Şimdi Ara

Maniac | Emma Stone, Jonah Hill (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
4
Favori
6.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Böyle sonunun seyirciye bırakıldığı yapımlarda her zaman optimist olup iyi olan sonu kabullenirim.Ancak konudaki tespitlere göz gezdirince bu kadar tesadüfün mümkün olmadığını o yüzden kötü sonla bittiğini diziyi bitirdikten yaklaşık 1 hafta sonra kabulleniyorum olsun be o istedikleri hayatlarını beyinlerinde yaşayacaklar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1151292116

Dizi kötüydü arkadaşlar hiç kandırmayın kendinizi. Sonunda hala makinenin içinde olmaları gibi yorumlar da direktman "nonsense", hiçbir anlam ifade etmiyor...

Aşkmış, retro gelecekmiş, şizofrenlikmiş, makinenin içlerinde kalmalarmış, bilimkurguymuş falan bunlar baydı artık... Ama yine de artık klişe de olsa güzel işlenirse ben zevk alırım böyle yapımlardan. Ama burada güzel işleniş falan yok. Bölümlerin yüzde doksanı sıkıcı. İlk iki ve son iki bölüm biraz sardı o kadar. Oyuncuların tatlılığı, gerçekten iyi oynamaları vs. üzerinden bu kadar beğeni toplamıştır. Yoksa dizide bi numara yok.

Ve dizinin devamı falan gelmeyecektir. Ki gelmemeli. İyice rezalet olur. Fukunaga'da zaten her sene devamlı dizi çekecek bir yönetmen değil. Üç dört senede bir sezonluk "doksanlar" temalı donuk ve sıkıcı dizi çeker ancak, fazlasını yapmaz.
    Son iki bölüm kaldı.
    Şu ana kadar tamamiyle aynı şeyleri düşünüyoruz.
    Fragmanları falan sıkı takip ettim. Belki de beklentimiz çok yükseldi. Açıkcası Black Mirror'daki bazı bölümler gibi efsane bir dizi beklemiştim, yapay zeka, bilinç, bilinçaltı, teknoloji vs. Sıkıla sıkıla buraya kadar geldim. Bakalım son iki bölüm kurtaracak mı... İzledikten sonra tekrar yorum yaparım.

• bu aralar dizi arıyordum. sanırım buna başlayacağım.
    mesajım bulunsun..

• lemur nedir hocam bir çeşit hayvan mı? sanırım diziyi unuttum ondan soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

lemur nedir hocam bir çeşit hayvan mı? sanırım diziyi unuttum ondan soruyorum.
    https://www.google.com.tr/search?biw=360&bih=306&hl=tr&ei=Z_LEW4fbEdDWwQKF0bXwCg&ins=false&q=lemur+nedir&oq=lemur+nedir&gs_l=mobile-gws-wiz-serp.3..0l3j0i22i30l2.4158.4977..5498...0.0..0.283.529.2-2......0....1.........46j0i71.FrE_GIgo7wE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam ama pek hatırlayamadım doğrusu oraya pek dikkat etmemişim sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bitirdim az önce güzel diziydi. Emma Justin reis çok iyiydi. 9. bölümü severek izledim keza finali de beğendim.
    7.5/10.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam izlemeye baslicaktim birden bire puan dusmus neden ki? %98 eslesme %70 e dusmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    1. Dizinin mutlu sonla bitip bitmemesi spoiler değil.
    2. Önceki sayfaya attığım mesaj da spoiler içinde.
  • Öff maddeler halinde kapak yapmış bir de. Dizinin nasıl bittiği spoiler değilmiş onuda öğrenmiş olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 16 Aralık 2018; 4:21:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.