Şimdi Ara

Mantıklı kripto oynama şekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Deneme amacli az miktarda bir para ile bir cok yontem denedim;

Twitterdan bol takipcili kripto yorumcularına gore oynadim,
    Kripto haberlerini takip ettim haberlere gore oynadim,
    Grafik yorumcularina gore oynadim,

Her yontemi denedim ama ne yaptıysam tersi yonde hareket ediyor bu kriptolar.

Kazanan arkadaslar neye göre coin aliyor bilgilendirirlerse seviniriz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Boğa sezonunda her yerden çıkan yorumcuların % 99'u ayı sezonunda ortadan kaybolur. Yorumcular para karşılığı coin tanıtımı için reklam alıyor. Reklam nedir hatırla.

Haber demişsin, haberden habere fark var. Mesela SpaceX yetkilisine coin çıkartmayı düşünüyor musunuz diye soruyorlar. Adam düşünmüyoruz ama çıkartırsak adı Mars coin olur diyor. Bu arada Mars coin diye bir coin zaten var. Çöp olmuş ama var yani. Bir anda fiyatı acayip artıyor ve aynı hızla düşüyor. Yani bir günlük durum. Fakat ETH için çıkan güncelleme haberi fiyatını yıllarca etkileyecek türden. Yani haberi hızlı alıp hızlı davranmaktan bahsediyorum. Bunun da riski haberin yalan çıkması.

Coini çok yükseldiği zaman mı alıyorsun? Yapman gereken yükselmeye başlamadan (Tabi ki bunu öngörmek çok zor) veya en azından yükselmeye yeni başladığında alacaksın. Bu arada bu işe düşük parayla girmen çok doğru. Kripto paradan acemiyken araştıran, soran ve sonra da kendi tarzını yaratanlar kazanıyor. Belki farkında değilsin ama sen çok şanslısın. Bana göre kripto parada bir insanın başına gelebilecek en kötü şey ilk girdiğinde küçük parayla çok büyük kar etmek. Çünkü insan havaya giriyor, hırs yapıyor çok daha fazlasını koyuyor. Sonuçta da batıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denn.zent -- 11 Kasım 2021; 11:8:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.