Şimdi Ara

maNgaReturned Char Tanıtım[C-East](Sıradaki: MD'leri +10 dual yapmak.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
3
Favori
29.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilenler bilir eskiden Aresde defalarca soyuldum. Uğraşlarım hep boşa gitmişti. Sonunda c-eastta soyulmadan buralara kadar gelmeyi başardım ve devamda ediyorum ilerlemeye. Durmak yok yola devam

Aresde en son soyulduktan sonra uzun bir süre ara verdim, ardından c-eastta başladım.
    Nickname uzun denemeler sonrası (sanırım bir 15-20dk zibilyon tane nick almayı denemişimdir) hepsi kullanılıyor veya kabul edilmiyor çıkınca dellenip o an arkada çalan MaNga - Sessizlik sona erdi parçasında Manga geri döndü kısmını ingilizce olarak yazmıştım lanet olsun aç şu charı artık atarıyla ve kabul ede ede onu etmişti. Şimdi o nickle serverda şan şöhret yapınca değiştiremiyorum tabii. Yapıştı kaldı dandik bir nickname

Şuan yenilenmeye devam etmekle birlikte, güncel item durumu:
    +0 Chitin Shield
    +10 Md
    +10 Dual Cleaver (Evet MD 10 var, bir de dual 10 cleaver var biri yatıyor innde )
    +9 Chitin Set
    +6 25DD Chitin helmet(Daha çok antidef var ama yazmaya üşendim ) - (Serverda total 3 adet chitin olan +6 rare chitin dd25 var. Biri bende )
    +0 Iron Necklace
    +0 Iron belt
    Ring of life +3
    Ring of life +2
    Dual +3 Rogue Earring

Yenilenecek şeyler:
    +10 MD Dual yapılacak. Veyahutta shard +10 almaya zorlayacağım.(Zor ama ileride olabilir neden olmasın :D)
    Rol +2'yi de Rol +3 yapıcam.
    Sonrası artık Dual shard +10 zorlamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 29 Haziran 2015; 23:02:03 >

• İş yapabiliyor musun?
  • hayırlı olsun..Önerim var kardeşim:

Bence başlamadna önce herkes bilgisayarına güzel bi format atsın sonra format attıktan sonra ekran ayarlarını bile yapmadan bi metin belgesi açın sonra kafana göre örn: ad12312 asda das 21321 boşluk bırakarak yaz sonra şifreni yaz onu sytem 32 felan at....Sonra ko yu kur start yap o dosyadan copyala şifreyi şifreyi: yapıştır böle gir....2-3 kere soyulmuşsun suana kadar 1 kere bile soyulmadım +++2 yıldır bilgisayarıma format atmadığım halde...

not1:Yeni format atılmışta olsa ekran klavyesiyle yaz meti nbelgesine şifreni...Sonra yine soyulur üzülürsün benden tavsiye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

İş yapabiliyor musun?
    Yeteri kadar ama şu minor cooldown biraz sıkıntı yaratıyor oda olmasa tam olucak.

https://store.donanimhaber.com/94/8b/12/948b12a783a4e4d234039bc75c42dbfe.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 12 Temmuz 2011; 4:46:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 6e

Yeteri kadar ama şu minor cooldown biraz sıkıntı yaratıyor oda olmasa tam olucak.

https://store.donanimhaber.com/94/8b/12/948b12a783a4e4d234039bc75c42dbfe.jpg

Alıntıları Göster
    Zamanında ko yu ve ko geel bölümünü bırakıyorum diye konu açmamışmıydın sen.Kıyamet kargaşa ondan sonra returned.Oda güzelmiş abicim

• quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

Zamanında ko yu ve ko geel bölümünü bırakıyorum diye konu açmamışmıydın sen.Kıyamet kargaşa ondan sonra returned.Oda güzelmiş abicim

Alıntıları Göster
    H.o Kardeşim Birlikte yıkıcaz ardreami tabi ben ezik olduğumdan anca ks-otlanma özelliğini kullancam 1-1.5 ay sonra kapışırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sunset Sarsaparilla

