Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Maniac | Emma Stone, Jonah Hill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
112
Cevap
5
Favori
6.188
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

güzel ve ilginç bir diziydi.
    justin theroux'un efsane oyunculuğu ve emma stone'un güzelliği

dizinin sonuyla alakalı post creditten sonra ikileme düştük yine. yukarıda da bahsedilmiş, sonu izleyiciye bırakılan dizileri seviyorum ben.
    +hasta ziyareti için isim yazdığında üstte wendy lemura yazıyordu

i was blinded by my toxic mother's love

Hocam ben oraya tam anlamadim ya hatta biraz da kafam karisti.Daha ayrintili bir sekilde aciklar misin?wendy lemura yazmasindaki ayrinti nedir tam olarak?
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian
  • DH Admin
    11847 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Hocam ben oraya tam anlamadim ya hatta biraz da kafam karisti.Daha ayrintili bir sekilde aciklar misin?wendy lemura yazmasindaki ayrinti nedir tam olarak?

Alıntıları Göster

Wendy 4. bölümdeki lemur'un ismiydi. bilgisayara bağlıyken gördükleri dünyada yaşıyordu
    |
    |

Böyle sonunun seyirciye bırakıldığı yapımlarda her zaman optimist olup iyi olan sonu kabullenirim.Ancak konudaki tespitlere göz gezdirince bu kadar tesadüfün mümkün olmadığını o yüzden kötü sonla bittiğini diziyi bitirdikten yaklaşık 1 hafta sonra kabulleniyorum olsun be o istedikleri hayatlarını beyinlerinde yaşayacaklar...
    |
    |

Orijinalden alıntı: 1151292116

Dizi kötüydü arkadaşlar hiç kandırmayın kendinizi. Sonunda hala makinenin içinde olmaları gibi yorumlar da direktman "nonsense", hiçbir anlam ifade etmiyor...

Aşkmış, retro gelecekmiş, şizofrenlikmiş, makinenin içlerinde kalmalarmış, bilimkurguymuş falan bunlar baydı artık... Ama yine de artık klişe de olsa güzel işlenirse ben zevk alırım böyle yapımlardan. Ama burada güzel işleniş falan yok. Bölümlerin yüzde doksanı sıkıcı. İlk iki ve son iki bölüm biraz sardı o kadar. Oyuncuların tatlılığı, gerçekten iyi oynamaları vs. üzerinden bu kadar beğeni toplamıştır. Yoksa dizide bi numara yok.

Ve dizinin devamı falan gelmeyecektir. Ki gelmemeli. İyice rezalet olur. Fukunaga'da zaten her sene devamlı dizi çekecek bir yönetmen değil. Üç dört senede bir sezonluk "doksanlar" temalı donuk ve sıkıcı dizi çeker ancak, fazlasını yapmaz.
    Son iki bölüm kaldı.
    Şu ana kadar tamamiyle aynı şeyleri düşünüyoruz.
    Fragmanları falan sıkı takip ettim. Belki de beklentimiz çok yükseldi. Açıkcası Black Mirror'daki bazı bölümler gibi efsane bir dizi beklemiştim, yapay zeka, bilinç, bilinçaltı, teknoloji vs. Sıkıla sıkıla buraya kadar geldim. Bakalım son iki bölüm kurtaracak mı... İzledikten sonra tekrar yorum yaparım.
    |
    |
    mesajım bulunsun..
    |
    |

lemur nedir hocam bir çeşit hayvan mı? sanırım diziyi unuttum ondan soruyorum.

Orijinalden alıntı: nemoberk

lemur nedir hocam bir çeşit hayvan mı? sanırım diziyi unuttum ondan soruyorum.
    https://www.google.com.tr/search?biw=360&bih=306&hl=tr&ei=Z_LEW4fbEdDWwQKF0bXwCg&ins=false&q=lemur+nedir&oq=lemur+nedir&gs_l=mobile-gws-wiz-serp.3..0l3j0i22i30l2.4158.4977..5498...0.0..0.283.529.2-2......0....1.........46j0i71.FrE_GIgo7wE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

anladım hocam ama pek hatırlayamadım doğrusu oraya pek dikkat etmemişim sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2933 Mesaj
    Bitirdim az önce güzel diziydi. Emma Justin reis çok iyiydi. 9. bölümü severek izledim keza finali de beğendim.
    7.5/10.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

blondieastwood. RAWR
    fast car & hundred miles
  • Yarbay
    4045 Mesaj

1. Dizinin mutlu sonla bitip bitmemesi spoiler değil.
    2. Önceki sayfaya attığım mesaj da spoiler içinde.
    |
    |
    AİGUN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öff maddeler halinde kapak yapmış bir de. Dizinin nasıl bittiği spoiler değilmiş onuda öğrenmiş olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 16 Aralık 2018; 4:21:44 >
    |
    |
    Ron Swanson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
Bey Azura
seo paketleri
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.