Şimdi Ara

Malzahar nasıl oynanır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaLkenAuGe kullanıcısına yanıt
    konuyu hortlattım ama lazım olan okur.
    benim main herom malzahar. mid de bence şahane herolardan.
    karşındaki rakibi alamasan bile rankı ne olursa olsun çok rahat oyalarsın. e ile çok rahat dürttersin. farm almakta zorlanıyorsan bırak e skilin alsın. eğer q ve e yi düzgün kullanırsan uzak bir mesafenden e yi sıçrada sıçrata adamı hedeflersin. assasinler sıkıntı demişler ama 6 lvlden sonra zed kata akali gibi heroları çok rahat alabiliyorsun. rakipte adc ve assasinleri çok rahat ultinle devreden çıkarabilirsin.
    sıkıntı herolar ise koruyucu kalkanı olan herolar çünkü bunlar ultini boşa harcata biliyor. rakipte alistar,kayle falan varsa ultinin işlevi gidiyor.
    açıkçası ben zed kata ve mid heroları alabilirken, kha renkar jax udyr ve özellikte fizzde zorlanıyorum.
    tf lerde q skilini tuttur yada ultin ile adcler assasnler tuttur tf sizin.
    lanedeki vs.lerde böceğin çıkmasını bekle önce sonra seri çekilde yapabilir isen w e r ( e w r de olur) yap basabiliyorsan q yu da bas ama en önemlisi w. eğer adamı w skilinin içinde ultileyemez isen kaçmaya hazırlan.
    zaten zamanla q e w r yaparsın.
    ama bna göre en önemlisi senin amacın kill değil. çok kill alacağım diye oynayacak isen malzaharı unut. bence bir nevi sup malzahar. adamların canıını azaltırsın yada q ile stunlarsın takımın onları keser.

• Jungle git. AD kas, blue build yap böcekler 600 vuruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.