Şimdi Ara

Makine Mühendisi Hazırlıkta Kendini Nasıl Geliştirir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
7
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Solidworks öğren makinecilerin temel programı bu.Eğer hoşuna giderse hobi olarak uğraşırsın zaten
  • katusha_ kullanıcısına yanıt
    aha solidçi biri geldi de solid gerçeklerini anlatabilecem.

arkadaşlar solid ömrü hayatınızda göreceğiniz en kolay programdır. bilmeniz gerekir ancak kesinlikle ama kesinlikle kariyerinizi teknik ve katı çizim alanına yönlendirmeyin, ömrü boyunca üni kapısından geçmeyen adamlarla aynı seviyeye düşürürsünüz kendinizi. ama staj olsun kulüp işleri olsun bilmek gerekir.

ayrıca abi tavsiyesi:
    ansys dinamik analiz öğrenin (tabi öğretecek adam bulabilirseniz, kimse öğretmez size, bilen adam çok az ve manyak paralar alıyolar)
  • python, java gibi yüksek seviyeli diller yerine programlanın mantığını anlamak için c ve algoritma öğrenmeni tavsiye ederim. eğer sağlam bir temel oturtabilirsen bölüme çok büyük bir artıyla başlarsın
  • Öneriyi verdiğim kişi hazırlık öğrencisi farkındasın umarım
  • ingilizce öğren sosyalleş büyük ihtimal kadın popülasyonunun %10 altı olan bir yere gideceksin bari kadın arkadaşların olsun unide erkek erkek nereye kadar !!!
  • Serjaime kullanıcısına yanıt
    İyi bir İngilizce yeterli. Almanca, almanya'da yaşamayacaksa zaman kaybı. Öğrenmesi de çok zor zaten.

Anlıyorum, burada millet cok hevesli. Ama calismaya baslasa 2 haftaya salacak zaten almancayı. Bir hevesle soruyor ama tabii. Bir yandan ingilizce bir yandan almanca öğreneyim, o sırada piyano kursundan gelirken telefonda udemyden kodlama öğreneyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helixSNAA

İyi bir İngilizce yeterli. Almanca, almanya'da yaşamayacaksa zaman kaybı. Öğrenmesi de çok zor zaten.

Anlıyorum, burada millet cok hevesli. Ama calismaya baslasa 2 haftaya salacak zaten almancayı. Bir hevesle soruyor ama tabii. Bir yandan ingilizce bir yandan almanca öğreneyim, o sırada piyano kursundan gelirken telefonda udemyden kodlama öğreneyim.
    Ben de sizin gibi düşünüyorum ama ekstra bir şeyler istediği için bunu önerdim. İleride öğrenmek isterse öğrenmesi çok daha zor olacak çünkü
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.