Şimdi Ara

Makina Mühendisliği???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu mühendislik hakkında bilgisi olan var mı?Okuyan yada bitirenler çalışma ve iş olanaklarından, hangi alanlarda iş fırsatı bulabildiklerinden bahsedebilir misiniz?Tercihlerin bitmesine 1 hafta kaldı, acil yardım ederseniz iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stevie G. -- 30 Temmuz 2010; 12:05:23 >

• ben tercihlerimde makine müh yazdım ama kendi bölümüm makine bence imkanın varsa başka bölümlere gitmeni tavsiye ederim makine tabiri caizse biraz amele işidir.Tabi bu işi sevmeye bağlı işi severek yaparsan iyi para kazanırsın
  • Aslında İnşaat ile Makina arasında kaldım.Hangisini öne yazacağım konusunda kararsızım.
  • bn de insaat makıne elektrk elektronık veya mat ogretmenlıgı
    bunlar arasnda kaldım fikir verebilicek war mı nedenleriyle
  • ufuk elektrik elektronik derim senin için konuyu açan arkdaşada inşaatında çalışma şartları zor makineninde para olayı ikisindede senin kendi mesleki birikimine bağlı iki meslektede aç kalma riski yüksek:Dvarsa kafanda başka bişeyler iyi düşün
  • Bende aynı çıkmaza düştüm. İTÜ Makina ve ODTÜ inşaat arasında kaldım. :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Full#Throttle

Bende aynı çıkmaza düştüm. İTÜ Makina ve ODTÜ inşaat arasında kaldım. :S

İTÜ Makina Onur, yanlış işler yapma ha
  • +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Choppe®

quote:

Orijinalden alıntı: Full#Throttle

Bende aynı çıkmaza düştüm. İTÜ Makina ve ODTÜ inşaat arasında kaldım. :S

İTÜ Makina Onur, yanlış işler yapma ha

Galiba İTÜ mak ingilizce, İTÜ mak normal, ODTÜ inşaat şeklinde sıralayacağım.
    Arkadaşlar sıralamam 12129. 2. tercihime girerim sanırım?
  • makina değil ya makine :D iş imkanı gayet iyi endüstri mühendislerinin işlerini felanda yapıyorlar sanırsam bende çeşitli üniv. makine müh .yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerring

makina değil ya makine :D iş imkanı gayet iyi endüstri mühendislerinin işlerini felanda yapıyorlar sanırsam bende çeşitli üniv. makine müh .yazdım.

Hayır Makina...
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerring

makina değil ya makine :D iş imkanı gayet iyi endüstri mühendislerinin işlerini felanda yapıyorlar sanırsam bende çeşitli üniv. makine müh .yazdım.

sanırsam falan olmaz bence bir daha düşün makina mühendisliği hep geriye gidiyor hem okuması zordur hem çalışması endüstri mühendislerinin işini herkes yapabilir ama endüstri mühendisleri tercih edilir o işler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: knightsever

http://www.tdkterim.gov.tr/yanlis/?kelime=makina&kategori=yanlis_liste

makina hard duruyor
    hacı ikisde güzeldir makinadan sonra gemi makina mühlük diplomasıda alabiliyon gayet güzel duruyo bende gemi makinacıyım inş.
    ama dediğim gibi iki ünide bölümde güzel puana göre sıra yap işte ikisinden de memnun kalırsın

• http://www.mmo.org.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.E.C -- 31 Temmuz 2010; 12:53:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.