Şimdi Ara

Manisa hakkında.. Okuyan yaşayan yardımcı olabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Manisa'da Celal Bayar Üniversitesinde Gıda mühendisliği kazandım. Ama kalacak yer düşünceleri başladı. Acaba tavsiye edebilceğiniz yurt var mı ? ve mümkünse muradiye de olması çünkü fakültem orda olucak. Birde Manisa hakkında bilgi verebilir misiniz ?

• Yaşıyorum. Ama senden küçüğüm lise çağındayım. Ben merkeze yakın bir yerde oturuyorum, nereden geldin bu arada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampüs şehir dışında dağın tepesinde. Okul güzel onun hakkında şüphen olmasın. Yurt konusunu bilmiyorum,İzmirle arası 45dk olduğu için günübirlik gelip-giden öğrenci sayısı çok fazla İzmir'den. İzmirden ev tutabilirsin,Manisa yaşanılacak bir yer değil. Gezilecek tek yeri bi çarşısı vardır o kadar. Manisa kötü fakat İzmir'e çok yakın olduğun için avantajlısın. Sorun olursa cevaplarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Yaşıyorum. Ama senden küçüğüm lise çağındayım. Ben merkeze yakın bir yerde oturuyorum, nereden geldin bu arada?

İstanbuldan gelicem kısmetse. Peki bildiğin duyduğun güzel yurtlar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeViQ

quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Yaşıyorum. Ama senden küçüğüm lise çağındayım. Ben merkeze yakın bir yerde oturuyorum, nereden geldin bu arada?

İstanbuldan gelicem kısmetse. Peki bildiğin duyduğun güzel yurtlar var mı ?

Şu anda mobildeyim de yarın sana kişilere sorarak bilgi alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

Kampüs şehir dışında dağın tepesinde. Okul güzel onun hakkında şüphen olmasın. Yurt konusunu bilmiyorum,İzmirle arası 45dk olduğu için günübirlik gelip-giden öğrenci sayısı çok fazla İzmir'den. İzmirden ev tutabilirsin,Manisa yaşanılacak bir yer değil. Gezilecek tek yeri bi çarşısı vardır o kadar. Manisa kötü fakat İzmir'e çok yakın olduğun için avantajlısın. Sorun olursa cevaplarım.

Bence gezmeye izmire gidilmesi daha mantıklı her gün 45 dk okul yolu cekmek işkence gibi geliyor.Peki kira fiyatlarını biliyor musunuz ? Aşağı yukarı ne kadar ? ve Manisa insanı nasıldır ? azıcık bilgi verebilir misiniz.
  • LeViQ L kullanıcısına yanıt
    Bilginiz olsun diye söylüyorum,her gün 45dk yolu zaten rahat ve konforlu bir otobüste çekiyorsunuz. Zamanla Manisa'da yaşaya yaşaya,İzmir'in değerini anlayacaksınız Kira olayına gelirsek,ilçeye göre değişiyor. Ulupark taraflarında 700 aşağısında bulamazsınız. Manisa insanı genelde iyidir çünkü ege insanı sıcakkanlıdır. Siz iyi davranın,size gereken iyiliği göstereceklerdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım tavsiyeniz için ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İzmir işini düşünücem mantıklı gelirse yapılabilir belki. Neyse tekrardan çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.