'daki tüm tıpları gezdim içim en çok Marmara'ya ısındı. Cerrahpaşa'dan mezun bir tanıdığımda Marmara ve cerrahpasa hoca kalitesi olarak aynıdır ikisini de gözün kapalı yazabilirsin dedi. Hem yurt yerine akrabalarimin yanında kalacağım bi kaç sene.
  • Hocam hayırlı olsun şimdiden

Hazırlığı ne yapmayı düşünüyorsunuz şimdiden sorayım. Yazın çalışıp geçmeye calisacak misiniz?
  • Ben atlarım hazırlığı, zaten geç başlıyorum yolumuz uzun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadesofcool -- 26 Temmuz 2017; 1:30:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kai Yerimdar

Yardır gitsin bro

Eyvallah hocam. Hocam siz ne yapıyordunuz? Daha önce sorduysam kusura bakmayın valla.
  • shadesofcool kullanıcısına yanıt
    Hocam kitap falan ne yapmayı düşünüyorsunuz bende hazırlığı atlamayı cok istiyorum da nasıl bir yöntem izleyeyim?
  • olm 1600le kim marmara yazar cerrahpaşa varken.Mis gibi kolay okul 100 kişiden 99u cerrahpaşa yazar biri de sensin :) bak hala 23 saat var değiş onu pişman olmazsınn
  • Hiç bilmiyorum hocam, çalışmadan geçebileceğimi düşünmüştüm de illa ki bir kitaptan biraz bakmak lazım. Forumdan bilen biri çıkar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: okadar17

olm 1600le kim marmara yazar cerrahpaşa varken.Mis gibi kolay okul 100 kişiden 99u cerrahpaşa yazar biri de sensin :) bak hala 23 saat var değiş onu pişman olmazsınn

Hocam bi kaç arkadasım da sırf kolay diye cerrahpasa yazdı ama ben kolay diye bir okulun tutulması taraftarı değilim açıkcası. Kısacası benim içime böyle sindi. Allah pişman etmesin insallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cediosman -- 26 Temmuz 2017; 1:37:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonSalieri

Hocam İstanbul'daki tüm tıpları gezdim içim en çok Marmara'ya ısındı. Cerrahpaşa'dan mezun bir tanıdığımda Marmara ve cerrahpasa hoca kalitesi olarak aynıdır ikisini de gözün kapalı yazabilirsin dedi. Hem yurt yerine akrabalarimin yanında kalacağım bi kaç sene.

cerrahpaşayla marmara aslında kıyaslanamaz ama son zamanlarda cerrahpaşa da hoca kalmadı ondan aynı sayılabilir.
  • Aynen hocam 7k'ya Cerrahpaşa'da çalışmak yerine Acıbadem'de 50k alıyor diye duydum doktorlar.
  • Olm manyaksın yeminle :) Okul istanbulun güzel bi yerinde yurt var olanaklar var kampüs var okul kolay öğrenciler senin puanına daha yakın . Türkçe daha kolay bi yıl gitme ihtimali yok.Olm 6 yıl tıp okucan rahat bi yer olsun işte kaşınıyo musun :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonSalieri

quote:

Orijinalden alıntı: To The Future

Kaç bindesiniz

1648 hocam benim.

Gelir insallah hocam, moralinizi bozmayın.

o sıralamayla marmara yazma hocam yapma etme. ctf/çapayı beğenmediysen acıbadem, bezmialem falan yaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.