Şimdi Ara

maneste bir drop... ''ss'' Lİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cidik

quote:

Orjinalden alıntı: ::ConsTanTine::

quote:

quote:

quote:

ne çıktı diyenler pek bilmiyo bu oyunu çünkü cursed bone un çıkacağı başka boss yok
    konuyu açan arkadaş sende dtye leg vurmuşun seninde pek bildiğin sölenemes

kendini bişey zannetmişsin sen YAZIK SANA BERAMUSTA nasıl havalar 61 lvlle zuahah

1 ben 61 değilim 63 üm halada kasıyorum
    2 hava felan attığım yok leg damage veriyo tamam ama ondan daha çok dmg veren skil var yokmu? senin gibiler aposa deruyada legle dalıor

o boss a dmg vermişmi o leg cutting senin uykun var galiba sabahtan beri anlamdım boss ayakta kaldı exp geldi ben leg cutting vurdum ölesine hala anlamadın ya git uyu git uyu

ulan sen dememişmisn önceki mesajında legde damage verio diye adamı deli etme
    charında süpermiş

leg i ölesine vurdum anlamaya çalış lütfen yalvarıyorum adamı deli etme demişsin hayırdır?
    murtaza koydugum diger ss de mirage bende farketmişsindir umarım neyse ben bana geldi demedim ztn..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::ConsTanTine:: -- 30 Temmuz 2006; 23:15:59 >

• quote:

bazılarınızı anlamıyom leg vurmuşum dmg vermişmi leg hem vuramazmıyım siz hiçmi vurmadınız son vuruşta öldü ama ayaktaydı ben legle indiriyim dedim ne var bunda

bu mesaj sana ait dimi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackEyed

quote:

up

KARDEŞİM MALMISIN 2 DAKKADA BİR UP DİYON

post kasmak böyle bişey...
  • quote:

Orjinalden alıntı: millertime

quote:

60 olmadan önceki son kestigim boss

maneste bir drop... ''ss'' Lİ

yanlız komik bi durum war konu ile alakası yok ama madem warriorsun bunu ögren leg cutting sadece cz de karşı ırka karşı kullanırsın yaratıkda ayagını kesemessin o yuzden boşa yaratıga wurma dt keserken wurmuşsun using leg cutting yazıyor konu ile alakalıda bişe soleyim bu oyunu az cok oynyanlar bilir cursed bone sadece boss olarak dt den duşer

dikkat edersen seni kucuk duşurmek icin solenmiş bi bilgi deildi leg cutting bilmiyorsan ögren diye söledim ayrıca madem bi başlık acıyorsun insanların yorumlarına saygılı ol onlar sana saygı gösterip yazdıklarını okumak icin zaman harcıyor!!!insanların senin icin soledikleri sana bu kadar dokunuyorsa o zaman konu acmassın olur biter..saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: millertime

quote:

60 olmadan önceki son kestigim boss

maneste bir drop... ''ss'' Lİ

yanlız komik bi durum war konu ile alakası yok ama madem warriorsun bunu ögren leg cutting sadece cz de karşı ırka karşı kullanırsın yaratıkda ayagını kesemessin o yuzden boşa yaratıga wurma dt keserken wurmuşsun using leg cutting yazıyor konu ile alakalıda bişe soleyim bu oyunu az cok oynyanlar bilir cursed bone sadece boss olarak dt den duşer

dikkat edersen seni kucuk duşurmek icin solenmiş bi bilgi deildi leg cutting bilmiyorsan ögren diye söledim ayrıca madem bi başlık acıyorsun insanların yorumlarına saygılı ol onlar sana saygı gösterip yazdıklarını okumak icin zaman harcıyor!!!insanların senin icin soledikleri sana bu kadar dokunuyorsa o zaman konu acmassın olur biter..saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: thevillain

quote:

dk

dt
  • Benim için söyledikleri pekde iç açıcı deil ama konuştukları şeylere bakılırsa konu nerden nereye geldi...eger beni küçük düşürmeye çalışmasalardı onların yorumuna gayet önem verirdim ama maaleseef....

