Şimdi Ara

Mamadou Niang/Bu Sene Beklentileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen sene 29 Maçta 15 Gol 10 Asist lik bir katkı sergiledi. Bu seneki beklentileriniz nelerdir?

• Avrupa takımlarının defans anlayışı Türkiyeye göre çok daha yumuşak
    mesela Konya maçında Niang topu alınca aynı anda 3 kişi kayarak tekmeliyo
    Avrupada ise anında adam markajı altına alınıyo

Mesela Güizanın İSPANYA LA LİGA GOL KRALI OLMASI
    Kezmanın AVRUPA GOL KRALI OLMASI VE ALTIN AYAKKABI ALMASI
    Anelkanın Dünya futbolu için EFSANE OLMASI
    ve Türkiyede yokları oynaması bu yüzdendir

o nedenle LİGDEN DAHA ÜSTÜN BİR PERFORMANS BEKLİYORUM
    Allah korusun ceza alırsak çok üzülürüm
    olağanüstü bir kadro ve imkan var CL'de başarı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canales

Avrupa takımlarının defans anlayışı Türkiyeye göre çok daha yumuşak
    mesela Konya maçında Niang topu alınca aynı anda 3 kişi kayarak tekmeliyo
    Avrupada ise anında adam markajı altına alınıyo

Mesela Güizanın İSPANYA LA LİGA GOL KRALI OLMASI
    Kezmanın AVRUPA GOL KRALI OLMASI VE ALTIN AYAKKABI ALMASI
    Anelkanın Dünya futbolu için EFSANE OLMASI
    ve Türkiyede yokları oynaması bu yüzdendir

o nedenle LİGDEN DAHA ÜSTÜN BİR PERFORMANS BEKLİYORUM
    Allah korusun ceza alırsak çok üzülürüm
    olağanüstü bir kadro ve imkan var CL'de başarı için

Edit yapamadığım için Flood yapıyorum
    bu beklentim CL için
    ben oraya odaklandım
    Lig umrumda değil artık..

• bu sene emenike, guiza, semih ve niang var forvet hatında.
    yabancı kontenjanı sıkıntısı ile karşı karşıya kalırsak pek fazla şans bulamıyabilir.
    alex, baroni, santos (stoh, dia), lugano, yobo (gelirse), birde forvete yabancı koyduğumuz zaman kontenjan doluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: admylmz

bu sene emenike, guiza, semih ve niang var forvet hatında.
    yabancı kontenjanı sıkıntısı ile karşı karşıya kalırsak pek fazla şans bulamıyabilir.
    alex, baroni, santos (stoh, dia), lugano, yobo (gelirse), birde forvete yabancı koyduğumuz zaman kontenjan doluyor.

Forvette asla ilk tercihin yerli bir oyuncudan yana olacağını düşünmüyorum. Ligde yeri gelince Baroni yerine Selçuk, Yobo yerine Serdar oynayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajon Rondo 9

quote:

bu sene emenike, guiza, semih ve niang var forvet hatında.

Forvette asla ilk tercihin yerli bir oyuncudan yana olacağını düşünmüyorum. Ligde yeri gelince Baroni yerine Selçuk, Yobo yerine Serdar oynayabilir.

emenike oynar diye düşünüyordum.
    dia ve stoh var. onlarıda unutmamak lazım.
  • formda emenike>niang
  • Niang gerçekten çok kaliteli bir golcü. Ne kadar ölçü alırsınız bilemem ama Fm gibi Fifa gibi altyapısı sağlam oyunlarda bile oyundaki en iyi bitiriciliğe sahip oyunculardan. Bu sene yeteri kadar beslendiğini düşünmüyorum ben. Atıyorum Trabzonspor'a attığı goldeki orta gibi orta gelmedi doğru dürüst. 17-18 tane %100'lük gol pozisyonuna girdi ve 15 tanesini attı bu gerçekten çok iyi bi rakam. İleride defanslarla iyi boğuştu. Ki gerçekten ağır kasaplar vardı aralarında. Bu sene özellikle takıma alıştığı için daha çok gol atmasını bekliyorum ben. Ayrıca Avrupa'da bulacağı boş alanlarda önemli işler yapar.