H.o Kardeşim Birlikte yıkıcaz ardreami tabi ben ezik olduğumdan anca ks-otlanma özelliğini kullancam 1-1.5 ay sonra kapışırız

Alıntıları Göster
    güzel char

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPHOS -- 24 Temmuz 2009; 20:29:59 >
  • Güzel char:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romst3rHERE

+90
  • Nickinde şahaneymiş
    quote:

Nicki etrafında xXx OoOo falan varsa 13-16 yaş arası henüz sanal aleme yeni atılmış, cin olmadan adam çarpmış, beleş koxp bulsamda kassam tribindeki insandır. "Aga senide elindekinide kompile bi çoğaltam beaaaaa" nidalarını ilk bu clanın üyeleri sarfetmiştir...

Vahit!ten alıntı
  • quote:

Nickinde şahaneymiş
    quote:

Nicki etrafında xXx OoOo falan varsa 13-16 yaş arası henüz sanal aleme yeni atılmış, cin olmadan adam çarpmış, beleş koxp bulsamda kassam tribindeki insandır. "Aga senide elindekinide kompile bi çoğaltam beaaaaa" nidalarını ilk bu clanın üyeleri sarfetmiştir...

Vahit!ten alıntı
    +3 kekuri Dual rol yaparsın olm +3 kekuri niyetıne

• quote:

Nickinde şahaneymiş
    quote:

Vahit!ten alıntı

Onun demesiylemi öyle oluyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 27 Kasım 2011; 14:49:14 >

• quote:

quote:

Nickinde şahaneymiş
    quote:

Vahit!ten alıntı

Onun Demesiylemi Öyle Oluyorum ?

Zottirik mesajlar işte takma.

• quote:

quote:

Nickinde şahaneymiş
    quote:

Vahit!ten alıntı

Olmak istemiyorsan olmazsın

@DeLüRüK

Zottirik derken kendi mesajını kastettin galiba.polemik.gif

• quote:

quote:

quote:

Nickinde şahaneymiş
    quote:

Vahit!ten alıntı

Olmak istemiyorsan olmazsın

@DeLüRüK

Zottirik derken kendi mesajını kastettin galiba.polemik.gif

Alıntıları Göster
    Güzel char diyip geçseniz ölürsünüz dimi. Polemik yaratıp konuyu kapattırmayın her polemik çıkan konu kapatılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 12 Temmuz 2011; 4:44:58 >

• quote:

Güzel Char Diyip Geçseniz Ölürsünüz Dimi
    Polemik Yaratıp Konuyu Kapattırmayın Her Polemik Çıkan Konu Kapatılıyor

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Kek mi oldunuz koxper mı oldunuz anlamadım ki bu kadar soyulmayı başardınız xD
    Carnacta koxper warmı hacım
    --ortahalli çar--

• quote:

Orijinalden alıntı: oviedo

Kek mi oldunuz koxper mı oldunuz anlamadım ki bu kadar soyulmayı başardınız xD
    Carnacta koxper warmı hacım
    --ortahalli çar--

Alıntıları Göster
    Hiç koxp kullanmışlığım yoktur. Genede çok sık soyuldum. Ve sakın c-eastta başlama başlarsan karus ol çünkü karuslarda koxp daha fazla humanlara göre rahat edersin en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6e -- 12 Temmuz 2011; 4:48:10 >
  • quote:

Anti Polemik
    Kotu Char desek Geçemezmiyiz Ogs Yok Ama Akbil Olurmu
    (Tamam Kotu şakaydı Güzel Çar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BahadrOzturk -- 30 Temmuz 2009; 10:15:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BahadrOzturk

quote:

Anti Polemik
    Kotu Char desek Geçemezmiyiz Ogs Yok Ama Akbil Olurmu
    (Tamam Kotu şakaydı Güzel Çar)

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun clan video ne zaman yaparsın merak ettim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.