Şimdi Ara

Makina mühendisi ve ticaret (600 bin tl)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde 600bin tl var itü makina 2.sınıftayım ve kendi işimi yapmak istiyorum aklımda 1-2 makina alıp bir şeyler üretmek var ama öncesinde 2-3 sene çalışıcam piyasayı görücem sizce şansım nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada bursada yaşıyorum sanayi şehri o bakımdan şanslıyım yedek parça veya kalıpla uğraşabilirim 1 stajımı da böyle yerlerde yapmayı planlıyorum

• Kalıp işinde duayenler var sen işi öğrenip oturtana kadar zaman geçer hiç olur paran.
    Eğer işten iyi anlıyorsan medikal sektörüne veya katma değeri yüksek ürünler üretirsen para kazanırsın.
    Ancak işi bilmiyorsan sanayide tecrübe kazan ve birkaç senede planlarını oturt kafanda.
    Paranıda at bankaya dursun.
  • Hocam atölye alsan içine makineler alsan 600 bin tl yetmez. Kusura bakma pahalı iş. 600 bin tl anca atölyenin arsasına yeter. Belki ortaklaşa birşeyler olur ama bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600k ayda 11k mı getiriyo ben m iyanlış görüyorm
  • 600k ya bimden su alıp satabilirsin anca

• 600K YI FAİZE VER ÇALIŞIP NAPÇAN SALAKMISIN
  • 600bin lira para mı
  • 1000tl versene kanka 2.el rx 580 8gb alayım
  • aselsandan hisse al sonrada aselsanda işe gir
  • Rez. Sadece param yok anlatılan diğer şeyler birebir aynı.
  • 24 ay süreyle bankaya yatırırsan aylık 4 bin 830 TL maaşın olur çalışıp napacan ömür boyu dursun

• Knk tel no mu onaylatmadım dm atamıyorum buradan yazayım

1.sınıfa göre daha kolay kesinlikle 3.sınıf zor diyolar görücez

• şansın çok yüksek bence bir iki makine al yer kirala başla çalışmaya

yan parça üretirsin

plastik enjeksiyon olabilir

sen buradakilere bakma

ben olsam paramı yatırıma verir it gibi çalışırdım sonuçta kendi işim
  • Bende seneler önce konular açtım 1.5 milyon ile ne iş yapılır diye çok güzel tavsiyeler geldi ama yapamadım para babamındı .para bende olsa dahi o parayı kaybetme riskin var.Bende senin gibi o para benim olsa ne yapabilirim düşüncesindeydim. O paranın senin değil ailenin olduğunu ayrıca tüm servetini bir yere yatırmanın mantıklı olmayacağını söyleyebilirim.

• arkadaşın bursada vida fabrikası var iyi kazanıyorlar
  • 3 tane ev satın al üniye yakın yerlerden tanesini 1.5 den kiraya ver aylık 4.5 k hiç çalışmadan paran olur
  • bende mars mühendisiyim,marsa toki yapıcam bankadan 1 katrilyon dolar kredı ıstedım,bakalım ne dıcekler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.