Birazdan Blackfield gelip 3.sınıf forvet bişey olmaz diyecek. Hazırlıklı olun.
  • 1)Koşacak hali yok, 2. yarıda gördük.En ufak omuz darbesiyle yeri öpüyor.
    2)Verilmeyen her pasta triplere giriyor.Kaç kere Alex ona değil de daha boş olan birine pas attığında mal mal el kol hareketleri yaptı.Aşırı itici.
    3)Gol pozisyonuna giremiyor.84 gol atan takımın tek forveti olarak attığı 15 golden bunu anlayabilirsiniz.Kimse pas atmıyor bla bla yapmasın, pozisyona girme kabiliyeti olsa Alex,Emre,Stoch ve hatta GG gibi adamlardan çok iyi paslar alabilirdi.
    4)Yaşlı.32 yaşına girecek ve sürekli düşüş içinde olacak.Bize de para için geldi, triplerinden ve form düşüşünden anlayabilirsiniz.
    5)Emenike,Semih ve Güizanın yedeğinden ötesi olamaz bu sezon, boşa para verecez o kadar.

• asıl cümleyi kurmadın hocam yaa.
    kaçıncı sınıf bu adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackfield

1)Koşacak hali yok, 2. yarıda gördük.En ufak omuz darbesiyle yeri öpüyor.
    2)Verilmeyen her pasta triplere giriyor.Kaç kere Alex ona değil de daha boş olan birine pas attığında mal mal el kol hareketleri yaptı.Aşırı itici.
    3)Gol pozisyonuna giremiyor.84 gol atan takımın tek forveti olarak attığı 15 golden bunu anlayabilirsiniz.Kimse pas atmıyor bla bla yapmasın, pozisyona girme kabiliyeti olsa Alex,Emre,Stoch ve hatta GG gibi adamlardan çok iyi paslar alabilirdi.
    4)Yaşlı.32 yaşına girecek ve sürekli düşüş içinde olacak.Bize de para için geldi, triplerinden ve form düşüşünden anlayabilirsiniz.
    5)Emenike,Semih ve Güizanın yedeğinden ötesi olamaz bu sezon, boşa para verecez o kadar.

Efsane yorumcu gelmiş

Yaşına göre çok iyi performans segiledi bu sezon umarım Şampiyonlar ligindede bu performansı sergileyebilir.

• Kaburgalarında Kas yırtılması olduktan sonra performansı düştü, toparlanamadı . Bu sene daha iyi olacaktır.
  • quote:

asıl cümleyi kurmadın hocam yaa.
    kaçıncı sınıf bu adam

12.5 falan

diye bir "espri" gelebilir her an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintana!

quote:

asıl cümleyi kurmadın hocam yaa.
    kaçıncı sınıf bu adam

12.5 falan

diye bir "espri" gelebilir her an.

12.5 falan
  • quote:

Yobo Dia Niang

Bu Üçü ile ne alıp veremediğin var ?

• Tek alıp veremediğim 5 para etmez olmaları ve ancak F.Bahçe paf takımında oynayabilecek seviyede olmaları.
  • marsilya bu adamı kaybettiğine yanıyo bu adamı bitirenler var yahu. bence çok iyiydi. alex in performansında onun etkili olduğunu düşünüyorum stoperleri köşelere filan çekiyo hep
  • Tabi bir Marsilya ağlıyor gözleri yaşlı.Paraya ihtiyacı olmayan kulüp niye satsın bu adamı?Biliyorlar yaşı geçti zaten ortalama bir forvetti.Bir daha nerde satacaklar o fiyata bu kazmayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patatesli Çay

quote:

Yobo Dia Niang

Bu Üçü ile ne alıp veremediğin var ?

3 ünün ortak özelliği ne ?zenci olmaları bence bu arkadaş çok aşırı derecede ırkcı

• quote:

Sen hala intihar etmedin mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.