Şimdi Ara

MARKALI GİYİM FIRSATLARI (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
104
Favori
42.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shafter

Forumda okuyorum ülkemiz avmlerinde montlar 2000 tl den başlıyor markalı
    3-4 ay önce 450 ye hemde superdry mont aldırdım birçok kişiye ( şimdi gerçi 1000 küsür olmuş amazonda da)

Diyeceğim şu ki kıyafet konusunda sanki tr den alışverş yapıyormuş gibi satıcı amazon germany olan ürünleri almaya çekinmeyin.

Bu da sizin icin kisayolu

yan taraftan bedeninizi limitlendirip aratin

https://www.amazon.com.tr/s?i=fashion&bbn=13546852031&rh=n%3A12466553031%2Cn%3A13546649031%2Cn%3A13546677031%2Cn%3A13546852031%2Cn%3A13547348031%2Cp_6%3AA3O5TP4R0OZYXZ&s=price-asc-rank&dc&qid=1631865544&rnid=13546852031&ref=sr_st_price-asc-rank

ayni markanin tr satis fiyati 2000 tl iken amazon germany den 500 tl ye alabiliyorsunuz.

1 hafta 10 gun icinde de teslim ediliyor.

Forumda paylaşılan en faydalı konu başlıklarından biri olmuş elinize sağlık.

Bay ve bayan Mont arayışımız mevcut bu şekilde fırsat dediğiniz bi ürün olur ise uyarırsanız çok memnun olurum keşke 450 TL ye Superdry dan yararlanabilseymişiz.

Teşekkürler.

• Markalı ürünleri severim ama yurtdışı fiyatı 2.000tl, 450tl, 500e aldım vs de biraz yanıltıcı olabiliyor. Bir malın ederi de var. Marka olması, liste ya da yurtdışı fiyatından çok daha uyguna alınması onu her zaman fırsat yapmaz. Geçenlerde ben de bir ceket aldım 400 küsüre. Tr fiyatları 1000'in üzerinde. Çok kaliteli bulduğum, ürünlerini beğendiğim yıllardır almak isteyip alamadığım bir markaydı ama gelen ürüne bakıyorum, ne kadar liste fiyatı yüksek olsa da ederi bu kadar. Sık sık calvin klein outlet mağazasına giriyorum. 100-230 arasına t-shirt görünce çok uygun deyip gaza geliyorum hemen. Normalde daha pahalı, liste fiyatları daha yüksek ya. Sonra ürüne bakıyorum, mantık açısından bakıyorum ve vazgeçiyorum. Bazen çok uyguna alıp çok memnun kaldığım kıyafetler oluyor. Çok para verip de kalitesinden memnun kalmadığım ürünler oluyor. Markadan ziyade ürüne bakmak lazım.

• Size san francisco nike t-shirt fiyatlarını gösteriyim,sizde 300-500 birime tişört aldık diye sevinin o paraya araba alırsın.

MARKALI GİYİM FIRSATLARI

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

İadede kargo ücretini iade etmezler değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 gunluk iade surecinde kargo masrafinida iade ediyorlar

14 gunden sonra sadece urun ucreti iade.

• milicic kullanıcısına yanıt
    Bunlar zaten burada 300 500 değil ki. O fiyat olanlar orada 9.99 değil. Elma ile armut karşılaştırmayın.

Burada paramız değersiz vergi vs fazla ama bu şekilde karşılaştırma olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Çok iyi o zaman .iadeler mng ye mi peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8156ACF80 -- 17 Eylül 2021; 18:49:30 >
  • Ne yazık ki dhl..

ancak bir keresinde sormuştum, dhl bölgenizde yoksa yurtiçi ile depomuza yolluyorsunuz , dhl ye biz yönlendiriyoruz demişlerdi.

veya yurt içi toplayıp kendisi mi dhl ye veriyordu neydi unuttum.

Tabi tüm bu iadeler ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 17 Eylül 2021; 19:2:21 >
    Burada bir düzeltme yapayım hocam. Benim bulunduğum şehirde DHL olmadığı için ürünü yurt içi kargoyla en yakın DHL ye yolladım. Gönderim ücretini cebimden verdim, faturayı da amazona yolladım. Amazon kargo ücretini amazon bakiyesi olarak yüklüyor. Hatırladığım kadarıyla 200 tlye kadar kargo ücreti iadesi yapıyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gamer4fun4 G kullanıcısına yanıt

yani biraz ugrastiriyor ancak cevrenizde dhl yoksa bile tam ucret iadesi aliyorsunuz anlasilan.

14 günden emin misiniz? Her yerde 30 gün yazıyor, ona göre iade için acele edeceğim. XL sipariş verdiğim Columbia mont M beden olarak geldi.

• 30 gun gumruk ucret harici iade,14 gun tamami iade diye biliyorum

2 dk canli chate baglanip sorun bence

hocam teşekkürler, giyim önerilerinizi takip ediyorum, ama aynı tişörtu 50 liraya lcwaikiki ya da defacto gibi yerlerde bularak. (ciddiyim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam merhaba. Dhl gelip evden alıyor mu kargoyu?

• normalde öyle bir hizmetleri var ancak ben aradığımda gelemeyiz dediler

• abrooke139 kullanıcısına yanıt

400 + vergi

• Herkese merhaba, konu başlığını görünce yazmak istedim, genelde Columbia markasının ürünleri Türkiye'de çok pahalı ama bana kalırsa kaliteli, bilmiyorum sizler ne düşünüyorsunuz. Bu markanın ürünlerini yurt dışından uyguna alabileceğimiz yerler var mı ? (The North Face de olabilir.)

• 1 haftadir yazmayi unuttum

amazon germany % 10 indirim var..

ancak ne yazik ki son 3 saat :(

birkac sey aldim..boss pololar yine 500 lere geldi bana..

mont alacak olanlar baksin kesinlikle..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.