Şimdi Ara

maneste 61 asas takas olur!!!!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar biliorum ban smile vs..........kulanıcaksınız ama lutfen kualnmayın çünkü üst konu bir işe yaramıyor okadar üst konuya msj attım ve hepsini silmek zorunda kaldım
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    lwl:61
    serwer:manes
    nick:ByChampioN
    item:full chitin set 7
    +8md +8clewer
    +1 kekuri +0kekuri
    +9dex vs.......
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    iletişim:sinipTR@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sss_ozan -- 27 Ağustos 2006; 17:21:30 >

• ya ne yalancı insanlar var demin msnden +8 raptor +8 shell setli char satıodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: alzaimer

ya ne yalancı insanlar var demin msnden +8 raptor +8 shell setli char satıodu

kim?sss_ozan mı!!!
  • quote:

ya ne yalancı insanlar var demin msnden +8 raptor +8 shell setli char satıodu

eeeeeeeeeeee ne olmuş satamassmıyım? oda wariorum du ? ne olmuş sana wermedıgım ıcınmı boyle dıorsun?
  • bak senle msnle konustuk sen dedinki ilk önce 62 asas verim dedin sonra 64 warıor verim dedin 1 insanda bu kadar cok char olamaz 62 lwl asas 64 lwl warıor we 61 lwl asas
  • quote:

bak senle msnle konustuk sen dedinki ilk önce 62 asas verim dedin sonra 64 warıor verim dedin 1 insanda bu kadar cok char olamaz 62 lwl asas 64 lwl warıor we 61 lwl asas

eeeeeeeeeeeeeeeee? sor bakalım forumda 9-10 tane +60 çarı olan kaç kişi war
    en az 100 kişi yoksa ben de taksimde çıplak gezmezsem en adi.....................
  • tamam topic açıcam bakalım kaç kişinin +60 9-10 tane charı varmı 100 deilse dedigini yaparsın artık
  • quote:

tamam topic açıcam bakalım kaç kişinin +60 9-10 tane charı varmı 100 deilse dedigini yaparsın artık

ya 100den fazlaysa sen naapıcan?
  • bende 7 tane 61 lwl var
  • quote:

Orjinalden alıntı: acchilles

bende 7 tane 61 lwl var

http://forum.donanimhaber.com/m_8943928/mpage_1/key_//tm.htm#8944229
  • msn den sildim amacın kazık atmak gibi geldi bana
  • msn adresini soylersen bende sıle bılırım senı kalabalık yapmazsın en azından
  • acchilles1907@hotmail.com
    sende roc gitti gittii die gözükür :D
  • sildim
  • evet talip olan yok mu? yüz yüzede görüşülür ?
  • bende Cypherde ; 65 / 63 / 61 / 60 / 60 / 62 lvl 6 charim var
    Ares : 66 / 61
    edana ; 61 / 60 / 60
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.