Şimdi Ara

MARKA PARK 29 Ekim'e Özel %29 indirim + 100 tl indirim kodu** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
6
Favori
13.099
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaliteli mont önerisi olan var mı ?
  • Paylasim icin cok tesekkurler, Timberland oxford ayakkabi ve yine Timberland kapsonlu sweat aldim.

Edit: Ayakkabiyi hemen kargoya vermisler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLuEmavi -- 29 Ekim 2018; 18:50:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harley bot alacaktık fakat indirim düşmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bagcesmeli41

Kaliteli mont önerisi olan var mı ?

Ben barbour aldım hocam tavsiye ederim.kapusonu vs yok ancak. 499 TL lik olanı 10 liralık çorap ekleyince 260 a düştü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geox markasina bakin derim 2 tane siparis verdim turkiyede bu fiyatlara bedava ve inanilmaz konforlu dayaniklidir. Yurt disinda en ucuzu 100$ civaridir burda ikisini bu fiyatin altina aliyorsun umarim gonderirler

• DBHQC7I alin benden size bir kod ekstra %20 indirim her seyde geciyor gule gule kullanin

• Buradan bir kaç ay önce ayakkabı siparişi verdim. Kupon kullanmak için çorap ekledim. Çorabı gönderdiler ayakkabıyı göndermediler. 19₺ ye çorap kitlediler.

• kalamar01 kullanıcısına yanıt
    link paylaşabilir misiniz?
  • ysakay kullanıcısına yanıt
    O çorap için eve kargo çağırır iade ederdim
  • teşekkürler, 1 ayakkabı ve 1 pantolonu, normal fiyatı 1100 TL, indirimli fiyatı 550 TL, kargo dahil 297 TL ye alıyorum.
    alt tarafta arkadaşın diğerinin verdiği kod biraz daha indirmiş oldu, 100 TL indirim yerine %20 indirim daha ekledim.
    %5 de puan verecekmiş.
  • kalamar01 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamar01

DBHQC7I alin benden size bir kod ekstra %20 indirim her seyde geciyor gule gule kullanin
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 15:29:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kodların ikisi de çalışmadı ne yazık ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamar01

DBHQC7I alin benden size bir kod ekstra %20 indirim her seyde geciyor gule gule kullanin

Teşekkürler hocam. Senın kodla 30 TL daha ucuza almak için iptal ettim ilk siparişi. Barbour mont ve New Balance ayakkabıyı 330 aldık sayenizde. Paylaşım yapan tüm arkadaşlara teşekkürler.
    Bu arada ilk mesajdakı indirim kodlarından ilki kotayı doldurmuş. 99 la başlayan kod ve DBHQC7I Halen aktıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbb -- 29 Ekim 2018; 19:41:45 >
  • hocam güvenilir bir mağazamı bu?
  • cayeww C kullanıcısına yanıt
    Daha önce sitesinden yaptığımız alışverişte bir sorunla karşılasmadık. Ayrıca çoğu avm de mağazaları var hocam. Bir sıkıntı çıkmaz umarım.

• Konu sahibi ve kalamar01 nickli arkadaşa teşekkürler new balance ayakkabı lumberjack bot ve jack jones mont 280e geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: m8karagoz

Konu sahibi ve kalamar01 nickli arkadaşa teşekkürler new balance ayakkabı lumberjack bot ve jack jones mont 280e geldi
    Linkleri alsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frdbb kullanıcısına yanıt
    Sipariş iptali nasıl yapılıyor hocam ben iptal edemiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.