Şimdi Ara

Maksimum 25k bütçeye telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kriterlerimşarjının 1 günü rahat çıkarabilmesi ve uzun ömürlü olması.Şu anki cihazım Redmi Note 9 Pro ve memnunum fakat eskimeye başladı ve zamlar yağmadan önce değiştirmek istiyorum.Minimum 4 sene kullanırım diye düşünüyorum ve pil performanslığının vasatlığından dolayı Samsung düşünmüyorum.

• Samsung S23.

note 5'ten yeni bir telefon alırsanız pil vasatlığı yok. 30hz dandik cpu lu kalitesiz karanlık ekranlı telefonla, 120hz güçlü cpu lu kaliteli aydınlık ekranlı telefonun güç tüketimi aynı olamaz.
  • SailorTurkey kullanıcısına yanıt

Tercihim benimde s23 olurdu fakat bütçeyi aşıyor.S23 te bile pil vasatlığı mevcut.4-5 saat ekran süresinden bahsediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Watch Dogs -- 8 Mart 2024; 23:12:34 >
  • S23fe
    Nothing phone 2a 12gb
    A55 a35 gelecek 11 martta

Nothing sony ve samsung hariç android markalarin alayi çöp kamera mikrofon gibi önemli seylerin yerine çöp takip satıyorlar sadece islemci ve batarya koymakla telefon olmuyor
  • Watch Dogs kullanıcısına yanıt
    2-3 aylık cihazlar 23-25 arasına sarı sitede var. 1.5 yıldır s23 kullanıyorum istatistiklere bakınca 6.5 saat ekran süresi %70 pil gitmiş. (%85e kadar şarj ediyorum) . normalde 1-2 saati geçmez kullanımım. Ortalama 3 günde bir şarj gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.