Şimdi Ara

MAN TGL 12.180 VEYA 12.163-12.160-12.153-12.150 Kullananlar İçeri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
50
Cevap
1
Favori
51.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erşan Kuneri IV

Arkadaşlar yardımcı olsanız hala kararsızım.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu forumda bana bu konuda yardımcı olacak kimse yokmu?
  • quote:

Arkadaşlar bu forumda bana bu konuda yardımcı olacak kimse yokmu?

Alıntıları Göster
    Mevlut kandiliniz mubarek olsun, Allah dualarinizi kabul etsin arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormulaX Store

Mevlut kandiliniz mubarek olsun, Allah dualarinizi kabul etsin arkadaşlar..

Alıntıları Göster
    ben de su an man tgl 12-220 var yol bilgisayarinin gosterdigine gore 18 litre falan yakiyor arac ama su an aracin toplam agirligi 11 ton civarinda falan yani max kapasitenin altinda arac 4000 km ye geldi daha yeni cekis ve frenleme yonun den tatmin edici bir arac

MAN TGL 12.180 VEYA 12.163-12.160-12.153-12.150 Kullananlar İçeri

• quote:

Orijinalden alıntı: polotje

ben de su an man tgl 12-220 var yol bilgisayarinin gosterdigine gore 18 litre falan yakiyor arac ama su an aracin toplam agirligi 11 ton civarinda falan yani max kapasitenin altinda arac 4000 km ye geldi daha yeni cekis ve frenleme yonun den tatmin edici bir arac

MAN TGL 12.180 VEYA 12.163-12.160-12.153-12.150 Kullananlar İçeri

Alıntıları Göster
    man 12-153 ler yuzde 18 yakıyor basmana baglı ama rampad bu yavru serısı cok bayılıyor mercedeste dahıl keske takvıyelı olsalar varya rampada yardırır

• quote:

Orijinalden alıntı: musiuw

man 12-153 ler yuzde 18 yakıyor basmana baglı ama rampad bu yavru serısı cok bayılıyor mercedeste dahıl keske takvıyelı olsalar varya rampada yardırır

Alıntıları Göster
    2012 MODEL man tgl kullanıcısıyım şehir içinde kullanıyorum. yakıt %28 civarı yakıyor. boşu 7.5 ton geliyor. yani resmi tonajı 13.5 tonla kantardan geçer. hem rahat hem sağlam bir araba. hem sağlamlık hem fren tertibatı açısından ategoyla eşleştirilemez. ha birde çekiş olarak. zaten sizde 75.000 tl lik araç alacağınızı söylemişsiniz. bence tgl alırsanız sizi pişman etmeyecektir. zaten sizin kullandığınız araç iveco ben bu aracı senelerce kullandım piyasada bu araç kadar problemli bir araç daha görmedim desem abartmış olmam. zati iveco kullandıktan sonra ategoda alsan manda alsan ivecoyla birdaha kesinliklikle yola gitmezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

2012 MODEL man tgl kullanıcısıyım şehir içinde kullanıyorum. yakıt %28 civarı yakıyor. boşu 7.5 ton geliyor. yani resmi tonajı 13.5 tonla kantardan geçer. hem rahat hem sağlam bir araba. hem sağlamlık hem fren tertibatı açısından ategoyla eşleştirilemez. ha birde çekiş olarak. zaten sizde 75.000 tl lik araç alacağınızı söylemişsiniz. bence tgl alırsanız sizi pişman etmeyecektir. zaten sizin kullandığınız araç iveco ben bu aracı senelerce kullandım piyasada bu araç kadar problemli bir araç daha görmedim desem abartmış olmam. zati iveco kullandıktan sonra ategoda alsan manda alsan ivecoyla birdaha kesinliklikle yola gitmezsin.

Alıntıları Göster
    ayrıyeten bu lastik reklamı yapıyolarya kanmayalım. lastikciye sordum hiç bir işe yaramıyor dedi.

• quote:

ayrıyeten bu lastik reklamı yapıyolarya kanmayalım. lastikciye sordum hiç bir işe yaramıyor dedi.

