Şimdi Ara

makyajlı civic hb 1.4 mü golf 1.4 dsg trendline mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar! Kaporayı civic hb için verdim, fakat sağ olsunlar düşünme payı da verdiler.
    Çünkü aracın makyajlısı geliyormuş 10 gün içinde ve ellerinde model araç yoktu.

Ancak 2008 tek kapı gelmişti ikinci ele, ordan inceleyebildim. Çok da beğendim.
    Volkswagen'a hiç gitmedim. Golf'e hemen hepimiz aşinayız malum.

Şimdi liste fiyatları ikisi de 47000 dolayı. Fakat Civic Hb full, daha az yakıyor TSI 1.4 DSG Golf'ten.
    İkinci elde de malum Golf daha iyi.

İçime daha çok sindi Civic Hb, fakat görüşleriniz önemli.
    Mesajlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• civic hb lerınmı makyajlısı gelıyormus alla alla merak ettım
  • Kapak jant,boş golf alacağına dolu civic al arkadaşım.İyi etmişsin güle güle kullan.
  • Civic
  • İkisi arasından Civic daha mantıklı ama yine de 47 bin lira o araç için çok.
  • Eskisini 44 bine bırakıyorlar. Fakat yenisinin liste fiyatı 50 bin diye tahmin ediliyor.
    Kesin bir şey söyleyemiyorlar indirim hususunda.
    Fakat 50 bin olursa 46'ya bırakırız dediler.
  • Civic HB 1.4 olanından bahsediyorsunuz sanırım. Eğer 1.8 olanından bahsetseydiniz, daha önce arka tamponunu yetkili servisinde parçalam olayımı anlatırdım, ama 1.4 olunca anlatamam.

Bence Civic HB gerçekten özenilerek üretilmiş bir otomobil ve ikisinden birini alacak olsam, kesinlikle Civic alırdım. Golf daha güçlü olabilir, ya da piyasası daha iyi olabilir ama Civic HB insanı saran bir yapıya sahip. Buradan Golf'ün kötü olduğu anlamı çıkmasın. Golf de sonuçta referans alınan bir otomobil, ama benim yaklaşımım tamamen duygusal...
  • cıvıc en ıyısı yakıtıda fazla dııl keyfıne bak sımdıden hayırlı olsun
  • Civic HB sedanına göre çok farklı bir araç. İç mekanı çok daha güzel. Koltuklarından tutunda herşeyiyle ben farklıyım diyor.
    Golf performansıyla göz dolduran bir araç fakat tercihim kesinlikle bej koltuklu civic hb.
  • webbie şu 1.8 tampon parçalama olayı da ne? :)
    ve elbette 1.4'ten bahsediyoruz.
    ve teşekkür ederim, yorumda bulunan, bulunacak :) bütün arkadaşlara.
  • benim de aklımdan yeni hb civic geciyor içi cok guzel gercekten kokpit gibi
    hayırlı olsun bence fiyatı da iyi..
  • Görünüşü dışında herkonuda golf daha iyi bir araç.

Özellikle performans ve konfor açısından aralarında ışık yılı kadar fark var.

Tabi bu teşbihtir fakat ışık kadar olmasada ses hızı kadar var.

Civic rakamsal olarak az tüketebilir fakat realitede golf daha az tüketecektir.

Civic i almayın illaki bu iki araç aarsında karar verecekseniz gidin ikisinide deneyin ,donanınm fazlalığından dolayı bu tercihi yapmayın.

Normal kullanımda 22hp farktan çok daha fazlası var binin inanın ki size en az 40-50 gibi gelecektir .

Önemli olan aracın aslıdır,bu da golf te fazlasıyla mevcut.
  • o parayı verip bomboş golf almak o kadar mantıksız geliyorki bana hocam gerçekten civic alın da verdiğiniz paraya biraz değsin.
  • Civic çok dolu bir araba, tasarımı da çok şık. Ancak çok hantal.

Golf Civic'e nispeten oldukça seri olacaktır. Ancak bomboş.

