Şimdi Ara

MARIIO128 (YENİ UCUZ OYUN SATIŞ SİTENİZ) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.084
Cevap
36
Favori
77.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Declined Error: The transaction cannot complete successfully. Instruct the customer to use an alternative payment method. (Code: 10417)

hatasını veriyor bana, paypal'i garanti sanal karta eşleştirdim, hesabın onaylarını filan yaptım ama alışveriş yapamıyorum siteden, olaya bak!
  • Arkadaşlar Uncharted DualPack siparişi vereceğim.Mariio128'de 38$'a,play-asia'da 34$'a geliyor kargo dahil.Acaba kargo süreleri arasında nasıl bir fark var.Mariio128 biraz hızlı diye okumuştum,bilgi verirseniz sevinirim.
  • Bu sitedeki en uygun fiyatli kampanya nedir su anda?
    Kargo ucreti ne kadar aliyorlar takipsiz?
    Birde gta alicam us versiyon alsam benim ps3 calistirir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Runaway 

Arkadaşlar Uncharted DualPack siparişi vereceğim.Mariio128'de 38$'a,play-asia'da 34$'a geliyor kargo dahil.Acaba kargo süreleri arasında nasıl bir fark var.Mariio128 biraz hızlı diye okumuştum,bilgi verirseniz sevinirim.

mariio dan al

benim de siparisim posta kodundn dolayi iptal edilmjs gecen sefer bir sorun olmamisti yazmayi unutmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: *Mr.BlackMask*

quote:

Arkadaşlar Uncharted DualPack siparişi vereceğim.Mariio128'de 38$'a,play-asia'da 34$'a geliyor kargo dahil.Acaba kargo süreleri arasında nasıl bir fark var.Mariio128 biraz hızlı diye okumuştum,bilgi verirseniz sevinirim.

mariio dan al

benim de siparisim posta kodundn dolayi iptal edilmjs gecen sefer bir sorun olmamisti yazmayi unutmayin

Teşekkürler,az önce verdim mariio'dan siparişi.İnşallah 2 hafta içerisinde elime ulaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanogo

Bu sitedeki en uygun fiyatli kampanya nedir su anda?

Yukari

• quote:

Eğer alacağınız oyun Region-Free ise PS3'ünüz çalıştırır.Kargoda takipsiz seçeneği görmedim ben.Standart 6$ takipli,her ek oyun için 3$ alıyor.
  • Bu PTT'nin ben... Oyunu alalı bir hafta oldu, daha Türkiye'ye gelip gelmediği bile yazmıyor. Kağnıdan da yavaş çalışıyorlar.
  • quote:

quote:

Eğer alacağınız oyun Region-Free ise PS3'ünüz çalıştırır.Kargoda takipsiz seçeneği görmedim ben.Standart 6$ takipli,her ek oyun için 3$ alıyor.

Yanlış biliyorsun. PS3'te Region-Free oyun yoktur. Oyunlar NTSC-U (1. Bölge), PAL (2.Bölge), NTSC-J (3.Bölgedir.)
    Tüm bölge PS3'lerde, tüm bölge oyunlar çalışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

quote:

Yanlış biliyorsun. PS3'te Region-Free oyun yoktur. Oyunlar NTSC-U (1. Bölge), PAL (2.Bölge), NTSC-J (3.Bölgedir.)

mariio128'de region-free ifadesi geçtiğinden bende böyle bir ifade kullandım.Zaten sizin söylediğiniz region-free'ye denk gelmiyor mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

quote:

mariio128'de region-free ifadesi geçtiğinden bende böyle bir ifade kullandım.Zaten sizin söylediğiniz region-free'ye denk gelmiyor mu?

Mariio128'deki region-free ibaresi ayrıca kullanıcıyı bilgilendirmek amaçlıdır. Çünkü bilmeyenlerin kafası karışıyor. Yoksa sattıkları oyunun NTSC-U mu, PAL mi, NTSC-J mi diye belirtiyorlar. Ama direk olarak Region-free oyun yoktur. Bu sadece Xbox için geçerlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caysle

Bu PTT'nin ben... Oyunu alalı bir hafta oldu, daha Türkiye'ye gelip gelmediği bile yazmıyor. Kağnıdan da yavaş çalışıyorlar.

