Şimdi Ara

Mahmut Özgener! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Yemin ederim kac gündür GALATASARAY ve BESIKTAS üstüne yer alan telefonlari okudukca kanim donuyor.
    Bu iki büyük kulübe söylenecek laflar mi bunlar? Nasil böyle s.refsizlik yapabiliyorlar ve kimsede, haci ne oluyor bu adama demiyor taraftar da yöneticilerde.
    Nedense herkez sus pus olmus durumda, cikin kendinizi savunun be kardesim.
    Nerde BIZIM BASKAN, nerde BJK NIN BASKANI neden ses yok bu hakaretlere.

katılıyorum buna tepki gelmemesi düşündürücü..
    ama biz diyorduk "fenerasyon" diye haklı çıktık fenerliler de artık konuşamaz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onder1911

quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Yemin ederim kac gündür GALATASARAY ve BESIKTAS üstüne yer alan telefonlari okudukca kanim donuyor.
    Bu iki büyük kulübe söylenecek laflar mi bunlar? Nasil böyle s.refsizlik yapabiliyorlar ve kimsede, haci ne oluyor bu adama demiyor taraftar da yöneticilerde.
    Nedense herkez sus pus olmus durumda, cikin kendinizi savunun be kardesim.
    Nerde BIZIM BASKAN, nerde BJK NIN BASKANI neden ses yok bu hakaretlere.

katılıyorum buna tepki gelmemesi düşündürücü..
    ama biz diyorduk "fenerasyon" diye haklı çıktık fenerliler de artık konuşamaz sanırım

Yemin ederim en cok beni düsündüren kimsenin giki cikmamasi. Nasil olur benim takimima tff baskanai ibb nin baskani küfür eder ve ben bildigim halde bir cevap vermem ya? Nasil mide var bunlarda ben anlamiyorum, nasil takimlarinin menfatlerini koruyorlar bunlar

• Allah bin türlü ........
    Okudukca midem bulaniyor bu ülkenin iki dev kulübüne yapilmaya calisilan islere bakin ya
    Size söylenecek cok laf var ama sizin seviyenize düsmeye gerek yok
    Birde futbolumuzu yöneten insanlar örnek insanlar bunlar hepsinin bin türlü BIN TÜRLLÜ
  • Arkadaşlar bu olaylardan anlaşılacak tek şey şu:

"Bu kadar kirli çamaşır ortaya döküldükten sonra bu iş cezasız kalmaz. Kimse boşuna kendine umut vermesin."
  • Allah belalarını versin. Bir kısmına verdi zaten. Diğerlerine de verecek.

Ulan milyonlarca taraftarı olan BJK ile GS klübünü üzmeye ne hakkınız var ? Haksız rekabete, adam kayırmaya ne hakkınız var. Adam bildiğin fenerli işte. Sanki sen ben gibi diğer rakipler kaybedince sevinmiş kendi takımı yenince 4 köşe olmuş.

Tamam fenerlisin Tff başkanı da olsan kalbinin bir köşesinde fb sevgisi devam edebilir ama örgüt gibi birileri kaybedince küfürler edip birileri kazanınca nasıl başkanını arayıp tebrik ediyorsun Allah var yukarıda el insaf be.

Yukarıdaki ss'leri okudum deliye döndüm deliye. Bu küfür yiyenlerin yerinde olsam dava açarım bu şeref yoksunu bazı kişilere.

Serdal ADALININ TIRNAĞI OLAMAZSINIZ SİZ.

•  Mahmut Özgener!
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAY

Göksel Gümüşdağ'ın tuttuğu takım ankaragücü'ymüş bu arada:)

Bahsedilen maçta bu durumda İbb-Gs maçı olmalı.3-1 İbb kazanmıştı.

Ankaragücü'de 3-2 yenmiş Gs'I bu arada.

Geç gelen edit:

Yanlış bir değerlendirme olmuş.G.gümüşdağ İbb başkanı imiş bir zaman,dahası Trabzonspor başkanlığı içinde adı geçmiş bir dönem,üstelik Gs kongre üyesi,daha dahasıda başbakanın damatlarındamış,şimdilerde tff başkan vekili :)

Uzak durmak lazım bundan:)
  • quote:

quote:

Göksel Gümüşdağ'ın tuttuğu takım ankaragücü'ymüş bu arada:)

Bahsedilen maçta bu durumda İbb-Gs maçı olmalı.3-1 İbb kazanmıştı.

Ankaragücü'de 3-2 yenmiş Gs'I bu arada.

Geç gelen edit:

Yanlış bir değerlendirme olmuş.G.gümüşdağ İbb başkanı imiş bir zaman,dahası Trabzonspor başkanlığı içinde adı geçmiş bir dönem,üstelik Gs kongre üyesi,daha dahasıda başbakanın damatlarındamış,şimdilerde tff başkan vekili :)

Uzak durmak lazım bundan:)

damadı?
  • Sanırım,Başbakanın eşinin kardeşinin kızıyla evliymiş(kısaca yeğeni:),o da Başbakanın özel sekreterimi neymiş,bir yerde okudum ama hatırlamıyorum şu an tam kaynağı:)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.