Şimdi Ara

Makyajlanan Honda Civic Avrupa ve Türkiye'de (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
3
Favori
15.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: optiSpice

quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Gene olmamış.Eski bir civic kullanıcısı olarak honda beni kaybetti 2 sene önce...

Makyajlanan Honda Civic Avrupa ve Türkiye'de

• ön taraf hariç mis gibi olmuş :)
  • quote:

quote:

Gene olmamış.Eski bir civic kullanıcısı olarak honda beni kaybetti 2 sene önce...

• quote:

quote:

• deserthawk D kullanıcısına yanıt
    +1
  • quote:

quote:

• Bende yan kısımları beğenmedim daha agresif olabilirdi.
  • Gene olmamış. Jazz da olmamış.Civic HB'de otomatik yok. Toyota zaten hep bayık. Nissan hikaye. Bu gidişle bana ya XV ya Mazda 3 aldıracaklar.
  • Kusura bakmayın hort ediyorum. Umarım bu hort hayırlara vesile olur :)

Yıl 2014 oldu hatta biraz daha gecikirse ilk 2 çeyrek bitecek hala makyajla ilgili bir bilgi yok elimizde. Civic 1.6 elegance tüplü almayı planlıyorum, honda'da çalışan ya da bilgisi olan var mı, bu makyaj bizim ülkeye gelecek mi gelmeyecek mi öğrenmek isterim. Şimdi gidip alırım 2 ay sonra çıkar, beynim istifra eder kendimi biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Kusura bakmayın hort ediyorum. Umarım bu hort hayırlara vesile olur :)

Yıl 2014 oldu hatta biraz daha gecikirse ilk 2 çeyrek bitecek hala makyajla ilgili bir bilgi yok elimizde. Civic 1.6 elegance tüplü almayı planlıyorum, honda'da çalışan ya da bilgisi olan var mı, bu makyaj bizim ülkeye gelecek mi gelmeyecek mi öğrenmek isterim. Şimdi gidip alırım 2 ay sonra çıkar, beynim istifra eder kendimi biliyorum

Ben de bekliyordum ama mayıs oldu ses yok hala. Makyajlı kasadaki arka farlar dururken 2013'ün çirkin farlı kasası da alınmaz. Civic neyi bekliyor anlamıyorum.
  • Yaklaşık 1 ay önce servise gittiğimde showroomu gezdim Civic incelerken satış temsilcisi geldi konuştuk biraz makyajlanacak mı dedim hayır 2016 gibi kasa değiştirecek dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydi buyrun. Bekleyelim bari 2016'yı, bakarsanız o zamana kadar dizel otomatik bile gelir. Gerçi honda bu, gelmeyedebilir
  • Sene sonunda bende satisci elemana sordum nedir bu makyaj olaylari falan diye. Dedi ne makyaji yok oyle bisey

• quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

quote:

• Arka tasarımı başarılıda ön için daha farklı şeyler yapılabilirmiş.
    İç tasarımda hoş da.Civiclerde sevmediğim özellik sadece motor devir göstergesinin olması.Km göstergesiz araç mı olur ya.Yol bilgisayarına kandırmaca şekilde km verisini gösteren bir şey yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Steelhammer -- 7 Mayıs 2014; 23:00:07 >
  • Özellikle yolcu kısmındaki torpido üzerindeki havalandırma ızgaraları ne kadar kötü.. Sanki unutmuşlarda sonradan yapmışlar gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChonDanger -- 7 Mayıs 2014; 23:10:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

Yaklaşık 1 ay önce servise gittiğimde showroomu gezdim Civic incelerken satış temsilcisi geldi konuştuk biraz makyajlanacak mı dedim hayır 2016 gibi kasa değiştirecek dedi

Tabi canım sen eskiyi alda nasıl alırsan al satış elemanıda komisyonunu alsın, yazılı kağıt versin makyajlısı çıkmayacak diye bayi alacam diyin bakalım ne diyecekler

bu arada eskiden eser kalmamış bagaj ve çamurluk yapısı da farlardan ötürü değişmiş ve harika olmuş kore arabaları gibiydi şimdi klas olmuş gerçekten mükemmel görünüyor makyajlının arkası
  • Satıcılar terbiyeSizlik yapıyor.

Adammı kandırıyorlar ! ABD 'de makyajlanan araba bizde de makyajlanacak. Ürünlemede ABD'nin 1.5 yıl gerisindeyiz.

Gerçi, Accord 2 yılı aşkındır gelmedi.

• Açıkçası satıcı bayan bana pek güven vermedi yani gelmeyecek derken güven vermedi Ama belli olmaz gelmeyedebilir dediği gibi
  • O tampona parça ekleme ile olmaz ,ön tampon tasarımını değiştirmeden bu araç sivrisinek gibi durmaya devam eder

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.