Şimdi Ara

Manavcılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim düşündüğüm bir is var sizce ne kadar mantıklı olabilir fikirlerinizi bekliyorum bu işi yapanlarda var az maliyetli bir olduğunu düşünüyorum manavcilik işi birde telefonla bulunduğun semte alo manav hizmeti sunsaniz sizce nasıl bir iş olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam fikir çok güzel fakat özellikle bu iş için bahsediyorum önce git bir manavda çıraklık yap.

Hayatında kaç kere sebze meyve aldın marketten ? olmuş ve olmamış ananas , kiviyi nasıl anlarsın ?
    domatesin kokusundan tadını nasıl çıkarırsın ? hangi domates ne zaman nerden alınır ?
    hergün halden çıkan dağıtım araçları vardır ilçe ilçe dağıtım yaparlar manavlara ama mutlaka küçük bir kargo aracın olması gerekir olmadık zamanlar için , keza aynı şekilde alış ve satış fiyatların arasındaki dengeyi nasıl tutturacaksın ?

yer kirası , maliyet , yaş sebze ve meyvede fire oranlarını nasıl asgariye indireceksin ?

eleman çalıştırman gerek tek başına yapamazsın vs vs.

benden sana tavsiye en az 2-3 ay bir manavda çalış işi kap sonra koy paranı cebine işin püf noktalarını öğren ve batma ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.