Şimdi Ara

maneste bir drop... ''ss'' Lİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BlackEyed

quote:

Orjinalden alıntı: ::ConsTanTine::

quote:

quote:

forumda fazla online yok up dememin sebebi konu aşagıya inmesin herkez görebilsin

acaba onun nedenimi yoksa post kasmak mı?

BU FORUMDA POSTA HİİİİİİİİİİİİİİİÇ ÖNEM VERMEM TAMAMMI BUNU BİL!!! 7 AYDIR ÜYEYİM VE HERZAMAN GİRERİM GÖRDÜGÜN ÜZERE POST KASMAK İSTESEM KASARDIM !!! AYRICA KİMİN POST KASTIGI BLLİ OLUYO

hahaha senin gibi değilim en azından 1 dkda bir UP UP UP UP UP UP bunaltıyon yani

yazılardan mu bunalıyon

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

forumda fazla online yok up dememin sebebi konu aşagıya inmesin herkez görebilsin

acaba onun nedenimi yoksa post kasmak mı?

BU FORUMDA POSTA HİİİİİİİİİİİİİİİÇ ÖNEM VERMEM TAMAMMI BUNU BİL!!! 7 AYDIR ÜYEYİM VE HERZAMAN GİRERİM GÖRDÜGÜN ÜZERE POST KASMAK İSTESEM KASARDIM !!! AYRICA KİMİN POST KASTIGI BLLİ OLUYO

hahaha senin gibi değilim en azından 1 dkda bir UP UP UP UP UP UP bunaltıyon yani

yazılardan mu bunalıyon

Kardeşler bende konumun üstte çıkması için yapıorum ama aynı şeyleri deil baska seyleri yazıorum

• quote:

60 olmadan önceki son kestigim boss

maneste bir drop... ''ss'' Lİ

beni tanıman lazım ..ordakı critical ı falan tanıorum...
    bu arada 720 hp pot lazım olrsa :) yaparım... tane 5k :D
    nickim SeTH lvl 60 da bıraktım kasmayı item kasıyorum...+6 chitiin pauldron bastım gecen ama 38m gitti :(
    healer 'ım ,serverdakı bi cok kişi tanır.. ;)

• vT seni tanıyorum ewt saglam adamsın cz de karşılaşmıştık 60 olunca cz ye uçmuşsun :D cz de gördüm seni
  • nick neydi senin
  • 2 dk da bir up demişsin sanki süper bişe
  • quote:

Orjinalden alıntı: HxmenZ

2 dk da bir up demişsin sanki süper bişe

iddaa n nedir? ne demek istiyosun aaç kendini
  • nedir yani sürekli up yapıyosunda amaçn e
  • yaa çıkan ms mi md mi ben anlamadım
  • Up up up up up sanki çok önemli bişey de up up yazıp durmuşsun ne kestyiğin bile belliş değil...Önemli mesajlara da up yazmıyoruz bu arada
  • ÇOKK KOMİK YA POST KASMAK İSTEMİOSAN BU DANDİK KONUYU NEDEN UPLUYON
    ALTI ÜSTÜ MIRAGE SWORD DÜŞMÜŞ HADİ ROL,WE,RE VS. DÜŞSE NEYSE DİCEM

• quote:

yanlız komik bi durum war konu ile alakası yok ama madem warriorsun bunu ögren leg cutting sadece cz de karşı ırka karşı kullanırsın yaratıkda ayagını kesemessin o yuzden boşa yaratıga wurma dt keserken wurmuşsun using leg cutting yazıyor konu ile alakalıda bişe soleyim bu oyunu az cok oynyanlar bilir cursed bone sadece boss olarak dt den duşer

• quote:

Orjinalden alıntı: _SaVaRoNa_07

yaa çıkan ms mi md mi ben anlamadım

konuyu sabah açmıştım fazla online yoktu üste kalsın die up yaptım ve eminim senden daha eski bi üyeyimdir bu forumda post kasmak istesem çok rahat kasardım profilime bakmak istersiniz belki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::ConsTanTine:: -- 30 Temmuz 2006; 19:36:46 >

• ben böyle olaylara ne derim biliomusunuz ?

Choq Chomiq
  • quote:

Orjinalden alıntı: _İntenSly_

İyi güzel de ne kestiniz de ms çıktı?

DT kesmısler galiba kemık cıkmıs
  • önemli ne demek senin için ben düşürdügüm itemi koydum bakıp yorum yapmak zorunde deilsin post kasıyo gibi de saçma sapan cümleler kurmayın
  • tek diceğim

ne demek kardeşim yorum yapmak için açıosun topic

hee yukardakii arkadaşda dedi ya neden leg cut. çakmış onun cvbını biliorum
    sword dancing hesabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beramuslu_kemaljoww -- 30 Temmuz 2006; 19:41:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: millertime

quote:

yanlız komik bi durum war konu ile alakası yok ama madem warriorsun bunu ögren leg cutting sadece cz de karşı ırka karşı kullanırsın yaratıkda ayagını kesemessin o yuzden boşa yaratıga wurma dt keserken wurmuşsun using leg cutting yazıyor konu ile alakalıda bişe soleyim bu oyunu az cok oynyanlar bilir cursed bone sadece boss olarak dt den duşer

istedigime istedigimi vururum sanamı kaldı allahımya o bossu leg cutting le kesmedim leg cutting orda duruyo son vuruşu leg cutting le yapmak istedim senden ögrenecek deilim ztn...

• quote:

Orjinalden alıntı: beramuslu_kemaljoww

tek diceğim

ne demek kardeşim yorum yapmak için açıosun topic

hee yukardakii arkadaşda dedi ya neden leg cut. çakmış onun cvbını biliorum
    sword dancing hesabı

kafanı kullan biraz kime ne havası atıcam onlar bizim clandan benim lvlimi bilirler ...sadece orda bi anlık bi zevk şuan zaten 60 ım istedigim kadar vuruum sd yi kimle ne konuşuyoruz allahım ya

• Dikkat ettim de SANA MI KALDI? demişsin bize kalmadıysa açmasaydın bu topiği bize ne yani BİZE Mİ KALDI ?
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: millertime

quote:

istedigime istedigimi vururum sanamı kaldı allahımya o bossu leg cutting le kesmedim leg cutting orda duruyo son vuruşu leg cutting le yapmak istedim senden ögrenecek deilim ztn...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdaisY -- 31 Temmuz 2006; 19:47:24 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.