Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.870
Cevap
36
Favori
475.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

hocam liverpool geçeçek barçayı city olsa belki derdim ama salah mane çok iyi kalecide iyi alıntıla beni :))

Alıntıları Göster
    salah mane diyorsun ya, messi-dembele-coutinho bunlar onların içinden geçer çok abartıyorsun maç zamanı görürüz.barça istedi mi herkesi eler, yeterki doğru oynasın! benim bildiğim barça yarı finale geldimi final yapar, ayrıca ingiliz takımlarına messi zaten en az 2 atıyor gerisini hesapla sen salah mane de salah bize gol bile atamaz görürüz maneyi tutsunlar yeter hızından dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

salah mane diyorsun ya, messi-dembele-coutinho bunlar onların içinden geçer çok abartıyorsun maç zamanı görürüz.barça istedi mi herkesi eler, yeterki doğru oynasın! benim bildiğim barça yarı finale geldimi final yapar, ayrıca ingiliz takımlarına messi zaten en az 2 atıyor gerisini hesapla sen salah mane de salah bize gol bile atamaz görürüz maneyi tutsunlar yeter hızından dolayı

Alıntıları Göster
    hocam messi yi zaten tartışaamyız ama kopyası da Salah sayılır Liverppol gerçektne çok iyi takım bunu izleiynce anlayacaksın ben izliyorum maçlarını

barçanın defans birkaç yıldır sıkıntılı

• gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    dedi liverpool izlemeyen adam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: güneyinbatısı

burada kesinlikle el yok zaten paylaştığın fotoğraftada temas yok.İnsanları yanıltmaya yönelik bir paylaşım olmuş.Hakemle beraber Varı izledik.Var videosunu izleyin arkadaşlar bu arkadaşın paylaşımına göre yorum yapmayın

Alıntıları Göster
    https://twitter.com/cemgonc/status/1118615537825845254?s=19

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Alıntıları Göster
    km playerla baktım frame frame 1. kolu vücuduna yapışık neresine sokacak daha ? 2. kolunun altına baldırına geliyor 3. baldırına çarparken laportun elinde orada olduğu için öyle bir görüntü oluşuyor ki laporte un eline çarpmış olabilir.

• quote:

Alıntıları Göster
    Dirsekten bele sekiyor top. Bariz el var hakkı yenildi city nin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arph -- 18 Nisan 2019; 1:7:59 >
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Messi kopyaya karşı korumalı CD gibi hocam :D kopyası oluşturulamıyor, belki windows media player kullanarak kopyalanabilir ama haliyle kalite kaybı yaşarız. Gollü bir maç olur ama Barcelona alır bence.
  • quote:

Alıntıları Göster
    pozisyon tertemiz. cuneytin karar doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 18 Nisan 2019; 1:8:8 >
  • Pep Guardiola'nın final umutları yine suya düştü.

Guardiola, 2010/11 sezonundan bu yana Şampiyonlar Ligi'nde finale yükselemedi.

11/12 Yarı Final
    13/14 Yarı Final
    14/15 Yarı Final
    15/16 Yarı Final
    16/17 Son 16
    17/18 Çeyrek Final
    18/19 Çeyrek Final
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

hocam messi yi zaten tartışaamyız ama kopyası da Salah sayılır Liverppol gerçektne çok iyi takım bunu izleiynce anlayacaksın ben izliyorum maçlarını

barçanın defans birkaç yıldır sıkıntılı

Alıntıları Göster
    mau 2 maçta gol atamadı barçaya pozsiyona da giremedi öyle pek, barça defansı şu an iyi gidiyor tek sorun bek de rebortonun oynaması olur. Salahla messiyi mi bir tutuyorsun liverpoolu izliyorum ama çok izlemiyorum şimdi bügün ki porto maçını izliyecem misal. liverpool 2 kez final yaparsa helal olsun derim !

• quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Dirsekten bele sekiyor top. Bariz el var hakkı yenildi city nin.

Alıntıları Göster
    O zaman juve taraftarı olarka dunku 88. dakikadaki pozisyonda penaltı ama yakın posizyonda yada kolunu sokacak bir yer olmadığından net olarak gol temiz ayrıca koluna değil beline çarpıyor
  • quote:

mau 2 maçta gol atamadı barçaya pozsiyona da giremedi öyle pek, barça defansı şu an iyi gidiyor tek sorun bek de rebortonun oynaması olur. Salahla messiyi mi bir tutuyorsun liverpoolu izliyorum ama çok izlemiyorum şimdi bügün ki porto maçını izliyecem misal. liverpool 2 kez final yaparsa helal olsun derim !

Alıntıları Göster
    Hocam Klopp son dönemde dünyadak en iyi 3 antrenörden birisi barçayı elrlerde adamın final fobisi var kupayı alırlar mı bilemem

Barça bu kadar iyi bir takımsa neden 3 senedir eleniyor demekki elenme şansları var :))

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Pep Guardiola'nın final umutları yine suya düştü.

Guardiola, 2010/11 sezonundan bu yana Şampiyonlar Ligi'nde finale yükselemedi.

11/12 Yarı Final
    13/14 Yarı Final
    14/15 Yarı Final
    15/16 Yarı Final
    16/17 Son 16
    17/18 Çeyrek Final
    18/19 Çeyrek Final
    Guardiola ya üzüldüm ilk defa hakettiler

kaleci bariz turu verdi son gol de onu her kaleci alırdı hersey topu oyuna sokmak değil çok faydasını görüyor ama böyle büyük maçlarda her detay önemli

• ajax liverpool
    veya liverpool tottenham finali ve galip liverpool.
    ahh keşke
  • Ajax damga vuruyor bu sezona

Tottenham ın kemik kadro da ajaxtan çıkma

• https://twitter.com/Atishay_Agarwal/status/1118615467424227329?s=19

• quote:

Alıntıları Göster
    Az Liverpool maçı izle de ona göre yorum yap böyle cahil cahil konuşmazsın .

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Az Liverpool maçı izle de ona göre yorum yap böyle cahil cahil konuşmazsın .

Alıntıları Göster
    Kusura bakma da Barca zamanının en iyi hücum oynayan,en iyi takımı Manu yu rezil etti finalde.

Liverpool un geçen seneki Real Madrid finalini gördük,ne oldu ?Rezil oldunuz.

Tek güvenceniz Klopp ,Barca heves ederse Liverpoolu geçer diyorum ben .

Barca mane salahla firminoyla şov yaptığınız takımlara benzemez .
  • Burda Tottenham'ı küçümseyen arkadaşlar vardı.

Pep hocam Barça'ya gitsin en iyisi, adamın sistemi Cl'de Messi dopingi olmadan hiçbir işe yaramıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.