Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.870
Cevap
36
Favori
475.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pep sende de iş yok cidden ya. Aynı anda 8 takım destekleyen bandwagonerlar halay çekiyor sayende.
  • Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK
  • Kenshin12 kullanıcısına yanıt
    Çok az transfer harcaması derken?

Dünyanın en pahalı kalecisi ve stoperini klopp almadı mı?

İlk anda aklıma gelen bunlar.

Kaldı ki pep’in bu maçta as kalecisi, stoper, bekleri ve yine önemli as bir kanatı sakattı.

Eze eze yenmedi Liverpool, citynin penaltısı verilmeyince aynı dakikada gol oldu ve oyuncular oyundan bir müddet düştü derken 2.golü de şaibeli şekilde yediler.

City oyunun son bölümünde sazı eline aldı ve oyunu Liverpool sahasına yıktı. Son bölümlerde ezdi fakat Liverpool sağlam kapanıp kontra aradı ki pep’in tek çözüm bulamadığı konu da bu zaten sisteminde, bekleri ileri çıkardığı zaman boşalan kanatlardan kontra yemek. Buna çözüm bulduğunda kusursuza yakın futbol oynuyorlar.

Dün gayet iyi top oynayarak hakeme karşı yenildi pep hocam.

Ama onun en büyük özelliği bu değil, taktisyenliği.

Eminim bu maçtan sonra hatalarını görüp gerekli yerlere müdahalesini yapacaktır.

Futbolun Evrimidir pep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende dün City in kötü oynamadığını düşünenlerdenim. Hatta eksiklerine bakınca tam kadro olsa City büyük ihtimal yenerdi de Liverpool u deplasmanda. Liverpool City e karşı oynadığı kadrodan bir adam eksilince tökezliyor ve bocalıyor. City bu kadar eksiğe rağmen kötü iş çıkarmadı ama sonuca bakıldığında işleri zorlaştı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jedem Das Seine

Çok az transfer harcaması derken?

Dünyanın en pahalı kalecisi ve stoperini klopp almadı mı?

İlk anda aklıma gelen bunlar.

Kaldı ki pep’in bu maçta as kalecisi, stoper, bekleri ve yine önemli as bir kanatı sakattı.

Eze eze yenmedi Liverpool, citynin penaltısı verilmeyince aynı dakikada gol oldu ve oyuncular oyundan bir müddet düştü derken 2.golü de şaibeli şekilde yediler.

City oyunun son bölümünde sazı eline aldı ve oyunu Liverpool sahasına yıktı. Son bölümlerde ezdi fakat Liverpool sağlam kapanıp kontra aradı ki pep’in tek çözüm bulamadığı konu da bu zaten sisteminde, bekleri ileri çıkardığı zaman boşalan kanatlardan kontra yemek. Buna çözüm bulduğunda kusursuza yakın futbol oynuyorlar.

Dün gayet iyi top oynayarak hakeme karşı yenildi pep hocam.

Ama onun en büyük özelliği bu değil, taktisyenliği.

Eminim bu maçtan sonra hatalarını görüp gerekli yerlere müdahalesini yapacaktır.

Futbolun Evrimidir pep.
    Uzun mesaj, boş içerik.

Pep kaç yıldır büyük takım çalıştırıyor ? Barcelona’dan sonra uluslararası ne kazanmış ? Cevap 0. toplamda Harcanan milyar eurolar, başarı = 0. romantikliğe devam.

Klopp ŞL i almış yoluna gidiyor. Uzun uzun yazmaya devam edin, sene sonu zaten geçen yollardan farklı birşey olmayacak. City ninde pep inde çapı, vizyonu ligden öteye yetmez. Mancini’den farkı nedir diye sorası geliyor insanın. Malum oda ligi alıyordu...

• City bu yil sampiyon felan olamaz ikinci olur. Liverpool artik burdan alir goturur.

Liverpool bekleri harika hem top biliyor ama canavar gibiler evlerinde bu adamlarla iyi takimlari yeniyorlar oyuncularinin hepsi hizli ve teknik en buyuk avantaji bu takimin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Bende dün City in kötü oynamadığını düşünenlerdenim. Hatta eksiklerine bakınca tam kadro olsa City büyük ihtimal yenerdi de Liverpool u deplasmanda. Liverpool City e karşı oynadığı kadrodan bir adam eksilince tökezliyor ve bocalıyor. City bu kadar eksiğe rağmen kötü iş çıkarmadı ama sonuca bakıldığında işleri zorlaştı artık.
    ManCity beraberlik alırsak öpüp başının üstüne koysun Anfield'da galibiyet öyle kolay birşey değil heleki bu zamanda.En son ne zaman yenebildiki City.Ama Klopp yendi Etihad'da City'i
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Aynı mantıkla, klopp Liverpool dışında hangi takımla uluslararası kupa kazandı? Onun yerine 2 Cl finali kaybetti geçen yıl Barcelona’nın başında valverde denen eleman olmasaydı klopp’un adı loser’a çıkıyordu. insanlar finalleri oynayamadığını düşünmeye başlamıştı.

