Şimdi Ara

Marcelo Parasına NEGREDO - LENS - PEPE - MEDEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Imi siz tinircisiniz ilimizsiniz. iziksiniz icincisiniz. CILER GELIR BIRAZDAN.

Bu sene de sampiyon besiktas
  • Marcelo Parasına NEGREDO - LENS - PEPE - MEDEL
  • Dördü toplam 1.5M maaş mi alıyor

• Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Dördü sırayla stoperde mi oynayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Dördü toplam 1.5M maaş mi alıyor

/>
  • Ucuzdur vardır bir sıkıntısı
  • malesef her sene ölücülükle geçmez :) şimdi oradan yaptıgı kar gitti galatasarayın cebine :)
  • pyp P kullanıcısına yanıt
    Geldik. Lens’in rüyası noldu?

• Zeen kullanıcısına yanıt
    ne alakası var? Marcelo olsa o 4 oyuncu yerine, şampiyon mu olurduk kesin :)

Bu seneki sıkıntı defans değil forvet hattının verimsizliği oldu. LENS özellikle efsane hayal kırıklığı, Negredo nun ümit edilen geri dönüşü yapamaması (üstüne de cenk in gitmesi) bizim sonumuz oldu.

Pepe de Medel de paralarını sonuna kadar hak ettiler. Pepe uzun gitmez ama MEDEL senelerce takıma katkı verecek on numara bi oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

ne alakası var? Marcelo olsa o 4 oyuncu yerine, şampiyon mu olurduk kesin :)

Bu seneki sıkıntı defans değil forvet hattının verimsizliği oldu. LENS özellikle efsane hayal kırıklığı, Negredo nun ümit edilen geri dönüşü yapamaması (üstüne de cenk in gitmesi) bizim sonumuz oldu.

Pepe de Medel de paralarını sonuna kadar hak ettiler. Pepe uzun gitmez ama MEDEL senelerce takıma katkı verecek on numara bi oyuncu.
    valla bence şampiyon olamamamızın tek sebebi Cenk'in satılmasıydı ya.cenk gidene kadar çok efsane maçlar oynadık çünkü.ne zaman cenk gitti bi daha o ilk yarıdaki şl seviyesine çıkamadık bi tek içerdeki fb maçı hatırlıyorum.tam tersine her geçen gün kötüye gittik.

yinede takım şampiyon olabilecek bir performans verdi tek sıkıntı kırılma anlarında golü atacak adamın çıkmamasıydı.inanılmaz goller kaçırdık şu son 2-3 ayda.o gs maçında kaçırdıklarımızı filan cenk,gomez,abu gözü kapalı atardı.

• Piccadilly Circus kullanıcısına yanıt
    katılıyorum. işte ben ona CENK in satılmasından ziyade, yerine kimseyi koyamamak olarak görüyorum.

Çünkü bunca para verirlerse kim olursa satmak zorundasın. duygusal bakamazsın. yerine gidip saçma sapan paralara Vagner Love yerine Verimli bi forvet alınabilseydi kilit açan. (veya vagner love tutsaydı diyelim) durum çok farklı olurdu.

Demba Ba bile Vagner den daha çok iş yapardı kaanatindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

katılıyorum. işte ben ona CENK in satılmasından ziyade, yerine kimseyi koyamamak olarak görüyorum.

Çünkü bunca para verirlerse kim olursa satmak zorundasın. duygusal bakamazsın. yerine gidip saçma sapan paralara Vagner Love yerine Verimli bi forvet alınabilseydi kilit açan. (veya vagner love tutsaydı diyelim) durum çok farklı olurdu.

Demba Ba bile Vagner den daha çok iş yapardı kaanatindeyim.
    hocam rehavet vardı ya yöneticiler dahil çoğu beşiktaşlı devre arası döneminde kesin şampiyonuz havasındaydı.hem 2 sene üst üste şampiyonluk,hem şl grubundaki performansımız,hem kadro kalitemizi düşününce love’la bu dönemi atlatalım yazın buluruz birini gibi bir strateji izlediler diye tahmin ediyorum.hataydı tabiki.

• Piccadilly Circus kullanıcısına yanıt
    Senin dediğin Şampiyonlar ligi oysa ligden bahsedersik Cenk'in olduğu ilk yarı ikinci yarıdan çok daha az puan topladık. Yani cenkle ilgisi yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.