En geç 1 hafta içinde elinde olur oyun
    Bende aynı sorunu yaşamıştım
  • İlk siparişim iki haftada gelmişti ama o siparişi yoğun bir zamanda vermiştim. Bu sefer daha erken gelir dedim, duruma bakılırsa bu olmayacak maalesef.
  • 1-2 hafta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • shopto dan alışveriş yaptım mariio128'den hiç alışveriş yapmadım, shoptodan aldığım 3 oyundan 2si 4 günde 1 i 6 günde geldi, mariio128in kargo süresi anladığım kadarıyla 10 günün altında değil, site güvenilir mi alınan oyunlar sıfır mı bizim burdaki aralgame gibi bir site mi, son zamanlarda alışveriş yapan arkadaşlar anlatabilir mi,
    adres karakter sınırlaması var mı? shoptoda 25 karakter fazlasını okumuyordu burda da var mı o olay?
    arkadaşlar birde tek pakette verilen siparişler tek kargoyla mı geliyor yani ben 60 dolarılık bir oyun aldım diyelim kargosu 6 dolar tutacak ikinci ayrı siparişimde kargo 3 dolar mı olacak yoksa aynı pakette ikinci oyun mu 3 dolar olacak eğer öyleyse normal gümrük sınırı var mı (oyunlardan biri 32 dolar diğeri 60 dolar)
    ayrıca oyunlardan biri rockstar collection (4 oyun) diğeri uncharted dual pack (2 oyun) dolayısıyla 6 oyunlu paket gümrükte sıkıntı yaratır mı önceki sayfalara baktım fakat bu durumda olan kimseyi göremedim(3 oyunlu arkadaş hariç)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 5 Mart 2013; 16:55:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

shopto dan alışveriş yaptım mariio128'den hiç alışveriş yapmadım, shoptodan aldığım 3 oyundan 2si 4 günde 1 i 6 günde geldi, mariio128in kargo süresi anladığım kadarıyla 10 günün altında değil, site güvenilir mi alınan oyunlar sıfır mı bizim burdaki aralgame gibi bir site mi, son zamanlarda alışveriş yapan arkadaşlar anlatabilir mi,
    adres karakter sınırlaması var mı? shoptoda 25 karakter fazlasını okumuyordu burda da var mı o olay?
    arkadaşlar birde tek pakette verilen siparişler tek kargoyla mı geliyor yani ben 60 dolarılık bir oyun aldım diyelim kargosu 6 dolar tutacak ikinci ayrı siparişimde kargo 3 dolar mı olacak yoksa aynı pakette ikinci oyun mu 3 dolar olacak eğer öyleyse normal gümrük sınırı var mı (oyunlardan biri 32 dolar diğeri 60 dolar)
    ayrıca oyunlardan biri rockstar collection (4 oyun) diğeri uncharted dual pack (2 oyun) dolayısıyla 6 oyunlu paket gümrükte sıkıntı yaratır mı önceki sayfalara baktım fakat bu durumda olan kimseyi göremedim(3 oyunlu arkadaş hariç)

cevaplayabilecek kimse yok mu sorularımı arkadaşlar duruma göre siparişi geçicem

• geç iyi site

• quote:

Orijinalden alıntı: N3xT-Xp

geç iyi site

hocam gümrükte sorun çıkar mı toplam 6 oyun ve 100 dolarlık kargo, kutuyla mı yollarlar yoksa poşetle mi
    adreste 25 karakter kısıtlaması konularında bir bilginiz var mı
  • quote:

quote:

geç iyi site

hocam gümrükte sorun çıkar mı toplam 6 oyun ve 100 dolarlık kargo, kutuyla mı yollarlar yoksa poşetle mi

ücre3ti düşük tutmalarını söyle bir sıkıntı olmaz umarım

• quote:

quote:

quote:

geç iyi site

ücre3ti düşük tutmalarını söyle bir sıkıntı olmaz umarım

ilginize teşekkürler hocam 3 dolar için riske değmez o zaman en iyisi ayrı ayrı almak bu arada paypal ile ödemeyi denedim "The transaction cannot complete successfully. Instruct the customer to use an alternative payment method." hata mesajı çıkıyor para çekilemedi, paypal hesabını yeni oluşturdum onayladım 3 lira çekildi başka ne yapmam gerekiyor paypal ile ödeme yapmak için normal kredi kartıyla ödeme yapılamıyor mu
    kart limitini 10 lira fazla tanımladım ödeme çekildi siparişi geçtim hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 5 Mart 2013; 20:26:06 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.