Şimdi Ara

Makedonya'da okumak isteyenlere yardımcı oluyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
10.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

bitirenler nasıl bitiriyor ayıptır sorması? gittim sabah akşam gezdim tozdum diskodan kumarhaneden çıkmadım demiyorsunda hocalar benden rüşvet istiyor diyorsun. sen beceriksizliğin yüzünden döndüysen insanlarında umudunu kırma. gidip dolandırıcı bir danışmana güvenmeseydiin oturup kendin araştırsaydın zaten bu yaşadığın şeyler başına gelmezdi ali kardeş. makedonya da evet tıp diş sınavsız okuyabilirsin. ama ne okul ne ülke ne de hiçbir danışmanlık sana bitirme garantisi vermiyor ki?? sende kapasite yoksa okuyamazsın zaten kapasitesi olanlar ya üst sınıfta ya da mezunlar. almanyada ki akrabalar der ya başkalarıda gelmesin diye burası çokk kötü geçinemiyorum canım memleketim biz ettik siz etmeyin vs hah aynısıda bu. kimse gittiği yere fazla yanında insan istemez.kimse yediği haltların bedelini okula veya ülkeye ödetmesin. bir kişi de çıkıp diyemez ki ben adam gibi ders çalıştım ama beni yinede dersten bıraktılar. daha hocayla konuşacak makedoncası olmayanlar gelip burda ülkeyi kötülemesin. kimse de ülkeyi günah keçisi ilan etmesin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.