Şimdi Ara

_╬_ Marilyn Manson l159l Yeni Albüm 6 Ekim'de Geliyor _╬_ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
986
Cevap
7
Favori
121.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam Njisaga seni anlıyorum.Ben gerçekten ciddi bir hayranıyım.Fırsatım olursa RadaLive'a gidicem.

• Benide ekleyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: F.E.A.R.

Benide ekleyin

Tamamdır.Hoşgeldin aramıza.

• slm RSA naber benide alırsan üye grubuna zaten sen beni marilyn manson cı yaptın
  • radar lice ' a beraber gidecek arkadaş aranıyor
  • lice dedim pardon :D live sonra yine cahil mahil dersinizde aman :D:D
  • paramı sen ödeyeceksen neden gelmiyeyim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_15337485/tm.htm
    buradan ucuza biletleri alabilirsiniz arkadaşlar.
  • Radar Live yetkililerinin söylediğine göre Brian, İstanbul konseri için ilk olarak kulis ısısının çok düşük olmasını istemiş.Odasında internet bağlantısı da isteyen Brian, ayrıca iki adet oksijen tüpü ve oksijen maskesi de talep etmiş. Daha önceki konser görüntülerinde kulislerde oksijen maskesiyle görmeye alışık olduğumuz Manson, astım hastası olduğu için konser aralarında sık sık oksijen takviyesi yapmak zorunda kalıyor.. Manson'ın son isteği ise Haribo marka jelibonlar.

MM'den ilginç açıklamalar :

Manson denilince akla ilk gelen konu; "self blowjop" yapabilmek için fazlalık yapan kaburga kemiklerini aldırdığı olur. Yıllarca konusulan bu konunun doğruluğuna inananlar için Mansonun her defasında bunun bir yalan olduğu ve sağlık açısındanda bunun mümkün olmadığı defalarca acıklanmıştır.

Marilyn Manson bir konserinde davulcusunu yakmaya kalkmıştı. Ruh hastası olarak anılması yadırganmasa gerek.

"South Park 'da yaşamak mükemmel olurdu. Bu adamları seviyorum benim beceremediğim bir işi yapıyorlar ahlaki değerleri yerden yere vurup kendilerini sevdiriyorlar.

"Birkaç kez black metal konserine gittim. Cradle of fith felaketti. Onlarda hiçbir mantık yoktu. Death Metal çalan Adams ailesine benziyorlardı."

"Saddam Hüseyini öldürmektense, ona daha büyük bir ceza vermeyi isterdim. Mesala Mc Donalds'da bir iş vermek!"

"Kadın gibi görünmekte hoşuma gidiyor. Kaba tüylü bir ayı gibi görünmekten daha iyi olduğunu düşünüyorum bunun"

Her albümde sansasyonel bir haberle karşımıza çıkan Manson zaman zaman bu durumada sinirleniyor." Benim albümlerimi yasaklayacaklarına silah satışını yasaklasınlar, ben eğlencemi satıp para kazanıyorum." diyerek kuruluslara tepkisini belirtiyor.

"Bazen kendime şu soruyu soruyorum; ben melek olduğunu sanan bir adammıyım yoksa adam olduğumu sanan bir melek mi?"

• Ben hayatımda böyle site görmedim... adamın süper bir sitesi var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cfd7a

Ben hayatımda böyle site görmedim... adamın süper bir sitesi var.

Evet gerçekten çok ilginç bir tasarımı var.Çok farklı.
  • beni de al gardas
  • Tamamdır ekledim dostum.
  • buradan marilyn manson biletlerini alabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_15451969/mpage_1/key_//tm.htm#15451969
  • Yarın saat 22.30'da RadarLive festivali kapsamında Marilyn Manson konseri var.Gidemeyenler MTV Türkiye'den izleyebilir.

• beni de ekleyin yaww
  • Beni de ekle
  • konsere gidenlerden video-resim bekliyorus
  • böyle igrenç insanlar için topic açılırmı ya bide sevmeyen yorum yazmasın gibisinden sözler görüyorum...iyi bende bok topici açıcam resimli istemeyen girmesin oldumu...

not:karsılık vermeyin agır konuşurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baar555 -- 2 Temmuz 2007; 19:22:25 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.