Şimdi Ara

MARKOFONİ ADİDAS İNDİRİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.760
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Fırsat nerde ?
  • Kafa mı buluyorsunuz?
  • Vaaaay bedava lan :D

Arkadaşım paran mı çok kafa mı buluyorsun :D
  • hocam her dönem yapılan bu tip indirimleri sıcak fırsat şemsiyesi altında açmayalım lütfen...
    Bana bir Superstarı 50-60 TL ye aldırabiliyorsan heh o zaman tamamdır
  • Bir an heyecanlandım, yeni bir zizigo vakası sandım.
  • Vurmayın öldü.
  • arkadaşlar kusura bakmayın hanımın kurbanı oldum şöyle ki eksiyle-sıcak fırsatçıların çekişmesiyle ilgili sayflaarı okuttum hanıma 1 saattir gülüyoruz hatta donanımhaber ölücüleri diye dernek kurulmuş tüm entryler über komik günümüzü şenlendirdiler sağolsunlar bende hanıma dedim sen takip ediyorsun indirim şöyle böyle varsa bir fırsat söyle dedim o da babalar günü için bişeyler bakıyorum adidasın indirimi vardı markofoniden diyince konuyu tam araştırmadan hanıma güvenip link verdik şimdi bende baktım hakkatten bi pok yokmuş ilgi alanım elektronik eşya ve otomobil üzerine sıcak fırsatlar olursa bizzat kendim araştırıp sonra başlık açacam uyarılarınız için teşekkürler

• MARKOFONİ yazmış adam siz hala sıcak fırsat bekliyorsunuz
  • millet dalga mı gecıyo adammı secıyo . evde aılesıyle otururken canı sıkılıyoda buraya mı sarıyo .nedir bu kardeşim,,, ne çektın be forumdonanım pehhh!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbaros5050

millet dalga mı gecıyo adammı secıyo . evde aılesıyle otururken canı sıkılıyoda buraya mı sarıyo .nedir bu kardeşim,,, ne çektın be forumdonanım pehhh!!

yo yo yoooo
    r r rrrr
  • Hocam daha çok pişmeniz lazım bedavadan biraz daha pahalıya almamız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr xXx -- 12 Mayıs 2015; 3:35:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.