Şimdi Ara

makrolar buraya (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.625
Cevap
1
Favori
138.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S: 1/3sec
    I: 50

makrolar buraya
  • F: 3.2
    S: 1/2sec
    I: 50

makrolar buraya
  • hp 945 telefonun tuş takımı...

makrolar buraya
  • hp 945 damla

makrolar buraya
  • Ricoh caplio RX

Monitöre yapışan objektif

Gözlük

hoparlör

kalem ucu

saat

Samsung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbuyukbalkan -- 13 Nisan 2005, 23:10:22 >

• Bazısı tam makro sayılmaz ama bu konuda ne kadar acemi olduğumu resimlere bakınca da anlayacaksınız zaten
    Ricoh caplio RX.

makrolar buraya

makrolar buraya

makrolar buraya

• Panasonic Lc5

makrolar buraya
  • baska bölümde de yazdım ama burada toplu olsun...
    bir buçuk hafta önce nikon 8800 aldım ilk makrolarım sayılır diycem ama 1,5 haftada 1000 civarı foto çektim amaçlı amaçsız
    bide burdaki bilgilerle birleşince bunlar çıktı...

makrolar buraya

makrolar buraya

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirche -- 21 Nisan 2005, 21:15:26 >

• allah aşkına o örümcek nerden geldide sen o fotoğrafı çektin hala anlamış değilim karışmak gibi olmasın ama ama yinede süper çekmişin fotoğraf kusursuz bence
  • yeni makro fotoğraflarım umarım beğenirsiniz..
    Fotoğraf makinesi : Nikon Coolpix 2200

makrolar buraya

makrolar buraya
  • Canon Powershot A400

Bunun ne olduğunu bilebilecekmisiniz? Makro olduğu için çok farklı anlaşılıyor. Pek sanmıyorum. Bilebileceğinizi. Tam resimden kestim bir parça herhalde olur böyle isteyene mail ile tam resim gönderebilirim. Masaüstü resmi olabilir değil mi?

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taxonera -- 27 Nisan 2005, 13:29:22 >
  • evet buda başka bir çiçek fotoğrafı..çok seviyorum ya böyle rengarenk çiçekler çekmeyi..
    Makine : Nikon Coolpix 2200

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sutozu -- 29 Nisan 2005, 10:30:53 >
  • http://img210.echo.cx/my.php?image=00000655uc.jpg

Hadi bunu bilin bakalım.
    http://img156.echo.cx/my.php?image=00000690wy.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ters İntegral -- 4 Mayıs 2005, 2:53:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: taxonera

Canon Powershot A400

Bunun ne olduğunu bilebilecekmisiniz? Makro olduğu için çok farklı anlaşılıyor. Pek sanmıyorum. Bilebileceğinizi. Tam resimden kestim bir parça herhalde olur böyle isteyene mail ile tam resim gönderebilirim. Masaüstü resmi olabilir değil mi?

makrolar buraya

Eti Puf degıl mı o, ustu bunla kaplı..

• pentax 750 z ile çektiğim ilk makrolardan biri

makrolar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasyildiz -- 8 Mayıs 2005, 8:35:54 >
  • az önce yanlışlıkla aynı fotoğrafı iki defa eklemişim. kusura bakmayın.
    diğer bir makro çekimim... (her ikisini de tripotsuz çektim).
    yorumlarınızı bekliyorum.
    Bu makroda çekim hataları var, ama ne?

makrolar buraya
  • İlk makro denemem.

makrolar buraya
  • Sevgili Hasan,

Öncelikle yeni fotoğraf makinen hayırlı uğurlu olsun, en güzel günlerde güle güle kullan. Macro fotoğraflarında sadece çok az netlik eksikliği var. Alan derinliği başarılı olmuş ancak net alan derinliği içerisinde belki çiçeğin sapı da dahil edilip bir kompozisyon yaratılabilir miydi diye düşündüm. Son olarak da kadraj seçiminde altın noktalara dikkat edilseydi daha da güzel olabilirdi. Ellerine sağlık
  • Üstad yorumların için çok teşekkür ederim. Benim için büyük moral oldu.
    Makro çekim konusunda kendimi geliştirmek istiyorum. Bahsettiğin net alan derinliği, kadraj seçimi vb konularda bilgi alabileceğim bildiğiniz forum sayfaları ya da başka web sayfası linklerini yazabilirseniz sevinirim.
    Tekrar teşekkür ederim.
  • Üstad kusura bakma senin açtığın "fotoğraf çekim teknikleri" başlıklı forumu daha önce okuyup bilgisayarım kaydetmiş olmama rağmen gözden kaçırmışım .
    O yazıda temel bilgileri vermişsin zaten. Sağolasın.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.