Şimdi Ara

Mandela Etkisi ve Örnekleri (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
622
Cevap
24
Favori
57.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konunun adı Mendale Etkisiydi yemin ederim birden değişmiş adamın adı birden Mandela oldu

Siz öyle hatırlamıyor musunuz
  • Saçma sapan bir akım nedense bütün bu olanlar "pizza" muhabbetlerinden sonra çıktı. Hala kafa yoran insanlar var gerçekten, insanların zihinleriyle nasıl da oynuyorlar. Hugo'ya küfür olayı da %1000 gerçektir, fırsattan istifade Tolga da yararlanıyor. Ben gözümle görüp, kulağımla işittiğime mi inanacağım yoksa bir işsizin iddiasına mı! Hadi ben neyse kardeşim, arkadaşlarım da yanılıyor hatta ertesi gün muhabbetini bile yapmıştık :). Yukardaki örneklerde de şaşılacak bir durum görmedim, bunlar hep böyleydi zaten. Mickey Mouse, Monopoly, İnek. Nedense insan yazıyı okuyup resime bakınca böyle bir algıya kapılıyor, buda zihnimize oynanan kücücük oyunlardan bir tanesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhann4

Arkadaşlar, bunu da açıklayın
    Mandela Etkisi ve Örnekleri

Bu zaten fake, sağdaki görüntülerden sonraki simpsons bölümünde işliyorlar konuyu.

• http://www.muhendisbeyinler.net/mandela-etkisi-nedir/

Bilmem paylaşıldı mı ama birinci yorumda güzel bir açıklama var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeTeina

Konunun adı Mendale Etkisiydi yemin ederim birden değişmiş adamın adı birden Mandela oldu

Siz öyle hatırlamıyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: TriploitMezun

Ben inanmadım saçma monopolide büyüteç vardı mikide askı vardı sonra ineğin burnundaki gözümün önüne gelen şeyler bunlar çok iyi hatırlıyorum kimi kekliyorsunuz

Ben de başta inanmadım, sonra google'dan aratıp fotoğraflara baktım - çok enteresan, hepsi doğru :/
  • Sexxx Dreams kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam :)
  • Beyleeeerrr gaza geldim bak simdi cok guzel konu

Ama ters algi pikacunun kuyrugunun baslangici kahverengi bir kac yapimda degisebilir farkli cizmislerdir.Pikacuda falso yok Micky mouseta da yok

Monopoly benim kafamda kaldi o kadar

Zamanlar arasinda gecebilen tek sey yercekimidir daha gelismis medeniyetlerden varliklar bunu kullanarak paralel zamanda degisiklik yapabilirler
  • Eşime konuyu anlatmadan resimleri gösterdim o da direk vardı diyor.Ala ala..
  • Daha geçen gün kuyruk uçları siyah pikachu çizmiştim la.
  • Mandela efekti diye bir şey yoktur. İnsanlar sadece yeni görüntü aldıklarında eskileriyle birleştirirler. Bir insan ve gözlügü alırsanız gözlüklü bir insan olur buda yanılsamalardan bir tanesidir. Hafızamız 2 şey kaydediyor ve tekrar algılamaya çalışırken 1 tanesini alıcağına 2sini alıyor ve ortaya bu mandela efekti dediğiniz şey çıkıyor. Ama öyle bir şey yok.

Hugoya küfreden çocuk olayındada öyle. Biri sizin bu olayın olduğuna kafanızı kazıtmış. Hafızanız bu olayı hatırlerken artık hugoya küfreden çocuğu hatırlıyor ama bu bilgiyi zaten başka birinden aldi gerçekten yaşamadı. Kisa örneklerden 1 tanesi.

Paralel Evrenlere bende inanıyorum ama bunla bir alakası yok. Paralel Evrenler ayrı seçimlerden doğar ve bunlarla şu anki hayatımız tamamen bağımsızdır. Olayı odur zaten.