Bence donanım ve performans değişkenlerini daha ortalayan araçlara yönelin.

Bu durumda Dizel Bravo geliyor aklıma. Aynı paraya Golf'ten dolu ve Civic'ten seri bir Bravo almak benim için daha makul.
  • Arkadaşlar, benim fiyat limitim kesin değil, şunu demek istiyorum;
    daha fazla verebilirim.
    Fakat civic hb için hantal diyen arkadaşlara biraz araştırınca hak verdim.
    Bu da beni üzdü. Tam tamam dedim. Karıştı açıkçası aklım.
    Hani annemde getz var 1.4 o bana normal geliyor. Öyle çok anlamıyorum otomobilden.
    Okuyarak öğrenmişliğim daha çok. Golf son anda aklıma düştü ve hiç bakmadığım için buradan fikrinizi
    almak istemiştim.
    Yarın Maslak'a gidip bakacağım Golf'e de artık çok pahalı oluyor dediğim a3'e de.
    Artık içime ne sinerse ona yöneleceğim. Beni tekrar tekrar düşündüren ve yoran arkadaşlara selam olsun!
    Civic HB'ye baktım ve hâlâ, evet hantal ya da denmesine rağmen, içime siniyor.
    Başka bir otomobil o bunu fark ettim. Öyle Honda delisi filan da değilim bu arada.
    Benim tarzım a3, passat cc, a5 gibi araçlar vs vs...

• hondayı severdim ama gıcık olmaya başlıyom.türkiye şartlarına vergi sistemine göre özel motor koymuyo araçlarına mercedes bunu dikkate alıyo honda almıyor.estetik açıdan civic hb beş basar civicin rakibi scirocco
  • Bugün Golf'e ve a3'e baktım. Golf için 47bin dediler. Araç ferah, zannettiğim kadar kötü de değil dışı. A3 elbette daha kaliteli daha uzun ama Golf'ten rahat değildi arkası vs vs. Asıl beğendiğim de konu ile alakasız a1 oldu. Tek kelime ile "harika".
    Fakat mutsuz olduk Golf'ün içine oturduğumuzda. A3'e 63 bin dediler merak eden olursa...
    Aklıma civic hb gelince yüzüm tekrar gülmeye başladı. Bugün kararımı vereceğim artık.
    Ne zormuş otomobil almak!

• quote:

Orijinalden alıntı: benekes

Bugün Golf'e ve a3'e baktım. Golf için 47bin dediler. Araç ferah, zannettiğim kadar kötü de değil dışı. A3 elbette daha kaliteli daha uzun ama Golf'ten rahat değildi arkası vs vs. Asıl beğendiğim de konu ile alakasız a1 oldu. Tek kelime ile "harika".
    Fakat mutsuz olduk Golf'ün içine oturduğumuzda. A3'e 63 bin dediler merak eden olursa...
    Aklıma civic hb gelince yüzüm tekrar gülmeye başladı. Bugün kararımı vereceğim artık.
    Ne zormuş otomobil almak!

hocam senın aklın cıvıc hbde farklı bı arac aklının kalmasıda cok normal performans olarak i-shift oldugu ıcın performansı ıyı degıl yanı ozellıkle kalkısı kotu 0-100 15snye.ama yokuslarda falan sorun cıkarmaz uzun yoldada aynı sana hıcbır zararı olmaz sadece yavas hızlanırsın i-shift sorunluydu ama bu sanzumanlarda o sorun duzeltıldı yenı yazılımla hıcbır sorun yok.performans ıstıyorsan butceyı artırabılırım demıssın 1.8 al ozman performansın alasını gorursun ama benzın uzerbılır karar sıze kalmıs cıvıc hb alınabılcek cok guzel bır arac

• Ben Golf'e Golf demem , dolu olmadıktan sonra !
    Trendline donanımda bildiğim kadarıyla müzik sistemini direksiyondan kontrol edebildiğiniz akıllı tuşlar bile yok.

Bence Civic
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.