Şimdi Ara

Malatyalıları nasıl bilirsiniz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
7.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel mmemleketime laf yok özledim seni malatyam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölümüne Malatya Yeşilyurt
  • Malatyadan adam cikmaz

Dermisim. İyilerdir iyi.

• Malatyalı iki tanıdığım var birini hayatım boyunca görmek istemiyorum! Diğerinede görsem selam vermem!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derp

Kayısılı

• Bana hep iyileri denk geldi, severim
  • Askerliği orada yaptım, şehir olarak da insan olarak da sevdim.
  • Malatyaliyim diyen birine " poturgeden mi" diye sormak adettendir.

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Malatyaliyim diyen birine " poturgeden mi" diye sormak adettendir.

+

• Malatya'lılara kalsa zaten Nüfusun hepsi Malatyalı... O Malatyalı, şu Malatyalı... Nasıl bir memleket ben çözemedim zaten... Asıl soruya gelirsek, ben pek iyi bilmem. Herkesi kendine tanıdık görmek, hemşehri görmek pek sağlıklı bir düşünce şeklinin olmadığının göstergesi, Alzheimer gibi hastalıklarda da böyle teşhisler var. Delisi de bol zaten buraların. Ben bilmiyorum, böyle delilerini sağda solda afiş eden bir memleket. Yok Şörikli Yaşar yok Mercedes Kadir... Hatta birinin bi lafı vardı. Her memleketten bir deli getirin, Malatya'dan tuttuğunuzu getirin diye... Gelmeyin buraya, herkes delirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 30 Aralık 2013; 9:50:39 >
  • Hepsini ''Malatyalı'' bilirim.
  • Malatya lıların bende genel olarak bıraktıkları izlenim, Dürüst , Adaletli, iyi niyetli, olmalarıdır... [istisnalar kaideyi bozmaz.]
  •  Malatyalıları nasıl bilirsiniz?
  • İyi biliriz, gömün gitsin...
  • Mehmet Ali Aydinlar derim ve kacarim :)

• bu zamana kadar fazla malatyalı tanımadım ama eski yan komsum 12 sene aynı apartmanda beraber oturdumuz cok iyi insanlardı bir sürü şey yazardım haklarında ama yaz yaz bitmez kısaca iyi insanlardı
  • Çok iyi insanlardır. Cidden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bi kenarda dursun

• Mal mısın Malatyalı mısın ? diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

Malatya'lılara kalsa zaten Nüfusun hepsi Malatyalı... O Malatyalı, şu Malatyalı... Nasıl bir memleket ben çözemedim zaten... Asıl soruya gelirsek, ben pek iyi bilmem. Herkesi kendine tanıdık görmek, hemşehri görmek pek sağlıklı bir düşünce şeklinin olmadığının göstergesi, Alzheimer gibi hastalıklarda da böyle teşhisler var. Delisi de bol zaten buraların. Ben bilmiyorum, böyle delilerini sağda solda afiş eden bir memleket. Yok Şörikli Yaşar yok Mercedes Kadir... Hatta birinin bi lafı vardı. Her memleketten bir deli getirin, Malatya'dan tuttuğunuzu getirin diye... Gelmeyin buraya, herkes delirmiş.

Güzel yazı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.