Şimdi Ara

Mancini'den açıklama : En iyisiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Manchester City'nin İtalyan çalıştırıcısı Mancini, İngiltere'nin en iyi menajerinni kendisi olduğunu söyledi.
    Manchester City Menajeri Roberto Mancini son 15 ayda yaptıklarıyla İngiltere'nin en iyi teknik adamı olduğunu belirtti.

Dünyanın en pahalı kadrolarından birine sahip olan City geçen yıl başarılı performansıyla 44 yıl aradan sonra Premier Lig'de şampiyonluğa ulaştı. Takımı şampiyon yapmasına rağmen iki yıldır takımını Devler Ligi'nde gruptan çıkaramayan Mancini ise uzun bir süreden bu yana eleştirilerin odağındaki isim haline geldi.

"En iyisi benim"

Leeds United karşısında alınan galibiyetin ardından açıklamalarda bulunan Mancini, BBC'e yaptığı açıklamada, "Son 15 ayı baz aldığımızda İngiltere'nin en iyi teknik direktörü benim. 6 ay önce takımın başında Pep Guardiola'nın gelmesi gerektiğini söylüyorlardı. Ama o Bayern Münih'e gitti. Şimdi başka isimler konuşuluyor." dedi.

Devler Ligi haricinde takımına her kupayı kazandırdığını söyleyen Mancini, "Premier Lig'i kazandım, FA Cup'ı ve bir tane de Charity Shield kazandım. Başka hiçbir menajer son 15 ayda bu kadar kupa kazanamadı. Bu bir gerçek." diye konuştu.

Manchester City ligde ikinci sırada yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONERİNG67 -- 18 Şubat 2013; 20:15:05 >

• Son 15 aymı Bunlarda Barçadakilerin kafadalar.Onlarda Realin son 10 yıldır avrupa başarısı yok diye neredeyse 2.lig takımı yapıcaklar.Milyar dolar para harcatmış 2 defa clde gruptan bile çıkamamış fa cup comminuty shield ve fergusonun her gün kazandıgı premier lig şampiyonluğuyla övünüyor.Kötü bir hoca akıllı bir adam sanardım oda değilmiş
  • Charity Shield beyler dağılıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mancini en iyi mi bilmiyorum ama City menajeri ben olsam daha başarılı olurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

Son 15 aymı Bunlarda Barçadakilerin kafadalar.Onlarda Realin son 10 yıldır avrupa başarısı yok diye neredeyse 2.lig takımı yapıcaklar.Milyar dolar para harcatmış 2 defa clde gruptan bile çıkamamış fa cup comminuty shield ve fergusonun her gün kazandıgı premier lig şampiyonluğuyla övünüyor.Kötü bir hoca akıllı bir adam sanardım oda değilmiş

9 cl nin 3 ü 95 2000 arası kalan 6 kupa 1966 dan önce 5 sene üst üste 1 ide sonra ozaman futbol mu vardı doğru düzgün

• Farkeden birşey yok.Senin dediğin göreceli olay.Heryerde en tepede Real yazıyormu yazıyor bitti.Şimdiki futbol çok futbolmuş gibi konuşuyorsun sanki barça real münih bütün maçlarını zar zor kazanıyormuş gibi.
  • fotoğraf süpermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

quote:

Son 15 aymı Bunlarda Barçadakilerin kafadalar.Onlarda Realin son 10 yıldır avrupa başarısı yok diye neredeyse 2.lig takımı yapıcaklar.Milyar dolar para harcatmış 2 defa clde gruptan bile çıkamamış fa cup comminuty shield ve fergusonun her gün kazandıgı premier lig şampiyonluğuyla övünüyor.Kötü bir hoca akıllı bir adam sanardım oda değilmiş

9 cl nin 3 ü 95 2000 arası kalan 6 kupa 1966 dan önce 5 sene üst üste 1 ide sonra ozaman futbol mu vardı doğru düzgün

Başkası kazansaydı o zaman 5 sene üst üste. Madem kazanmak bu kadar kolay.
    Pele'nin golleri çok eski rerere
    Real Madrid'in kupaları tarihi eser rarara
    Bu lafları hep Man Utd ve Barcelonalılar söylüyor nedense. Avatarının altında Galatasaray amblemi var ama ManU veya Barcelona hayranı olduğuna eminim.
    Bu forumdaki insanların emeklerini hiçe sayan kişiler yüzünden sevmediğim Real Madrid'i, Manchester City'i savunur oldum.

• tarihteki En iyi teknik direktör mourinhodur. barcelona ise tarihteki en iyi takım

• Fazla söze gerek yok ;

• Gelmis gecmis en iyi teknik adam Alex Ferguson'dur bana göre. Kendisi premier ligte olduguna göre manciniye bir sey soylemeye gerek yok.

• quote:

Manchester City'nin İtalyan çalıştırıcısı Mancini, İngiltere'nin en iyi menajerinni kendisi olduğunu söyledi.
    Manchester City Menajeri Roberto Mancini son 15 ayda yaptıklarıyla İngiltere'nin en iyi teknik adamı olduğunu belirtti.

• Abartmıyorum kahkaha attım başlığı görünce.
  • Wenger varken ben en iyisinin demek

• quote:

Orijinalden alıntı: JeSSe,PinkmaN

Wenger varken ben en iyisinin demek

Wenger mi

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: JeSSe,PinkmaN

Wenger varken ben en iyisinin demek

Wenger mi

Evet.Komik bi şey mi söyledim?

• Wenger yetenekli bir hocada son 3-4 senede yaptıklarındna sonra benim gözümde asla büyük hoca değil.Şurada yaptıkları saçmasapan şeyleri saysak yol olur.Herkesede doğal olarak bu imajı verdi artık.Ben Fergusonuda teknik direktör olarak görmüyorum.Yani görmüyorum derken o çok farklı bir yerde şuan.Bana göre en iyisi değil Mourinho en iyisi ama Ferguson bütün teknik direktörlerin babası patronu gibi birşey.Herkes saygı duyuyor sevmeyeni yoktur bile.Mourinhoda söylemişti zaten ben Fergusona patron diyorum diye.Barcelonayada tarihte en iyi takım felan diyenler olmuş hayırlı işler
  • quote:

Wenger yetenekli bir hocada son 3-4 senede yaptıklarındna sonra benim gözümde asla büyük hoca değil.Şurada yaptıkları saçmasapan şeyleri saysak yol olur.Herkesede doğal olarak bu imajı verdi artık.Ben Fergusonuda teknik direktör olarak görmüyorum.Yani görmüyorum derken o çok farklı bir yerde şuan.Bana göre en iyisi değil Mourinho en iyisi ama Ferguson bütün teknik direktörlerin babası patronu gibi birşey.Herkes saygı duyuyor sevmeyeni yoktur bile.Mourinhoda söylemişti zaten ben Fergusona patron diyorum diye.Barcelonayada tarihte en iyi takım felan diyenler olmuş hayırlı işler

Felan değil,falan arkadaşım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.