Şimdi Ara

MANFROTTO NATİONAL GEOGRAPHİC TRİPOD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.vatanbilgisayar.com/manfrotto-national-geographic-tripod.html
    mağazalarda gözüküyor. 149 liraya uygun bence

• İyiymiş, markasızlardan bin kat iyidir diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiymiş bulunduğum ilde görünmüyor maalesef. Paylaşım için teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mediamarktta da var hoxam ayni fiyata, bakın isterseniz

• psycho1905 kullanıcısına yanıt
    250 gözüküyor hocam bende maalesef

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_manfrotto-national-geographic-tripod-1187396.html

• Ürünün hicbir yerinde manfrotto ifadesi yok.
  • Bu modelin 4 versiyonu varmış bulduğum kadarıyla. Media Markt ve Teknosa da 250 liraya satılan ngph001 vatanda 150 liraya satılan ngphmidi. Vatanda bir model daha var ngph001 olarak o da 250 TL. Yerinde görmek güzel olurdu farkına bakardık .

MANFROTTO NATİONAL GEOGRAPHİC TRİPOD

• Markasız ürünlerden daha iyi, amatör arkadaşlara tavsiye edebilirim. Orta şeker kalitede. Bildiğim kadarıyla Manfrotto üretip üstüne NatGeo amblemi yapıştırılıyor. Kendi sitesinde de satışta manfrotto'nun.

• https://prnt.sc/t0kvnj
    https://prnt.sc/t0kw8p

bu marka için iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert05 -- 16 Haziran 2020; 11:3:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slink spring pro II nasıldır arkadaşlar bunlardan iyi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Slink spring pro II nasıldır arkadaşlar bunlardan iyi mi
    Bunlardan daha iyi.

Bu arada ürünün videolarını izledim, ucuz yollu tripodlardan hallice. Belki tripod kafası ucuz ürünlerden malezeme kalitesi olarak daha iyidir ama geri kalan kısımlar için Manfrotte demeye bin şahit ister.
  • arkadaşlar üründen aldım ben. aşırı kaliteli değil açıkçası ama çinli markalardan almaktansa bu üründen almak daha mantıklı geliyor bana. garanti konusunda vs den dolayı. 2 3 çekim yaptım açıkçası memnun kaldım. hem görüntüsü hem de malzeme kalitesi bu fiyatın hakkını veriyor bence. ürün geçen sene 150 liraymış bugün 150 olması büyük bir şey bence :)
  • Ben ürünü bahçede projeksiyonda kullanmak için düşünüyorum. Bugün Vatan' a bir uğrayacağım. Eğer içime sinerse alıp çıkarım. Dediğiniz gibi fiyat fena durmuyor. Teşekkürler.

• slowfood kullanıcısına yanıt
    Umarim ihtiyacinizi giderir, iyi forumlarr !

• OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel hocam, ömürlük ürünler zaten. Vanguard markasına da bakmanızı öneririm.

• Ürünün 249 liralık olan ngph001 modelini GittiGidiyor indirim kuponu ile 234 liraya Teknosa satıcısından sipariş vermiştim bugün elime ulaştı. Kutunun üzerinde manfrotto linki mevcut. Daha önce manfrotto ürünüm oldu ama o biraz pahalı bir modeldi. Onun kadar kalite beklemek olmaz ama çin malı tripodum da oldu onlardan çok daha iyi. Başlığı kullanışlı. Çantası güzel kalitesiz bir çanta değil. Pahalı ürün gerektirecek bütçeniz ve ekipmanınız yoksa kötü bir ürün de almak istemiyorsanız bu ürün size göre. Ben konu sahibine teşekkür ederim tekrardan.

• Sanki Manfrotto değilmiş gibi, benim amatör olarak arada sırada kullandığım basit tripoda benziyor.
  • 1KG ağırlık taşıyabiliyormuş, DSLR kullanacaksanız 3KG taşıyan bir tripod alın, rüzgarda vs sallanıp düşürmesin kamerayı. Bu tripod ile ancak telefon kullanılır güvenli olarak.
  • Çift kollu alın. Tek kol işe yaramaz!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.