Şimdi Ara

MAN TGL 12.180 VEYA 12.163-12.160-12.153-12.150 Kullananlar İçeri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
51.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Erşan Kuneri IV

Arkadaşlar man mercedes dedik gittik 522 pro aldık :) Konfor sıfırdı ilk aldığımda şuan mükemmel bir alet oldu :) 10 tekerin 10uda körük kupada 4 körük birde retarder tam 17 bine mal oldu ama tadından yenmiyor %22 de yakıtı var çekiş konusunda tam bir hayvan tek kötü yanı kaldı kabine cok ses alıyor 750 lirayada ses yalıtımı yapıyorlarmış döşeme firmaları onuda yaptırırısam ne man ne mercedes var gözümde rampası cok iyi bu aracın düzüde cok iyi dokunduğun zaman 145 diyor :) 2124 atego ile aynı yükleri attık 10,5 ton onun arabası rampalarda gelemedi benimle(zf 9 ileri şanzımanın gözünü seveyim ) düzdede 130 da bitiyor daha gelmiyor atego :) 60 bine aldım 77 78 maal oldu ama 130 binlik arabanın tadını veriyor bmc den ben bu kadarını beklemiyordum tebrik ettim :) Arkadaşlar geçenlerde bişey fark ettim araçta 4,5 diye bir vites var araç serideyken c ye taktığınızda 4ile 5 in arasında bir hızda gidiyor garip :) :)

Normalde makasli degil mi bu? Siz butun dingillere koruk mu yaptirdiniz? Baya ugrasmissiniz helal olsun.resim koyabilir misiniz koruk kisimlarini falan? Hayirli kazancalr kazasiz belasiz bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen hocam makasli biraz ugrastirdi ama çok harika birsey oldu otobüs konfor unda resmen içinde ziplamaktan bi hal olduğum proyu taniyamaz oldum resimlerinde yakin zamanda yüklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Erşan Kuneri IV

Aynen hocam makasli biraz ugrastirdi ama çok harika birsey oldu otobüs konfor unda resmen içinde ziplamaktan bi hal olduğum proyu taniyamaz oldum resimlerinde yakin zamanda yüklerim

Hayirli olsun tekrardan. Dingil koruk kisimlarini da cekersen memnun olurum.

• Erşan Kuneri IV kullanıcısına yanıt
    üstadım fotolar nerede kaldı ben baya bi merak ettimde ....
  • Man 12 160 nasıldır? Kullanan varmı atego ile Man arasında gidip geliyoruz.

• adem kuşbey A kullanıcısına yanıt
    Man genel olarak ategodan iyidir
    Ategoda parça ucuzdur ama hata affetmez. Motoru eline verir.

• Teşekkürler

• Erşan Kuneri IV kullanıcısına yanıt
    makaslari koruge cevrilmis araba muayeneden nasil geciyor??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    Ruhsatta makaslı körüklü yazıyor mu ki

• ruhsatta yazmayan bir cok seye bakiyorlar.modifiye anlarlarsa gecirmezler sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.