Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.740
Cevap
70
Favori
368.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ederim. Evet dogrudur dsg arac.

Arkadaslar ST arkadas carsamba ya da persembe aracin teslim edilecegini soyledi ancak arac gemi uzerinde gozukuyor hala guncellenmemis olabilir mi? 8 gundur gemi uzerinde arac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArdaErdem kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun ne kadara aldınız? Allstar dsg mi? Doğuş ankara bayisi yüzde 1.5 kendisi indirim yapıyor birde yüzde 5 indirim varmış zaten tüm bayilerde. Başka indirim yaparlarmı acaba?

• mortallight kullanıcısına yanıt
    63.200 aldım hocam. düz beyaz almaya gidiyordum 59.500'e anlaşmıştık, ben gitmeden hemen önce bu özel sipariş aracı boşa çıkmıştı ve direkt bunu aldım.

araçla 1 depo(45lt) daha bitirdim ve tamamen istanbul içi, 630km yaptım. araç müthiş az yakıyor gerçekten, bu zamana kadar benzinli araca karşı inanılmaz önyargım vardı fakat bu araç ile tamamen kayboldu bu algı, daha 1200km oldu 4-5bin olsun 0.5lt daha düşecektir tüketim.

çevremdeki herkese bu aracı öneriyorum yıllık mtv farkından zaten yakıt farkı kapanıyor, en azından sessiz, titreşimsiz araca binersiniz diyorum. aynı donanımda dizel farkını bu araçta çıkartmak heralde 50-60 seneyi bulacaktır

aracın performansını çok beğeniyorum ayrıca, dizel tüm araçlarla başabaş gidecektir(2.0'lt ve üzeri hariç tabi) , 1.6tdi a3 kullanıcısı olarak bunun garantisi verebilirim size, aracın en büyük avantajı 6-7bin arası devir çeviriyor, inanamadım ben ilk gördüğümde ama dizel araç 4-5binde sonra boş çevirirken, bu benzini yaktıkça yakıyor valla, çok beğendim bu 1 karışlık motoru

• ersin07 E kullanıcısına yanıt
    far açıkken çektiğimde arka sisler yanıyor, ön sis farı yok sanırım arabada
  • 11000 bakımından aldım bugün, DSG'nin konforu performansı ilk günkü gibi şanzımanla alakalı bir sıkıntı yaşamadım, 11000 kilometrenin 8000'i yoğun istanbul trafiğinde yapıldı her gün Bakırköy-Maslak mesai başlangıç-bitiş saatlerinde.
    Dikkat ettiğim hususları yazayım:

*Yokuşta araba hareketlendikten az sonra genelde hafif gaz veririm ki kavrama hızlıca gerçekleşsin.
    *Dururken frene tam basarım yarım kavrama yaptırıp arabayı titretmem.
    *P vitesine geçip çıkarken daima kullanım klavuzunda yazdığı gibi davranırım. El freni çekili iken P'ye geçerim veya P'den çıkarım.

Bu kadar.
  • Arkadaşlar dün 1.2 TSİ DSG 2016 aracımla henüz daha 218 km'deyken 100-120 arası 50 km giderek 5.4lt/100km tüketim değeri(1.başlangıçtan itibaren) ve iş çıkışı 90ı nadir geçmek üzere yine 50 km giderek kullandım, 90ı geçmeyince 4.5lt/100km tüketim değeri(2.başlangıçtan itibaren) görüldü.Daha henüz motorun açılmadığını, yakıt tüketimin dahada düşeceğini düşünüyorum.

Yakıt konusunda kafanızda bu araçla ilgili bir sıkıntı kalmasın.Deneyimlerimi paylaşmaya devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaErdem -- 27 Eylül 2016; 8:55:17 >
  • Herkese iyi forumlar. Arkadaşımın aldığı 2016 Polonun küçük bir videosunu çektik sizinle paylaşmak istiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstyvz91 -- 27 Eylül 2016; 15:31:02 >
  • Merhaba arkadaşlar. 2014 polo trendline tdi 25 binde aracım var. Üzerinde dunlop sport lastikler var. Araç 40 km nin üzerine çıktığında ön taraftan bilya uğultusu gibi bir uğultu geliyor. Boşta veya viteste farketmiyor. Servis sert lastik ten kaynaklandığını söyledi. Sizce rot ile veya dunlop lastiklerden kaynaklanabilir mi?

• kerem2018 kullanıcısına yanıt
    lastik kaynaklı uğultu olabiliyor burdan net bi şekilde olur veya olmaz diyemesemde , lastik rahatsız edici uğultulara sebeb olabilir
  • Peki Lastik ise, sadece önden mi gelir yoksa komple lastiklerden mi gelir?

• Tam olarak tsi ne demek oluyor yani turbolumu oluyor? 1.2 tsi 90hp turbo varmı? Dsg de S konumu nasıl oluyor D ile farkı varmı baya?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    tsi direkt enjeksiyonlu turbo motorun kısaltılmış hali tabi ingilizce olarak :) haliyle sorduğun araç turbo , dsg de s konumuna aldığında aracı hep duşuk vites yüksek devirlerde tutuyor ve daha devirli vites atıyor yada yavaşlarken hızlı hızlı vites kuçultuyor vs
  • 2015 Ocak trafiğe çıkışlı 1.4 TDİ Manuel 90 PS Comfortline BMT aracım var.
    Aracına sonradan ön sis farı ile hız sabitleme taktıran oldu mu?
  • Arkadaşlar 1.2 tsi dsg comfortline İpek mavi için 57200
    1.2 tsi dsg allstar çakıl gri için 62300 fiyat aldım ne diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: VaLiaNT84

Arkadaşlar 1.2 tsi dsg comfortline İpek mavi için 57200
    1.2 tsi dsg allstar çakıl gri için 62300 fiyat aldım ne diyorsunuz?

Hocam ben all star ipek mavisini 61500 tl ye ankara çankaya doğuştan aldım. Hatta bugün yeni teslim aldım diyeyim. Alabiliyorsanız allstar alın kesinlikle. Yaşım 25 ve ilk aracım olduğu için kasko + sigortaya 4800 tl gibi absürd ücret ödedim. Bana maliyeti baya fazla oldu.
  • Arkadaşlar polonun yeni kasası ne zaman çıkıcak bilgisi olan var mı acaba?

• Bayii 2017 sonu veya 2018 başı olarak bilgi verdi. Nekadar doğru tartışılır
  • In Flames kullanıcısına yanıt
    Güzel fiyata almışsın hocam kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Ben izmir de olduğumdan o fiyata bulabileceğimi sanmıyorum ayrıca benim de ilk aracım olacağı için senin de belirttiğin gibi sigorta+kasko yüklü tutacaktır o fiyata çıkamam. Comfortline+sunroof düşünüyorum şimdilik ay sonuna kadar halledicem inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TURGUTREİS06 kullanıcısına yanıt
    Sis fari serviste 1200-1300 civari tutar.Disarda yaptirirsaniz 800-900 liraya gelir.Servis hiz sabitleme sonradan yapar mi bilmiyorum.Disarda 1000 lira civarinda tutar hiz sabitleme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzdrk

Sis fari serviste 1200-1300 civari tutar.Disarda yaptirirsaniz 800-900 liraya gelir.Servis hiz sabitleme sonradan yapar mi bilmiyorum.Disarda 1000 lira civarinda tutar hiz sabitleme.

İlginiz için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.