Guardiola çıktığı hangi finalleri kaybetmiş say bakalım? Ben söyleyeyim 0 :)

Guardiola eğer bu yıl da şampiyon olursa 3 büyük ligde, la Liga, Bundesliga ve premier ligde 3 kez şampiyon olan tek teknik direktör olacak.

Senin anlayacağın bu adam Barcelona’dan ayrıldıktan sonra 5 şampiyonluk gördü :))

6.sı yolda bekle, Mancini abin gelsin de bu başarıyı göstersin olur mu?

Klopp, pep’in futboluna antitez üretmek konusunda başarılı olduğu için bu kadar sevildi bu arada :)

Futbolu sadece izlemeyin biraz araştırın.

• quote:

Aynı mantıkla, klopp Liverpool dışında hangi takımla uluslararası kupa kazandı? Onun yerine 2 Cl finali kaybetti geçen yıl Barcelona’nın başında valverde denen eleman olmasaydı klopp’un adı loser’a çıkıyordu. insanlar finalleri oynayamadığını düşünmeye başlamıştı.

Guardiola çıktığı hangi finalleri kaybetmiş say bakalım? Ben söyleyeyim 0 :)

Guardiola eğer bu yıl da şampiyon olursa 3 büyük ligde, la Liga, Bundesliga ve premier ligde 3 kez şampiyon olan tek teknik direktör olacak.

Senin anlayacağın bu adam Barcelona’dan ayrıldıktan sonra 5 şampiyonluk gördü :))

6.sı yolda bekle, Mancini abin gelsin de bu başarıyı göstersin olur mu?

Klopp, pep’in futboluna antitez üretmek konusunda başarılı olduğu için bu kadar sevildi bu arada :)

Futbolu sadece izlemeyin biraz araştırın.
    Aynı mantıkla ? Klopp un bugüne kadar çalıştırdığı hiçbir takım guardiolanın imkanlarına sahip olmadı yada onun gittiği kadar büyük takımlar olmadı. Bak Dortmund gibi bi takımla 2 final oynamış. guardiola Barcelona’dan sonra ne zaman final oynamış yada hangi takımla oynamış hafızam beni zorluyor hatırlatırsam sevinirim ? Messi, Ronaldo city e gelir final filan oynarlar mazallah yine başlarlar guardiola büyük adam diye.

Anti tez derken bu arada hangi anti tez ? Gelen geçen çakıyor city e şampiyonlar liginde. Adam ekstra olarak hiçbirşey katmadı takıma.

Bu kadar imkan ve harcamaya hala lig diyebilmek büyük vizyonsuzluk ister onuda eklemek isterim.

Guardiola başarısız bir teknik direktör. Bu kadar basit. Yine uzun ve boş bir mesaj yazmışsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 11 Kasım 2019; 21:40:31 >

• bu liverpoolu hiç sevmezdim,şimdiyse nefret ediyorum.

Hem bu forumdaki malum liverpoollu eleman,hem de bu liverpoolluların şımarık tavırları ...

Bu yedikleri haklar inş salahdan manesinden çıkar bunların
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit1044

bu liverpoolu hiç sevmezdim,şimdiyse nefret ediyorum.

Hem bu forumdaki malum liverpoollu eleman,hem de bu liverpoolluların şımarık tavırları ...

Bu yedikleri haklar inş salahdan manesinden çıkar bunların
    malum kisi derken jurgen klopp mu

beni de banlatip duruyor

@yusei biskolatam bas kaldirma vakti yaklasiyor

• Jurgen Klopp şuanda dünyanın açık ara en iyi hocasıdır. En son Alex Ferguson ın her topçudan bu denli verim alabildiğini görmüştüm, Klopp bana Ferguson ı hatırlatıyor. Tırnaklarıyla kazıyarak geldi adam buralara hiç kimse ona Messi si olan barçayı altın tepside sunmadı. Bi ole ye bakıyorum bi klopp a, insan cama ekmek banan kemal sunala dönüyor resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

malum kisi derken jurgen klopp mu

beni de banlatip duruyor

@yusei biskolatam bas kaldirma vakti yaklasiyor

Alıntıları Göster
    Sana deseydim malum realli derdim todom

• Manchester City, 9 puan geride olduğu Liverpool'u yakalamak için ocak ayında savunmaya ve orta sahaya takviye yapacak. Bu iki mevkiye ayrılan bütçe 100 milyon pound. (Mirror)

Hocam bir de Bravo yerine 60 milyona 3.kaleci alır temizinden.
  • Bence 1 milyar Euro ayırsınlar. Hatta Ronaldo ve Messi yi alsınlar.