Alıntıları Göster
    kardeşim kimse seni kandırmasın ne atego su onda ne gezer konfor ne rampası var nede konforben sana bi mancıolrak manında hertürlü sünü kullandım ama birisi varki o çok özel oda man tgl 12 180 varyaişte ooo bence teknolojinin enson harikası yol tutuşuyla olsun rahatlığını oto büste bile bulamazsın helede yüklüha azkalsın unutuyodum seni asla yormaz sürdükce açılırsın sürdükce açılırsın anlıycan seni asla yormaz tadına doyamazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: sedat sarac

kardeşim kimse seni kandırmasın ne atego su onda ne gezer konfor ne rampası var nede konforben sana bi mancıolrak manında hertürlü sünü kullandım ama birisi varki o çok özel oda man tgl 12 180 varyaişte ooo bence teknolojinin enson harikası yol tutuşuyla olsun rahatlığını oto büste bile bulamazsın helede yüklüha azkalsın unutuyodum seni asla yormaz sürdükce açılırsın sürdükce açılırsın anlıycan seni asla yormaz tadına doyamazsın

Alıntıları Göster
    VW, MAN'IN tamamını alıyomuş.MAN'cılara duyurulur;)

http://www.ototicari.com/haberler/vw-man-39in-tamamini-istiyor.html

• quote:

Orijinalden alıntı: huaqin

VW, MAN'IN tamamını alıyomuş.MAN'cılara duyurulur;)

http://www.ototicari.com/haberler/vw-man-39in-tamamini-istiyor.html

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar mana bende ısınıyorum bu 12 220 buradaki arkadasın dediğine göre 12 180 den az yakıyor biri %18 diğeri %28 tabi şehir içi şehirler arası farkıda var? Birde bu 12 220 manların yataklısı varmı malum uzun yoldayız nereye gideceğimiz belli olmuyor gittiğin yerde yatacak yerde olmayabiliyor koltuklarda uyumayalım artık :D
    Benim bilmek istediğim ategomu cok yola gider man mı cünkü genelde biz acil parcalar götürdüğümüzde rampada yiğit bi araba arıyorum hemde düzde hızlı simdiden tesekkürler iyi forumlar :)

• quote:

Arkadaşlar mana bende ısınıyorum bu 12 220 buradaki arkadasın dediğine göre 12 180 den az yakıyor biri %18 diğeri %28 tabi şehir içi şehirler arası farkıda var? Birde bu 12 220 manların yataklısı varmı malum uzun yoldayız nereye gideceğimiz belli olmuyor gittiğin yerde yatacak yerde olmayabiliyor koltuklarda uyumayalım artık :D
    Benim bilmek istediğim ategomu cok yola gider man mı cünkü genelde biz acil parcalar götürdüğümüzde rampada yiğit bi araba arıyorum hemde düzde hızlı simdiden tesekkürler iyi forumlar :)

Alıntıları Göster
    sen mandan şaşma. kime sorduysam atego rampada çok hantal ben 1518 in boşunu kullandım boşken bile bi tuhaf gidiyor. yinede sen bilirsin bir seneden beri almamışsın dahada alacağını sanmıyorum.

• quote:

sen mandan şaşma. kime sorduysam atego rampada çok hantal ben 1518 in boşunu kullandım boşken bile bi tuhaf gidiyor. yinede sen bilirsin bir seneden beri almamışsın dahada alacağını sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Öyle ha deyince alınmıyor valla 70 80 binlik araçlar hem bu arada aracımı 2521 mercedes 98 model yaptım ancak bana küçük seri birşey lazım hala almayı planlıyorum yapacak birşey yok.

• Hocam man sizi yolda bırakmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peugeot-307

Hocam man sizi yolda bırakmaz
    Doğru söylüyorsunuz şimdide piyasadan yakıtlarını soruyorum %20 civarı ortalamaları var. Bu devirde yakıt cok önemli çok mazot 4 lirayı aşmış illallah ediyoruz.
  • Yakıt da iyi konforda
  • Yakıt da iyi konforda
  • Isuzu düşünmezmisiniz hocam 2013 Npr 3D yakışır size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peugeot-307

Isuzu düşünmezmisiniz hocam 2013 Npr 3D yakışır size
    Pek sıcak bakamıyorum hocam zaten 85-12 den geliyorum tadını biliyorum birde dediğiniz isuzulara o kadar para vermeyi mantıklı görmüyorum suan ikinci el bile alsan 90 ila 100 bin arası bir araç ancak ne yatak nede man mercedes gibi rahatlık var. Geçenlerde bir 2011 bir 1518 mercedese bindim tadından yenmeyecek bir araba cekiş falan da 1517 ye göre gayet başarılı Ancak benim gönlüm 12 180 de duruşu fln bir ayrı ancak parca ve bakım masrafı beni korkutuyor etrafımdaki insanlara sorduğumda cok garip fiyatlar veriyorlar parcalar için örneğin bir fren merkezi beyni ne kadar olur 12 180 in 2800 lira olduğunu söylediler gözüm biraz korktu acıkcası yazı beklemeye devam bakalım neler olacak iyi forumlar

