Şimdi Ara

Markafoni parfümlerde sepette %50 indirim (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
6
Favori
14.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ck one tam yazlık ferah ve taze bir koku liseden beri kullanıyorum çok memnunum kalıcılığı yetersiz olduğu için gratis ten doldurulabilir küçük parfüm aparatı almıştım onunla yanımda taşıyorum sabah sıktığım parfümü öğlen 2 civarı tazeliyorum
    57 liraya 200 ml açık parfüm alamazsınız o kadarda yerden yere vurulacak değil
  • MajoooR kullanıcısına yanıt
    invictus yoktu dostum ben de ona baktım ama göremedim. hatta hiçbir paco rabanne parfümü yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theuggy -- 24 Mayıs 2017; 14:21:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avon
    Just Play EDT Erkek Parfüm 75 ml.
    149,99 TL'den 82,99 TL 'ye düşmüş :)
    piyasada 49 tlye satılıyor. süper indirimmiş :)
  • 100 TL'ye 40 TL indirime dönmüş olay. %50 bitti sanırım.
  • Davidoff The Game EDT 100 Ml. & Davidoff The Game EDT 40 Ml.

bu ürünü 67tl ye aldım fiyat olarak iyi ama ilk kez deneyeceğim umarım güzeldir konu sahibine teşekkürler
  • Avon'u hiç dikkat etmemiştim :))

Yine ucuza geliyor ama hakkını yememek lazım %50 indirim varken 41 TL'ye geliyormuş :))
  • Doğru düzgün hiçbir şey kalmamış. Sıcak fırsatlar yine başarılı bir şekilde sömürüsünü gerçekleştirmiş. Tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

bu guy laroş burda pek bilinmiyo.
    gerçi tene göre değişir.çok ağır ağdalı bir koku değil ancak sıradan kokulardan farklı.

davidof ve calvin alanlar da avon fiyatına aldılar.yani üzülmeye gerenk yok.

avantajix yansımadıysa itiraz açın.

Teşekkürler

• Son anda yetiştim hiç bişey kalmamıştı 57 liraya calvin klein one 200 ml + calvin klein 150 ml deodorant aldım kargoda yoktu bu fiyata alınacak en iyisiydi heralde Sırf deodorantı fiyasada 50-100 arası ihtiyacım varmıydı hayır ama bu sıcak fırsatlar konusuna ne zaman girsem bişey alıyorum bende anlamıyorum şuan elimde 50 ml dior homme intense, 30 ml 212 sexy men, 30 ml givenchy insense ultramarine, 50 ml bargello 593 ( Givenchy ultramarine dolumu) 2 adet 50 şer ml lactone kodlarını hatırlamıyorum, 50 ml oriflame hediye geldi bide simdi bunu aldım heralde 3 sene yeter bunlar Dior homme-212 ve lactone ları tekin acardan 500 e 250 indirimden almıştım 250 tl ye

• deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    doldurma parfüm nasıl kullanıyorsunuz? normal parfüm gibi nota değiştirmiyor bunlar sıkar sıkmaz yoğun bir alkol kokusu ve esans alıyorum gerçeğe yakın doldurma parfüm varmı ?
  • avantajix yeni yansımış. 50 liraya almış olduk

• Davidoff The Game EDT 100 Ml ve 40 ml kaptım ck artık baymıştı bide buna bakalım
  • zeroplayer06 kullanıcısına yanıt
    hocam benim aldıklarımla aynısı deeply yours kimse almamış sanırım ama güzel kokusu var olumsuz bi söz duymadım
  • Bu nikosu niye yardırdınız ya, neydi bu kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekodemo

doldurma parfüm nasıl kullanıyorsunuz? normal parfüm gibi nota değiştirmiyor bunlar sıkar sıkmaz yoğun bir alkol kokusu ve esans alıyorum gerçeğe yakın doldurma parfüm varmı ?

forumda eser hocam satıyor Tutaste markasıyla. notalı ve çok iyi kokuları var.denemenizi tavsiye ederim memnun kalırsınız

https://forum.donanimhaber.com/acik-parfumde-orijinal-notalar-tutaste-maximum-kalite--85853049

Yardımcı olalım arkadaşa eser bey @EserKozmetik

• %50 bitmiş. Uzun zamandır Drakkar Noit denemek istiyordum,Resmen kaçırdık.

• ceyhu7n kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Ceyhun bey.

Bu tür paylaşımlarda bulunmayı pek istemiyorum.

Bu şekilde olduğunu hissediyorsa orijinal ürüne devam etmesini öneriyorum. Ön yargılı müşteriyi memnun etmek deveye hendek attırmaktan zor olabiliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekodemo

Valla ben bi tavsiye üzerine bargello 593 kodunu aldım çok beğendim bu böyle kokuyorsa orjinali daha iyidir diyerek orjinalini aldım ( Givenchy insense ultramarine ) ama bargellodaki orjinalinden kat be kat üstün bi koku kalıcılıktada kokudada daha üstün
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemall058

avantajix yeni yansımış. 50 liraya almış olduk

Siz saat kaçta almıştınız. Benim de yansımadı ve avantajix de son aylarda yansımama sorununu çok fazla yaşıyorum. Artık sıkmaya başladı, reklam engelleyici falan da kapalı olsa yine de yansımıyor. Sanırım artık beruby kullanmaya başlasam daha iyi olacak. Durumu daha önceden kendilerine de belirttim ama durum hâlâ aynı. Geçen gün yine yansımayan Markafoni için manuel yansıtma için geri bildirim formu doldurdum ama reddedildi sonucu verilmiş.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.