edit:EKLEME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -vT- -- 1 Ağustos 2006; 17:04:09 >
  • sen kaç seferdir böyle yapıyosun amacın ne?
    quote:

Orjinalden alıntı: aedahmet

quote:

Orjinalden alıntı: thevillain

quote:

dk

dt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -vT- -- 1 Ağustos 2006; 17:06:09 >
  • beyler ne akıl ne mantık!! birbirinize laf yetiştirmeye calışıorsunuz. birisi birşey yapmış ve hoşunuza gitmediyse muhalefet olup uzatmanıza gerek yok!!! emin olun up olayına post kasmaya calısıo demeseydiniz şimdiki kadar post kasamaz ve olay coktan bitmiş olurdu.. sonra adam leg vurmuşsa size ne. Büyütülcek olay yok bunda!!!! seviyesiz olaylar, kısır düşünceler........
  • quote:

Orjinalden alıntı: judgementss

beyler ne akıl ne mantık!! birbirinize laf yetiştirmeye calışıorsunuz. birisi birşey yapmış ve hoşunuza gitmediyse muhalefet olup uzatmanıza gerek yok!!! emin olun up olayına post kasmaya calısıo demeseydiniz şimdiki kadar post kasamaz ve olay coktan bitmiş olurdu.. sonra adam leg vurmuşsa size ne. Büyütülcek olay yok bunda!!!! seviyesiz olaylar, kısır düşünceler........

senin gibi düşünenler azz
  • dt ne yau ..
    skeleton un bossundan bildigm kadarıyla ms çıkmaz
    altta cursed bone flan da yazıyo
    photoshop gibime geldi ama
    yinede günahınızı almiim..
    eğer çıktıysa ii güsel hoş..

hayırlı olsn ... ne dielim
  • quote:

ewt post kasıyorum her bir postun başına 100milyon alıyorum

işte cvp bu :))) bide bi düzeltme yapayım arkadaşın tekini düzelteyim dedim millertime cursed bone maalesef sadece boss olarak dt den düşmüyo
    cvp:

bone collector

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MmN20 -- 1 Ağustos 2006; 23:08:39 >

• 2. resime bakarsan elimde budamı photoshop saçmalama
    quote:

Orjinalden alıntı: magic_bright

dt ne yau ..
    skeleton un bossundan bildigm kadarıyla ms çıkmaz
    altta cursed bone flan da yazıyo
    photoshop gibime geldi ama
    yinede günahınızı almiim..
    eğer çıktıysa ii güsel hoş..

hayırlı olsn ... ne dielim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -vT- -- 2 Ağustos 2006; 11:54:10 >
  • http://www.resimekle.com/view/28409 al 2. resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -vT- -- 2 Ağustos 2006; 11:52:47 >
  • vT sen ne diorsun Dragon Tooth'a dk diyo adam onu dedim ben.
    yoksa eslantta death knight kestilerde ms mi düştü
  • ya DT galiba Dragoon Tooth oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: xx-mas

quote:

işte cvp bu :))) bide bi düzeltme yapayım arkadaşın tekini düzelteyim dedim millertime cursed bone maalesef sadece boss olarak dt den düşmüyo
    cvp:

bone collector

pfffff
    bone collectoru eslantta gördünmü hiç?

• Bu arkadaşımızı ayakta alkışlıyorum...!

quote:

Orjinalden alıntı: xx-mas

quote:

cvp:

bone collector

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -vT- -- 2 Ağustos 2006; 21:22:20 >

• Şanslıymışınız ilk defa dt den bişey düştüğünü görüom 7 kere felan sordum hep coindi 3 kere kestim birinde clevar çıktı

• Ben ne zaman kessem item düşüyo dt den KS olmasın yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -vT- -- 4 Ağustos 2006; 16:36:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.