Şimdi Ara

Maicon > Pepee (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
1
Favori
15.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konuyu açan arkadas (ve bunun gıbıler) cok cabuk gaza gelıyorsunuz. Sonuc hep husran
  • Pepe'nin daha iyi bir kariyeri var, Maicon'dan daha kaliteli bir stoper. Bu tartışılmaz zaten. Ama 35 yaşına gelmiş, en fazla 2 sene daha oynar. Maicon en az 6 sezon daha üst düzey futbol oynayabilecek yaşta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Pepe'nin daha iyi bir kariyeri var, Maicon'dan daha kaliteli bir stoper. Bu tartışılmaz zaten. Ama 35 yaşına gelmiş, en fazla 2 sene daha oynar. Maicon en az 6 sezon daha üst düzey futbol oynayabilecek yaşta.

Maicon'un şu anki hali üst düzey mi de 6 sezon daha üst düzey oynayabilecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Yorumlara bakiyorum da gs taraftari kadar cahilini bir daha goremeyiz 5 yasindaki kardesimin futbol bilgisi cok daha iyidir bunlardan

Bunlarla tartisirken sanki karsimda orangutan varmista birseyler ogretmeye calisiyormus gibi hissediyorum zor cok zor

Sorma , gercekten cok garipler.

Hicbirsey bilmedigini bilmiyor derler ya iste bu söz cok uyuyor onlara , cok bos bir egoları var neymis avrupa fatihiymis , avrupada maglubiteyi galibiyetinden daha fazla olan bir takım nasıl avrupa fatihi olabilir ha keza avrupada yaptıgı son 20 macta 1 galibiyet bile alamamıslar.Avrupada en cok fark yiyen Türk takımı tutturmuslar bi reali eliyoduk 3-2 yendik vs. diye yahu adamlar icin tur bitmisti zaten ertesi sene geldiklerinde galibiyete ihtiyacları vardı 6 tane attılar TOKİ de isteseler 10 da yaparlardı.

Yok efendim gs cok büyük bu hoca kücük hoca o yüzden gs yi kaldıramıyor vs. acaba hic düsündülermi belki de gs onların düsündügü kadar büyük degil sadece sisirilmis bir balon ama maalesef kabullendiremezsin 2 transfer yaptılar bu sene CL ye gitsek kazanırız diyorlardı.

Bazen cokta fazla umursamamak lazım , keza nasıl bir psikolıji icinde olundugunu konunun baslıgı gösteriyor.

• Nirvana. kullanıcısına yanıt
    Takıma uyum sağladıktan sonra ligin en iyi stoperi olacak. Uyum sürecini atlattıktan sonra görün siz Maicon'u.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maiconun uyumluk bir durumu yok ister uyumlu ister uyumsuz olsun tam bir kazma. hiçbir yeteneği olmayan 8m lik bir dursun özbek kazığı
  • Konuyu dalgasına açmıştım ama normal bi yorum da ben yapayim.Oyun stili chedjou ya çok benziyor.Şöyle ki;

1)SAATLİ BOMBA GİBİ

2)UZUN PASI SEVER

3)İLERİ AÇILMAYI SEVER

4)GÖZE HİTAP EDEN MÜDAHELELERDE BULUNUR

Sonuç olarak seneye büyük ihtimal başakşehire gider

-->Dipnot: İlk özelliği uyumsuzluktan kaynaklanan bir şeyse ileriki dönemlerde cidden iş yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maicon baya farklı bir seviyedeymiş ya Pepe'yle felan kıyaslanamaz bence eşsiz bir oyuncu.
  • pepe maicondan 2 sınıf üstte.
    mevcut seviyesini bilmiyorum ama genel olarak top class stoper. en üst seviye.
    sert bir savunmacı olmasının yanında aynı zamanda iyi bir hücum oyuncusu.
    ben ikisinden birisini alacak olsaydım eğer maiconun maliyeti pepenin yarısı kadarsa maiconu aksi durumda pepeyi alırdım.
    ki biz neredeyse pepenin 2 katı maliyetle aldık.
  • Pepenin yaptığı penaltıya bak hele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gdjdhdhshhhsgd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pepe formsuz beyler bi durun hele

• disardaydim maci izlemiyordum arkadas pepeyi ove ove bitiremefi.. o da fanatik galatasarayli.. maci bir actik pepe penalti yaptirdi.. ulan ne goz varmis bende

• AMIGOOOOOOOOO COME TO BESIKTAAAAAAAAAAAAAAS
  • Skrtel i görse abi çekecek 2 kişi
  • Abe pepe naptın bize

• adam bi penaltı yaptı diye maicon la karsılastırmıslar

hadi öztherasudasnas tan aynı pozisyonda maicon gibi 150 kere calım yese tamam diyecegim ama , gerci bi pozisyonla yargılayanları pek takmamak lazım su okullar acılsada bi kaybolsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

adam bi penaltı yaptı diye maicon la karsılastırmıslar

hadi öztherasudasnas tan aynı pozisyonda maicon gibi 150 kere calım yese tamam diyecegim ama , gerci bi pozisyonla yargılayanları pek takmamak lazım su okullar acılsada bi kaybolsanız.

Asagi yukari ayni sey. Maicon bizi turdan etti, Pepe sizi kupadan etti.

Ikisi de tamamen sahsi hatalar. Eger o pozisyon seni kupadan ediyorsa "bi pozisyonla" yargilarim arkadas. Al birini vur ötekine...
  • Come to Penaltı

Come to 34 Yaş

Come to Yoruldum Değiştir Hoca

Come to Marcelo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 7 Ağustos 2017; 16:13:55 >
  • Olm bu ne lan 10k tık almış konu.milleti birbirine düşürmek amacı ile öylesine açmıştım

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.