Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.879
Cevap
36
Favori
475.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Helal olsun monacoya,ama sasirdigim nokta şu sezon basi hakemin yardimi olmasa fener bu monacoyu rahat elerdi,adamlar baya geliştirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

Pep dusmanlari cok beklersiniz ! City bu yil FINALDE

Hahahahahahahahaha

• BİZİM ELİMİZDEN ZOR KAÇAN MONACO

CİTYİ ELEDİ LA ŞU İŞE BAK

• dünyanın en iyi teknik direktörü ve onun hayranı pep balondiola
  • Futbol tarihi böyle balon bir takım ile böyle balon bir hocayı bir arada görmemiştir.

Çöpler birlik olmuş ve çöp kardeşliği kurmuşlar resmen.

Dünyaları harcadılar ama adamların elle tutulur en büyük başarısı lig şampiyonluğu.

Loserın kelime anlamı City oldu artık resmî olarak.

Kel zaten Allah affetsin sağlam çöpmüş, ortaya çıkmış oldu tekrar tekrar.

Balonlar sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: David Trezeguet

quote:

Pep keşke maç öncesi Vitor'u arasaydı da taktik alsaydı

Monaco sizi berbat oynayarak geçti.

Berbat oynamalarının esas sebebi bizim çok iyi oynamış olmamız zaten.

Böyle saçmayacağını biliyordum.Düzgün izlersen anlayabilirsin. Çok iyidinizde ligte niye leştiniz. SİZİ Mİ KİLİTLEDİLER YOKSA

Vitor gitti o yüzden leş durumdayız, geçen sezondan beri Vitor giderse mahvolacağız demiyor muydum zaten güzel kardeşim ?

Kısacası "Neden şu an kötüsünüz?" sorusunu bana değil, Vitor karşıtı futbol ulemalarına sor, onlar yanıtlar

Yazdıklarımı dikkatlice oku. Ben Vitor varken kötüydünüz diyorum. Gidince değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Seni hiç sevmedim city babanida sevemzdim (utd yi ) :) büyük Arap sermayesinin looser takımı go the hell..

• Yorumlar efsane

• Monaco ma cityko

• Bizle oynayan monaco ile

29 maçta 84 gol atan lider monaco yu bir tutmak anca vitoristlerin işi heralde :)

• acaba bu pep caballeroyu kel diye mi oynatıyor
  • Net bilmediğim için soruyorum, Guardiola neden Münih'ten ayrıldı? Macera için mi yoksa yönetim ile sorun mu yaşamıştı merak ettim. Münih ile lig hemen hemen garantiyken, tüm odağını Şampiyonlar Ligi'ne vermek yerine neden City'e geçti merak ediyorum cidden. Yaşı da genç, İngiltere'ye elbet gelebilirdi gelecek yıllarda. Detayı bilen varsa ve yazarsa çok sevinirim. Gidip maçın özetini izleyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: terry134

Net bilmediğim için soruyorum, Guardiola neden Münih'ten ayrıldı? Macera için mi yoksa yönetim ile sorun mu yaşamıştı merak ettim. Münih ile lig hemen hemen garantiyken, tüm odağını Şampiyonlar Ligi'ne vermek yerine neden City'e geçti merak ediyorum cidden. Yaşı da genç, İngiltere'ye elbet gelebilirdi gelecek yıllarda. Detayı bilen varsa ve yazarsa çok sevinirim. Gidip maçın özetini izleyeyim

Ingilterede kendini kanitlamak icin ve Mourinho icin
  • waynei kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, teşekkürler cevap için.

• Guardiolaya hoca falan değil diyenler guardioladan barcadan önceki 3-4 ve sonraki 3-4 sezona baksın ve guardiola dönemi barcasının oynadığı dominant futbolu ondan öncekilerle ve sonrakilerle kıyaslasın sonra konuşsun. Adamın cityde başarısız olmasının 3 nedeni var 1. ilk sezonu olması 2. elinde yeterli kalitede ve tecrübede winner adamlar olmaması 3. citynin loser bir klüp olması. Bu adam istediklerini oyuncularına henüz yaptıramıyor olay bu(kadrodaki oyun zekası düşük oyuncular yüzünden özellikle defans bölgesi). Bir takım guardiolanın istediği gibi oynamaya yakşlassa bile o sezonun en iyi takımı olur merak etmeyin. Sene başında arkadaşlarıma sürekli söylüyordum EPL nin en iyi kadrosu net Chelsea da diye, lafımın arkasındayım Guardiola chelseanin başında olsaydı kesinlikle şampiyon olurdu.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci yarıyı izlemedim de ilk yarı monaco ne oynadı be.
    Maçtan önce sallayıp 3-1 demiştim tutması üzdü :(
    Neyse zaten citynin balonlardan kurulu bir balon olduğunu bilmeyen yoktu. İyi oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3-4 sene öncesine mi bakalım Guardiola'dan önce? 2005'te La Liga şampiyonluğu, 2006'da La Liga + ŞL şampiyonluğu. Guardiola Barcelona'nın başına geçmeden önce de Barcelona Avrupa'nın en iddialı kulüpleri arasındaydı. 2008'de sırf kadro kalitesiyle ŞL yarı finali oynayıp o sezonun en iyi takımı olan United'a kök söktürdü Barça. Rijkaard ile Ronaldinho'nun arası bozulunca takım başarısız 2 sezon geçirdi. Guardiola'nın Barça'ya kattıklarına laf yok. Ama hikaye anlatmayın zira anlattığınız hikaye gerçek değil.

Bir de geçin arkadaş bu peri masallarını artık, Guardiola'nın istediği gibi oynamaya yaklaşsa dünyanın en iyi takımı olurmuş. Ya bu adam alınan oyuncular - gönderilen oyuncular diye baktığımızda 140 milyon Sterlin'den daha fazla para harcadı yazın. Sırf ayağı pas yapamayan oyuncum olmayacak takıntısı yüzünden 17 milyon £ harcadı takım Bravo'ya. Chelsea'nin kadrosu İngiltere'nin en iyisiymiş. Conte takımının cevap vermediği yöntemleri değiştirerek başarı sağladı. Ne zaman yaptı bunu Guardiola yönettiği takımlarda? Guardiola'nın elindeki kadroya göre sistem uygulaması gerektiğinden bahsetmek yok. Ama oyuncular o sisteme uyacak? Yok öyle şey arkadaş. Her hoca elindeki kadroya uygun sistemle verim almaya çalışır. Guardiola istisna değil, kimse istisna değil.

Guardiola Chelsea'nin başında olsaydı bu takım fiziksel oyunculardan kurulu diyip Fabregas'tan falan baş tacı yaratmaya çalışırdı. Azpilicueta'yı falan hayata küstürürdü, ayağı iyi top yapmayan bek mi olur diye.

Ha bir de bu adam neden böyle rezil oluyor demiyorsunuz da kendisinden gerçekçilik dışı şeyler istenen takıma mı bulunuyor?
    Guardiola Bayern'de neden ŞL kazanamadıysa City'de de o yüzden sürünüyor. Gereksiz derecede ileride kuruyor savunma hattını. Yetmiyor, herkesin ayağı pas yapabilecek takıntısı var. Bu yüzünden adam dün Kolarov'u stoperde oynattı be. Kel Bayern'deyken neredeyse orta sahaya kurulan savunma 4lüsünde kendine gelemeyen Javi Martinez şu anda Ancelotti yönetiminde sezonun en iyi 3-5 stoperinden biri. Tekrara almak gibi olacak ama elindeki kumaşa göre oynatırsın takımını.

• 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.