Şimdi Ara

Marina wirelles sorunu (teknede wifi yayın güçlendirme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Marinanın sunmuş olduğu ücretsiz internet hizmeti tekne içerisinde yeterli verimlilikte çalışmıyor.

Wifi şifresiz gözüksede bağlandıktan sonra marinanın bize vermiş olduğu şifre ve telefon numarsını istiyor sonrasında bağlantı aktif oluyor.

Eski tip bir sistem olsaydı bir repeater koyup sorunu çözecektim ama bu konuda bilgim yok.

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bir notebook koyup ondan dağıtabilirim sanırım ama çok verimli vede pratik birşey olmaz gibi.

• merhaba hocam. bulunduğun marina loglama sistemi kurmuş. araya bir range extender koyman bence çözüm olmaz. çünkü sizin gibi müşterilerim var ve denedim. range extender tarzı cihazlar o loglama olayında stabil çalışmıyor. eğer laptop ile internete girmeye çalışıyorsanız güçlü wireless aparatı alarak sorununuzu çözebilirsiniz
  • Ben notebookumda sorunu hallediyorum ancak benim telefon çocuğun ipad misafirlerin telefonu derken birçok elek. ekipman wifi ye ihtiyaç duyuyor, eğer bunu yapamayacaksam o halde 3g li bir çözüm düşüneceğim ama orada ücretsiz wifi varken ücret ödemek bana çok saçma geldiğinden yapamıyorum.

Bu arada işim gereği birçok farklı access point extender vs. elimde mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.