Şimdi Ara

Maksimum 2.500 TL'lik Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıda belirtilen amaçlarda kullanılabilecek maksimum 2.500 TL'lik telefon tavsiyelerinizi almayı çok isterim.

-İşim gereği outlook maili çok kullanırım.
    -Kamerasının çok iyi olmasına gerek yok, haftada 2-3 tane anca çekerim.
    -Batarya 1 gün rahat yetmeli
    -Ara yüz, sayfa geçişleri vs. hızlı olsun istiyorum. vaktimin çoğunu web sayfası veya PDF açık geçiriyorum, o yüzden geçişler hızlı olsun istiyorum
    -Telefondan oyun hiç oynamam (gaming pc varken gerek yok zaten :P)

Önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

• Size en uygun modeller aşağıdadır.

Nokia 8
    LG G6
    Sony Xperia XZ1
    Samsung Galaxy S7 ve S7 edge
    Xiaomi Mi Note 3
    Samsung Galaxy S7
    HTC 10
  • Arkadaşımız 2500 TL yazığı için Mi A2 önermedim. Mi A2 1800 TLye bulunabiliyor.

S7 bana göre Mi a2'den genel olarak daha iyi bir telefon.
    Batarya performasnı daha iyi, yapılan incelemelerde bunu doğruluyor.

Kamera olarak bakarsak; Mi A2de 2 kamera olsa da Samsung S7'nin diyafram açıklığı daha iyi, kamera sensör boyutu daha büyük, piksel boyutları daha büyük. OIS desteği var.
    Bu sebeple S7 daha iyi bir kameraya sahip.
    Xiaomi uygun telefonlarında başarılı fotoğraflar sunmuyor bence.

Performans olarak da S7 daha önce, daha iyi bir işlemciye sahip.

Ekran kalitesi ve çözünürlük olarak da S7 daha önde

.
    .
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti35 -- 6 Ekim 2018; 21:15:48 >
  • S7 ve S7 edge temin etmek zor olacaktır diye düşünüyorum. Üretimi uzun zaman önce durdu ve kenarda köşede kalmış birkaç kutudan birini ancak bulabilirsiniz diye ümit ediyorum ve uzun süre kullanilmamasi batarya açısından sorun oluşturur diye düşünüyorum. Ek olarak S7 edge lerde ekranda kronik pembe çizgi sorunu var ve garanti karşılamiyor. Mi Note 3 veya Mi A2 öneririm.
  • Aslında şuan bakış açım telefon konusunda çok değişti. Fiyatlar göz önünde bulundurulduğunda uygun bütçeye hitap edebilecek pek işlevsel telefon yok. Ancak ben Samsung, Huawei ve Apple dışında bir telefon artık kullanmam. Nokia evet kagıt üstünde çok iyi, Sony Xz Premium kullanıyorum geçtiğimiz haftalarda oda kağıt üstünde çok iyiydi fakat şuan Huawei P Smart kullanıyorum ve çok daha memnunum. Nokia 8 bir zamanlar vatanbilgisayar da 2400 e düşüyordu. O şekilde temin edebilirsen öneririm. İnternet üzerinden telefon almak konusunda artık rahat değilim.
    Ancak yinede 2200 civarında bir bütçeyle Nokia 8 den daha üstün donanımlı bir cihaz bulunmuyor.
  • lg v30 plus
  • lg v30 plus
  • Telefonda pek bir şey yapmadığın için tasarımı ve garantisi hoşuna gideni alabilirsin. 2500 değilde 2800 e çıkarsan honor play v30 plus çok daha iyidir.
  • merhaba
    yeni konu acmamak adina burdan yaziyorum. Bende teyzeme telefon alicam samsung telefonlarina aliskin bu yuzden samsung bakiyorum. onun icin hafizasi onemli telefonu cok kullanan birisi degilama almisken de kotu bir telefon almak istemiyorum. max 2500liralik bir telefon olacagi icin hafizasi 64gb liklar oluyor sadece. A6(2200) ile J6 pro (1800) arasinda kaldim ve ithalatci mi resmi distributor garantili mi olmali o konu da da kafam cok karisti.. yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damladamladamla -- 21 Ekim 2018; 1:5:44 >
  • cok tesekkurler dediklerinize bakacagim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.