Şimdi Ara

MARIO KART 8 - Türk Klan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Online oynarken sık sık karşılaşıyorum. Millet klan oluşturmuş gruplaşarak oynuyorlar. Yarışta yardım ediyolar birbirlerine ve o sayede hep 1.2. oluyolar.

Bizim neden klanımız olmasın?

TÜRKİYE'de var mı ben çok iyi oynuyorum diyen babayiğit :D Kendi klanımızı yapsak belli saatlerde oynasak?

Ayrıca benden düşükleri almam. (TR de kimse yoktur belkide benim kadar mk8 oynayan :/ )
     MARIO KART 8 - Türk Klan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bowser Zeki -- 11 Eylül 2014; 0:25:50 >

• Neyse arada bir uplarım. 20 kişi görmüş ama 1 kişi bile cevap yazmamış.
  • 8-9k PUANI OLAN 1 TANE TÜRK GÖRMEK İSTİYORUM :/
  • Benim henüz 2000 civarı puanım var :D 8-9k için 40 fırın ekmek yemem gerek gibi ha? :D
  • optimux kullanıcısına yanıt
    Valla şu 10k barajını aşıyım sorun kalmıcak.

8k olduğum için hep düşük puanlılarla karşılaşıyom 1 kez yenildin mi -30 yiyosun! 1 saat oynayıp +40 falan alabilyiosan 1 kere sonuncu oldun mu

Neyse 100 saat olmuş daha oynayalı :/

Yabancılar hep klan kurup takım halinde oynuyorlar. Kendi adamlarına destek çıkıyorlar :( bizde ezik gibi kalıyoruz arka sıralarda.

ekli değilsen ekle :D gir odama kendinden büyük kişilerle oynayınca çok puan veriyor :D "soniczeki"
  • Nintendo wii online servisi kapanmadimi??? Nasil oynuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta bir nintendo oyuncususum kardes 7 den 24 e kadar oyunum var istersen beraber klan olalim goruruz yabancilari sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snk100Mega

Usta bir nintendo oyuncususum kardes 7 den 24 e kadar oyunum var istersen beraber klan olalim goruruz yabancilari sonra

nintendo network id ni ver :D

yada ekle wii u dan

benim : soniczeki

Klan ismi şu olsun örnek : [TURK]-Zeki-
  • İnsanlar 20K puana ulaştı. Ben hala 7k DA SÜRÜNÜYORUM!
  • ne kadar acınası :(
  • Türkiye de benim gibi MK sevdalısı kaç kişi vardır acaba merak ediyorum. Oyunu sadece oyna geç değilde benimsemeyen birileri

200 saat olmuş oynayalı.
  • Up

Puanım 8k hala...

Millet 70k lara geldi (insan gibi görünen uzaylılar)
  • Almanya'dan bir tanıdık ile Wii u Mario Kart 8 paketinden getirtiyorum.

Bir sıkıntı olmaz gelirse puan kasarız senle. Bu ilk sattığım wii u sonrası 2. aldığım konsol olacak. bunu satmam zor hele zelda demosunu gördükten sonra.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Tamam smash den bıkarsam bakarım mk8 e
  • Ürün gelsinde sonrası kolay zaten tr'den hele forumdan 10 kişiyi geçmeyecek kadar wii u sahibi var.

Hepsini friend eklerim en azından online birkaç oyun beraber oynanır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.