Şimdi Ara

Marea neden kötüleniyor!!??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler 2 sene önce babam fiat marea adlı aracı satın aldı fakat marea ile ilgili daha çok bilgi edinmek için youtube, internetten forumlar üzerinden paylaşılanlara baktığımda epey bi kötüleyen çıktı. ama Allaha şükür ciddi bi sıkıntı yaşamadık bugüne kadar, illa sıkıntısı var ama bu kadar kötülenecek araç değil, kimi zamanının segmentine göre üst seviyelerde geldiğini söylüyor kimi ise en kötü araçmış gibi araca bok atıyor anlamıyorum. misal veriyorum araç üretime girmeden 7 8 yıl önce tofaşlar üretiliyordu marea kat ve kat dinamikli bir araç olmasına rağmen tofaş bile daha iyi fakat marea kötü denecek hale geldiler. usta da usta usta da usta diyorlar, sanayi ustası araç kötü dedi diye neden kötülersin aracı ki. marea ya bakım yapmak her sanayicinin harcı değil herkes yapamaz ki bu duruma karşılık aracı kötülemekle çözüm buldular illa bilen birine göstermek gerekiyor çok sinir bozucu bir durum, yoksa aracınızdan soğuturlar sizi ve aklınızda marea bom bok araç diye kalır... ((detaylı bilgi istiyorum neden kötülüyorlar aracı))

• Daha önce kullandığım araçlardan biri... Rölanti dalgalanması, abs beyni problemi vs. gibi çözülemeyen ya da zor ve masraflı çözülen problemleri kullanıcıları canından bezdirmistir. Çok yakar lpg de bile. Piyasası düşük, fiyatı ise bu yüzden uygundur. Bunların dışında oturaklı, fiyatına göre fena olmayan bir otomobil olarak hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • godoro G kullanıcısına yanıt
    Reis benim bildiğim yapılması zor olduğu için fırsattan istifade edip fiyatları abartılı gösteriyor ustalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.