Şimdi Ara

Makyajlı Honda HR-V Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
5.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • burada yorum yapan sayın forum üyeleri ;
    öncelikle aracı eleştirenler araca sahip olarak kullananlar mı , binmiş ve uzun yol yaparak deneyimlemiş olanlar mı ya da otomobil sektöründe üretici ya da geliştirici olarak çalışanlar mı tam olarak bilemedim.
    klavyenin önüne oturmuş aracı her şekil de çözümlemiş ,kullanmış hatim etmişler. kendilerince aracı değerlendiriyorlar.
    millet olarak ne seviyoruz "ulaşamadığımız ciğeri mundar etmeye"
    aracın kalitesi konusun da beklentiler nedir bilemem ama bakımlarını zamanın da yapar ve yeni yetmeler gibi anlamsız kullanılmaz ise bütün araçlar uzun yıllar hizmet verir.bu araç da sizi kolay kolay üzmez.
    şekil ,şemal göreceli bir kavram olup herkese göre değişir zevkler renkler tartışılmaz. bana göre dizayn gayet şık ve kaliteli..içi ve dışı da..
    aracın gitmediği konusu ayrı bir araştırma mevzuu. sanılır ki forum da herkes F1 pilotu ve yollarımız yarış pistleri. beyler-bayanlar siz neyin kafasını yaşıyor nasıl araç kullanıyorsunuz? demek ki Türkiye de trafik kazaları da bu nedenle "maalesef" dünyada ölümlü kaza sıralamasında ön saflarda bulunuyor.bu araç kendi sınırları için de son derece keyifli gidiyor ve sizi ulaşmak istediğiniz yere hız sınırları için de ve ortalama olarak ekonomik olarak götürüyor.
    bu araca sahibim ve şartlar uygun olursa da yeni modele geçmek ve kullanmaktan zevk alırım.
    herkese kazasız zamanlar dilerim.

• Nisan ayının ortasında Türkiyede satışa sunulan makyajlı yeni Honda Hrv 41 adet satıldı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -hybrid c-hr +3,5-4,5 litre tüketim (şehir içi dur kalk dahil)
    -qashqai + daha büyük
    -kadjar + daha büyük
    -grandland x + daha büyük
    -sportage dizel + daha büyük
    -tucson dizel + daha büyük

bu fiyata bu modeller varken piyasada,

1.5 vtec benzinli honda hrv' ye bu fiyat bence çok fazla.
    çarpışma önleme, şerit takip gibi güvenlik donanımlarının gelmesi olumlu olsa da, fiyat hiç rekabetçi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 7 Mayıs 2019; 12:52:28 >
  • Üç beş vagcı toplanmış, güzelim araca çamur atmış..

Pes..
  • Tamer09 T kullanıcısına yanıt
    Hız kaç? 90 civarı mı?
  • Bugün bayi ile görüştüm; ciddi ilgi olduğunu Hrv ilk satışlarından memnun olduklarını ilettiler.
    Kur artışı sonrası bu fiyatlar da hayal olacak.

• sevimlican1903 S kullanıcısına yanıt
    İlk birkaç tane satar sonra durur

Ben bugüne kadar, yan mahallede sürekli park halinde olan hariç, izmirde hrv gördüğümü hatırlamıyorum gerçekten

• honda iyidir ama bu fiyatlar çok ama çok pahalı
  • Fiyat harici hiçbir eksiği olmayan şehir içi suvu. Mantıklı fıyata satılsa alıcısı çok olur
  • B suv da favorim JUKE, gerisi hikaye

• Juke tipsiz bee
  • JanKlod kullanıcısına yanıt
    Juke çok çirkin
  • 2020'de turbo motorlu sport versiyon Türkiye'ye geliyor.. Yaklaşık 220n tork var

• 2020 modellerde arka oturma alanında ayrı klima varmı ? katalogda var gözüküyor...
  • 2016 model ve üstü HR-V'ler için INSTAGRAM ve FACEBOOK sayfamız oluşmuştur. Linklerini aşağıya bırakıyorum. FACEBOOK grubuna 2016 model ve üstü araç sahipleri, aracı almak isteyenler, araca karşı ilgi duyanlar ve araçla ilgili alışveriş yapmak isteyenler kabul edilecektir. Aynı zamanda sadece araç sahiplerinin olduğu WHATSAPP grubu da kurulmuştur. Gruba katılmak için hondahrvclubturkiye@gmail.com E-POSTA adresine iletişim numaranızı atarsanız gruba eklerim.

INSTAGRAM:www.instagram.com/hondahrvclubturkiye

FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/hondahrvclubturkiye/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun Bozaroğulları -- 8 Ağustos 2020; 22:38:11 >

• Juke çok çirkin

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.