• quote:

Pek sıcak bakamıyorum hocam zaten 85-12 den geliyorum tadını biliyorum birde dediğiniz isuzulara o kadar para vermeyi mantıklı görmüyorum suan ikinci el bile alsan 90 ila 100 bin arası bir araç ancak ne yatak nede man mercedes gibi rahatlık var. Geçenlerde bir 2011 bir 1518 mercedese bindim tadından yenmeyecek bir araba cekiş falan da 1517 ye göre gayet başarılı Ancak benim gönlüm 12 180 de duruşu fln bir ayrı ancak parca ve bakım masrafı beni korkutuyor etrafımdaki insanlara sorduğumda cok garip fiyatlar veriyorlar parcalar için örneğin bir fren merkezi beyni ne kadar olur 12 180 in 2800 lira olduğunu söylediler gözüm biraz korktu acıkcası yazı beklemeye devam bakalım neler olacak iyi forumlar

Alıntıları Göster
    düne kadar man diyordum ama parça fiyatlarını görünce manın servisinden nefret ediyorsunuz. diğer arabalara göre %200-300 hatta 500 pahalı. yok böyle birşey. ayrıyeten sıfır aldığımız arac bir yılı doldurunca elektrik aksamı garantisi bir yılda bitiyor deyip 2000 tl yakın bir para aldılar 2 yıl garantiyi uzattılar. her parça garantisi 2 yıl ama elektrik 1 yıl Allah canlarını alsın bu büyük firmaların işi gücü para tuzağı servis kendiside mercedese göre parça fiyatlarının pahalı olduğunu söylüyorlar.

• Şuanda 80-12 Ivecom var ustam. Evden eve işi yapıyorum birtane 0km man 12.180 alacağım birtanede 2004 man 12.160 alacağım Allah'ın izniyle. Manlar güzel araçlar. Mercedeslerin 2011den aşağısını tavsiye etmem sana. Mercedesin çekişide biraz düşük sanırım. Çok araştırdım Manlar güzel araçlar. 70 liraya 12.160-12.163 bulursun pazarlıkla 65e indirirsin. Allah işini açık etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MotorsR

Şuanda 80-12 Ivecom var ustam. Evden eve işi yapıyorum birtane 0km man 12.180 alacağım birtanede 2004 man 12.160 alacağım Allah'ın izniyle. Manlar güzel araçlar. Mercedeslerin 2011den aşağısını tavsiye etmem sana. Mercedesin çekişide biraz düşük sanırım. Çok araştırdım Manlar güzel araçlar. 70 liraya 12.160-12.163 bulursun pazarlıkla 65e indirirsin. Allah işini açık etsin.
    Arkadaşlar man mercedes dedik gittik 522 pro aldık :) Konfor sıfırdı ilk aldığımda şuan mükemmel bir alet oldu :) 10 tekerin 10uda körük kupada 4 körük birde retarder tam 17 bine mal oldu ama tadından yenmiyor %22 de yakıtı var çekiş konusunda tam bir hayvan tek kötü yanı kaldı kabine cok ses alıyor 750 lirayada ses yalıtımı yapıyorlarmış döşeme firmaları onuda yaptırırısam ne man ne mercedes var gözümde rampası cok iyi bu aracın düzüde cok iyi dokunduğun zaman 145 diyor :) 2124 atego ile aynı yükleri attık 10,5 ton onun arabası rampalarda gelemedi benimle(zf 9 ileri şanzımanın gözünü seveyim ) düzdede 130 da bitiyor daha gelmiyor atego :) 60 bine aldım 77 78 maal oldu ama 130 binlik arabanın tadını veriyor bmc den ben bu kadarını beklemiyordum tebrik ettim :) Arkadaşlar geçenlerde bişey fark ettim araçta 4,5 diye bir vites var araç serideyken c ye taktığınızda 4ile 5 in arasında bir hızda gidiyor garip :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erşan Kuneri IV -- 28 Ağustos 2015; 4:17:03 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.