Şimdi Ara

MAKYAJLI POLO 2014 ANA KONU (262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.741
Cevap
70
Favori
368.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 1.2 TSi DSG Lounge test aracını sürdüm. Oldukça yeterli performansı, hafiften C sınıfını anımsatan konforu ve sürüş rahatlığıyla Poloyu gerçekten beğendim. Allstar donanımı ile araç gayet güzel.
  • 2014 aracım için 575 lira bakım parası istediler ve hiç indirim yapmadılar
    indirim alan var mı? ne kadar ve nasıl indirim aldınız? teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ümit5725 Ü kullanıcısına yanıt
    bana bi 50-60tl ikram yapmışlardı :D fazlasını yapmıyorlar fiks 500tl den aşağı bakım yaptırabileni gormedim
  • 50-60 lira az değil:)
    nerden indirim aldınız?
    ben istanbulda avek, general, uzay, maslak'ı aradım indirim yapmadılar

• Arkadaşlar, 2015 1.2 TSI +DSG Comfortline Poloyu satmayı düşünüyorum, İstanbul şartarında kaç para eder?
    herhangi bir kazası yok, 10450km, 10bin bakımı yapıldı. ne tavsiye edersiniz?
  • Ümit5725 Ü kullanıcısına yanıt
    florya mez, telefonda indirim yapmazlar bende indirim vs konuşmadan gitmiştim
  • airpost A kullanıcısına yanıt
    ekstra bi donanımı vs varmı renk nedir bilmiyorum ama 50-53bin arasında gider bence
  • Arkadaşlar benim aracımın ön sol tekerleğine civi vs gibi bir şey girmiş galiba. Giriş yerini aradım ama bulamadım lastik sağlam gözüküyor fakat bugün benzincide hava basmaya gittiğimde 3 psi gösteriyordu. Bunun için servise mi gitmeliyim? Lastikçide yaptırırsam garantisi bozulur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tormintor -- 18 Eylül 2016; 23:54:33 >
  • Tormintor kullanıcısına yanıt
    Lastik tamirinin garantiyi bozma gibi bir durumu olmaz dışarda yaptırabilirsiniz.

• Tormintor kullanıcısına yanıt
    yıllık veya periodik bakım ve garantilik işlemler dışında hiçbirşey için servise gitmeyin para tuzağı :)
  • Merhabalar,

sormak istedi?im bir ?ey var, konu içi arama kapaly oldugundan arama yapamadym, aracyn sis farlaryny nasyl açabiliyoruz? far dü?mesinin sag tarafynda sis fary gözüküyor ama dü?me o tarafa dönmüyor.

araç: 2015 1.2 tsi dsg comfortline. ?imdiden çok te?ekkür ederim
  • sultanofswingss S kullanıcısına yanıt
    Kendine doğru bir kere çek ön sis olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin07 -- 19 Eylül 2016; 15:30:16 >
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de birkaç ay sonra min. 2014 model comfortline bir Polo satın alarak aranıza katılmayı hedefliyorum. Lakin sizlere sormak istediğim bir şey var. Aracı genelde şehiriçi kullanacağım. Bu hesapta dizel mi yoksa benzinli mi daha uygun olur? Bir de kazasız, değişensiz temiz bir 2014 satın almak için minimum ne kadar bütçe ayırmam gerek? Şu an düşündüğüm 35 bin lira kadar. Bu paraya temiz, ağır hasar kayıtsız 1.4 comfortline bulmak çok mu zor acaba? Zira 35 bin liraya kadar araştırdığım yüksek model Pololar genelde ağır hasar kayıtlı araçlar..

Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 19 Eylül 2016; 16:09:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuzluSoğan

Şehir dışı 6-6.5 yakıyor burda 90 la gidip tüketim kasanların yorumlarına inanmayın. Sol şeride çıkıp akıcı kullanırsanız özellikle otobanlarda vs. araçla 5 li değerler görmeniz zor. Şehir içi az yakıyor en fazla 9 gördüm.

ekrandaki anlık rakamlar değil bence sonuç önemli 100 tlye 350 km çoğunlukla şehiriçi rahat yapıyorum.
  • Öncelikle Merhaba, 2016 Polo 1.2 TSİ 90HP DSG Comfortline aracımı almış bulunmaktayım, allah kazasız belasız kullanım nasip etsin, DSG araçlarda rodajla ilgili bilgisi olan veya 0 km'de kullanım ile ilgili nelere dikkat etmeliyim özet bilgi verebilirmisiniz?

Forumları epey gezdim, kafa karışıklığı yarattı sadece, arabayı 1000-1500 km zorlamamam gerektiği, ani fren ve ani hızlanma yapmamam gerektiğini öğrenebildim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler
  • Yakınımın 2016 polo aracında çakmak girişine usb araç soketi veya direkt araç şarj cihazı taktığımızda şarj etmiyor benzer durumu yaşayan oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdaErdem

Öncelikle Merhaba, 2016 Polo 1.2 TSİ 90HP DSG Comfortline aracımı almış bulunmaktayım, allah kazasız belasız kullanım nasip etsin, DSG araçlarda rodajla ilgili bilgisi olan veya 0 km'de kullanım ile ilgili nelere dikkat etmeliyim özet bilgi verebilirmisiniz?

Forumları epey gezdim, kafa karışıklığı yarattı sadece, arabayı 1000-1500 km zorlamamam gerektiği, ani fren ve ani hızlanma yapmamam gerektiğini öğrenebildim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler

trafikte dur kalklarda , kısa mesafe yavaş gidiceğin durumlarda vitesi sağa çekip manuel e al ve 1 de kalsın nezaman hızlanırsın ve durmayacağın kesinleşir oyle otomatiğe alırsın , surekli 2 ye aldığından boşu boşuna kavramayı yoruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: losthell

bu arada eşime aldığımız polo allstar 1.2tsi ipek mavisi sunrooflu aracı 1 ay kullanarak gözlemledim,

araç xenon far dışında oldukça dolu bir araç olmuş, bir daha bu kadar dolu bir volkwagen görmek çok çok zor eğer düşünenler varsa tavsiye ederim gerçekten sınıfında bu donanımla ve sağlamlık hissiyle açık ara lider. zamanınız var ise mutlaka geri görüş kamerası taktırın bu size apple carplay avantajı sağlayacaktır. tabi sunroofta mutlaka tavsiye ediyorum araç küçük olduğu için içeriye ferahlık sağlıyor.

ben yakıt için aracı bir depo kullanarak test ettim, depo sanırım 45lt ve 650km yaptım sonrasında 42lt benzin aldım, a3 sedan Dizel aracımla 50lt depoyu doldurup 650km sonra ışık yakıyordum, a3'te 65bin km ortalama tüketimim 6.8, aracı performanslı kullanırım ve 18 jant kullanıyorum, kısaca her iki aracın tüketimler hemen hemen aynı. bu araç sakin şehiriçi kullanım için uygun zaten a3 gibi agresifliği kaldıracak durumu yok.

aracın en büyük eksikliği far konus, led ya da bixenon fardan geçenler için biraz zor oluyor alışması.

Aracınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

Ben de aynı aracı eşime almak istiyorum. Aldığınız fiyatı sakıncası yoksa söyleyebilir misiniz?

• mortallight kullanıcısına yanıt
    Arkadaş yazmamış ama ben de aldım aynı donanım aynı renk aracı ama sunroofsuz 61500 fiyat verdiler. Çankaya doğuş oto bayii de. Sunroof +2750 tl idi ama onda da bir miktar indirim oluyodur diye düşünüyorum.
  • In Flames kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, sizin de aracınız hayırlı olsun.

Mesajda özellikle belirtmedim ama aracınız dsg şanzıman dimi?

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.