Şimdi Ara

maNgaReturned Char Tanıtım[C-East](Sıradaki: MD'leri +10 dual yapmak.) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
3
Favori
29.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 12 Temmuz 2011; 4:57:28 >
  • Pc İşi Yattı
    Babam o kadar gaza getirdi bu gün gitti gene araştırmış 1000tl lik müthiş bir makina yazmışlar ama çok pahalı diye almıyor
  • Charını sat pc al
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaeBer

Charını sat pc al

Bu Char 1.000tl Etse Satmıcağımımı Sanıyorsun
    En Fazla 200tl Eder İtemler
  • Vatana millete hayırlı uğurlu olsun bilgisayarı yeniledim girerken yapraklar adeta ışınlanıyor göremiyorum o derece hızlı grafik ayarlarının hepsi high fakat ne kasma var ne takılma müthiş birşey

Şu an koxperlardan dolayı video çekmeye başlamıcam yeni patch gelince başlıcaz bir süre koxperlardan kurtuluruz diye ümit ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 12 Temmuz 2011; 4:59:32 >
  • Vayy hayırlıı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrFuRKaN

Vayy hayırlıı olsun

Sağol

Şimdi koxperlardan ardreama çıkmıyorum o yüzden priest kasıyorum. Bir tane Mirage +7 aldım birde şimdilik paper set +7 sonra +8 yaparım. Amaç Zevk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 27 Kasım 2011; 14:53:26 >
  • Video çekimleri başlamıştır !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 27 Kasım 2011; 14:54:07 >
  • hadi bakalım hayırlısı
  • Küpelerde halledildi
    Yakında Dex 10'uda dex 12 veya dex 14 yapıcam yapabilirsem

Şu an Reb +2 ii var onu 360'dan falan satabilirsem göğüslüğü chitin +8 yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 27 Kasım 2011; 14:54:35 >
  • Göğüslük +8 Chitin Yapıldı :)
  • Oyunda bana pm atan PriSonTheGuarD önemliyse forumdan pm at okula gittiğimde pazara bırakmıştım charı geldiğimde çıkmıştın cevap veremedim kusura bakma
  • güzel char dizmişsin
  • PriSonTheGuarD o char bendim seninle takılmak için o servere başladım kardeş charda 50gb degerinde itemler var +8 raptor +8 shell filan biriktirdigim paralara aldım ve dahada almayı düşünüyorum şuan oyuna girecem yine senden öneri alacam andream priest düzecem 60 gb ye sonrada baseye kasacam sonrada +70 inş ama andreamda 1 ay filan kalacam k0xperleren kurtulursak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smulation

PriSonTheGuarD o char bendim seninle takılmak için o servere başladım kardeş charda 50gb degerinde itemler var +8 raptor +8 shell filan biriktirdigim paralara aldım ve dahada almayı düşünüyorum şuan oyuna girecem yine senden öneri alacam andream priest düzecem 60 gb ye sonrada baseye kasacam sonrada +70 inş ama andreamda 1 ay filan kalacam k0xperleren kurtulursak

Şu an koxp yok sadece hf var
    hf'de kalksa tam zevk alıcaz pk dan

@Şşş^^
    Sağol

• yine cıkarttı tt k0xpu :S bu k0xpu cıkaranlara ne anlıyorlar k0xpla np kasmaya anlamıyorum pk dada acılmaz ama koxp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smulation

yine cıkarttı tt k0xpu :S bu k0xpu cıkaranlara ne anlıyorlar k0xpla np kasmaya anlamıyorum pk dada acılmaz ama koxp

Chaos pacth'den umudum büyük

• koxp her zaman olcak tır
  • quote:

Orijinalden alıntı: edesat

koxp her zaman olcak tır

Herşey engellenebilir. Engelleyecek kişiyi bulursanız.
  • Güzel char
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.