Pikachu kuyrugu olayına gelirsek. insanlar pikachu kuyrugunu siyah mi hatirliyor gerçi ben hatırlamıyorum. Pokemonu sonradan izliyenlerdenim. Hatırlamama sebebim sizin zamanınızdaki Pichu ile karıştırmanız. (Bazı pikachu oyuncukları kuyruğu siyah olduğundan öyle hatırlanız mümkün)

Pichu pikachunun bir küçük versiyonu ve kuyruğu siyah. Baya benzerler. İnsanlar pikachu hatırlarken pichuyuda hatırlıyorlar ve ikisini birleştiriyorlar alın size Siyah kuyruklu Pikachu.

Hadi eyv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 1 Aralık 2016; 3:19:57 >

• Geçmişe yolculuk yapmak imkansız teorik olarak zamanı yavaşlatarak sadece geleceğe gidebilirsin ama hadi oldu diyelim biri bir şeyleri değiştirecek ve bu bize mickeyin donu kadar mı etki edecek saçmalık.

• Bu ne o zaman.

• lan az once duygulanmak ıcın charmanderın ateşi sönuyodu o bölümü izliyorken bu pikaçunun kuyrugu sarıydı siyah yoktu :D
  • o hızma olayı falan inekleri genelde kafamızda hızmalı canlandırdığımız için o peynir markasındaki ineğe dikkatli bakmıyoruz çoğumuz öyle bakıp geçiyoruz ve beyin onu daha önce gördüğü şeylerle birleştirmeye çalışıyor ve hızmalı olarak hatırlıyoruz diğer hepsi için de bu geçerli eğer paralel evren olayı vs olsaydı hiç birimiz hatırlamazdık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splinterfalcon4798 -- 1 Aralık 2016; 4:6:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun50

quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

Mandela efekti diye bir şey yoktur. İnsanlar sadece yeni görüntü aldıklarında eskileriyle birleştirirler. Bir insan ve gözlügü alırsanız gözlüklü bir insan olur buda yanılsamalardan bir tanesidir. Hafızamız 2 şey kaydediyor ve tekrar algılamaya çalışırken 1 tanesini alıcağına 2sini alıyor ve ortaya bu mandela efekti dediğiniz şey çıkıyor. Ama öyle bir şey yok.

Hugoya küfreden çocuk olayındada öyle. Biri sizin bu olayın olduğuna kafanızı kazıtmış. Hafızanız bu olayı hatırlerken artık hugoya küfreden çocuğu hatırlıyor ama bu bilgiyi zaten başka birinden aldi gerçekten yaşamadı. Kisa örneklerden 1 tanesi.

Paralel Evrenlere bende inanıyorum ama bunla bir alakası yok. Paralel Evrenler ayrı seçimlerden doğar ve bunlarla şu anki hayatımız tamamen bağımsızdır. Olayı odur zaten.

Pikachu kuyrugu olayına gelirsek. insanlar pikachu kuyrugunu siyah mi hatirliyor gerçi ben hatırlamıyorum. Pokemonu sonradan izliyenlerdenim. Hatırlamama sebebim sizin zamanınızdaki Pichu ile karıştırmanız. (Bazı pikachu oyuncukları kuyruğu siyah olduğundan öyle hatırlanız mümkün)

Pichu pikachunun bir küçük versiyonu ve kuyruğu siyah. Baya benzerler. İnsanlar pikachu hatırlarken pichuyuda hatırlıyorlar ve ikisini birleştiriyorlar alın size Siyah kuyruklu Pikachu.

Hadi eyv

https://youtu.be/4szIfbi3eWE hugoya kufteden cocuk

Fake bu.

• atesm18 kullanıcısına yanıt
    şunları görmesem gözüme uyku girmeyecekti tam hatırladığım gibi hepsi

https://store.donanimhaber.com/c8/6d/56/c86d5682a77c722403d794ea653fff79.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 1 Aralık 2016; 5:4:51 >

• monopoly nin figürünün gözünde daire şeklinde mercek olduğunu bende hatırlıyorum sanki ama daha sonra acaba mcduck ile karıştırılıyo olabilir mi diye düşünmeye başladım.

• Tarkanın şarkısını da değiştirmişler
    orj.
    Çiçek gibi tazecik kıymetli bitanecik

Paralel evren yapılanması cover
    Çiçek gibi tazecik kıyma gibi tanecik

Kayınçom söylerken tesadüfen yakaladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4_1400 -- 1 Aralık 2016; 7:44:20 >
  • Monopoly bununla karıştırılıyor olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.