Bu kel başka türlü kariyerinde başarı görmemiş.

Bu parayı gömüyor ve ligi alınca seviniyor. Bayern de kaç yıl kaldı, city de kaç yıl kaldı doğru düzgün icraatı yok.

Nasıl vizyonsuz bi adamdır çözemedim.

• Yahu adam bir sene 100 küsür puan, diğer sene 99 puan toplamış ama DH forumu köşelerindeki arkadaşlar adamı çöp ilan ediyor.

Bana göre de sıfırdan yaratmak konusunda Klopp'un Liverpool'da ve Dortmund'da yaptıkları çok ayrı bir seviye. Bu işi iki ayrı takımda yapabilmek neredeyse imkansız bir iş.

Ancak Pep hocam da son iki senedir ligde gayet iyi futbol oynattı. Keyif alarak çok City maçı izledim, keza birçok Liverpool maçı da öyle.

Şu iki harika hocanın ve takımın çekişmesinden keyif almayan da ne bileyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Yahu adam bir sene 100 küsür puan, diğer sene 99 puan toplamış ama DH forumu köşelerindeki arkadaşlar adamı çöp ilan ediyor.

Bana göre de sıfırdan yaratmak konusunda Klopp'un Liverpool'da ve Dortmund'da yaptıkları çok ayrı bir seviye. Bu işi iki ayrı takımda yapabilmek neredeyse imkansız bir iş.

Ancak Pep hocam da son iki senedir ligde gayet iyi futbol oynattı. Keyif alarak çok City maçı izledim, keza birçok Liverpool maçı da öyle.

Şu iki harika hocanın ve takımın çekişmesinden keyif almayan da ne bileyim..
    Daha 2 hafta önce Guardiola hakkında bir konu açtım. (https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140570143 )

Olayın özeti şuydu; 2012 ve sonrasında ŞL'deki çeyrek ve yarı final deplasman maçlarında 10 maçta 0 galibiyet, 3 beraberlik, 7 mağlubiyet ve -12 averaj.
    Bu adam küçük takımları ezmede çok çok iyi sistemiyle Bayern'de ligi kazanmada sıkıntı çekmedi. City'de o sıkıntıyı çekmesine Arap sermayesi engel oldu (bunu bu şekilde söylüyorum çünkü Guardiola ve Xavi Arap'ların insan canını hiçe sayan para kazanma şekilleri için savunuculuk yaptığı açıklamalar oldu yakın zamanda). Ama büyük maçlarda bu adam 2012'den beri devamlı sıkıntı halinde.

Çöp demek fazla popüler oldu ve Guardiola hiçe sayılacak bir hoca değil. Ama Klopp'la aynı seviyede anılacak hoca da değil. Çöp demem ama ben de abartıldığı kanaatindeyim. Senelerdir...

• Ronaldocular basmış konuyu yine.

Pep’i birinci sıraya yazmayanla futbol konuşulmaz.

Adam modern futbol dediğiniz akımı başlattı dünya futbolunu değiştirdi ve hala yön veriyor.

Barcelona dışında Cl de başarısız oldu diyenler de bi soluklansınlar adam daha 48 yaşında :)

Senin anlayacağın bu adam futbolun Einstein’ı. Klasik futbolu yıkıp yerine modern futbolu getiren adam kendisi.

• Bunu yapan Mourinho olsaydı 5 maç ceza almıştı. Kele bir ceza vermemişler.
  • quote:

Ronaldocular basmış konuyu yine.

Pep’i birinci sıraya yazmayanla futbol konuşulmaz.

Adam modern futbol dediğiniz akımı başlattı dünya futbolunu değiştirdi ve hala yön veriyor.

Barcelona dışında Cl de başarısız oldu diyenler de bi soluklansınlar adam daha 48 yaşında :)

Senin anlayacağın bu adam futbolun Einstein’ı. Klasik futbolu yıkıp yerine modern futbolu getiren adam kendisi.
    Uzun uzun yazamayacağım aynı şeyleri. Sadece şu konudaki mesajımı oku. Cevap verebileceğini zannetmiyorum ama. Pep eleştirilen her konuda fanları 3 maymunu oynuyor. İyi bir TD olabilir ama balon. Klopp'un seviyesinde de değil.

https://forum.donanimhaber.com/deplasmanda-5-ceyrek-ve-yari-final-macina-cikan-sl-sampiyonu-menajerlerin-karnesi--140570143#140570665

• 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.