Şimdi Ara

Maksimum 4000 oyun amaçlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Asus n551vw alacaktım fakat mağazalarda kalmadığı için alamadım. İnternetten alışveriş yapma şansım yok, tavsiye verirken bunu göz önünde bulundurun lütfen. Maksimum 4000 (bilemedin 4200 ) liraya oyun amaçlı bilgisayar almak istiyorum. Plastik kasa olmaması gibi bir şartım var. 960m ekran kartı olursa güzel olur ama kesin olsun da diyemiyorum Açıkçası şu an aklımda Lenovo Ideapad 700 var ama o kadar para verip 960m ekran kartlı bir ürün alsaydım keşke demek istemiyorum. Neyse anladınız siz işte, teşekkürler şimdiden

• Monster abra a5 v7.1.1 öneririm. Gtx960m 8 ram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhandemireel

Monster abra a5 v7.1.1 öneririm. Gtx960m 8 ram

hocam plastik kasa istemediğimi belittim yukarıda. Ayrıca internetten alışveriş yapma şansım olmadığını da söyledim. Mağazası var biliyorum ama gitme şansım yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valaroma

quote:

Monster abra a5 v7.1.1 öneririm. Gtx960m 8 ram

hocam plastik kasa istemediğimi belittim yukarıda. Ayrıca internetten alışveriş yapma şansım olmadığını da söyledim. Mağazası var biliyorum ama gitme şansım yok.

Tamamdır hocam ben en uygun fiyata bu özellikleri bi atayım dedim belki fikri değişir diyerekten

• o paraya plastik olmayan kasa +960m zor
  • Hocam kesinlikle bunu almalısın. Aklına takılan sonu olursa ben burdayım.http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge62-apache-core-i7-6700hq-26ghz-16gb-128gb-ssd-1tb-156-gtx960m-w10.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulgülü

Hocam kesinlikle bunu almalısın. Aklına takılan sonu olursa ben burdayım.http://www.vatanbilgisayar.com/msi-ge62-apache-core-i7-6700hq-26ghz-16gb-128gb-ssd-1tb-156-gtx960m-w10.html

Hocam attiginiz urunu gordum tabi ki dikkatimi cekti ama magazalarda diyor. Yani kalmamis hic bir yerde su an teshir satiyorlar sanirim. Baska tavsiyeniz varsa bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

o paraya plastik olmayan kasa +960m zor

Alternatiflere acigim, plastik olmayan 950m veya plastik 960m soylerseniz degerlendirebilirim.

• quote:

quote:

Alternatiflere acigim, plastik olmayan 950m veya plastik 960m soylerseniz degerlendirebilirim.

Benim dediğim f/p olarak en iyi bilgisayarlardan birisi , plastik kasanın da o kadar etkilemedigini soylemeliyim

• quote:

quote:

quote:

Benim dediğim f/p olarak en iyi bilgisayarlardan birisi , plastik kasanın da o kadar etkilemedigini soylemeliyim

Mesajiniz icin tekrardan tesekkurler ama monster almak istemiyorum hocam, baska tavsiyeniz varsa sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.