Şimdi Ara

Mahalle Berberine Verdiğim Müthiş Ayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen cuma günü okulda kontrol varmış vay şansımı felan derken müdür yard sen gel buraya dedi saçıma baktı ne bu saç dedi işte ben de kem küm felan tamam kestiririm diyebildim o da pazartesi böyle görmiyim dedi eve geldim küfür ede ede aşağı indim bizim mahalle berberine gittim bi kuyruk var sanırsın kızılay kıyafet dağıtıyor neyse girdim içeri selamlaşma felan oradan gazete okuyan dayı hoşgeldin papaz dedi üstüme alınmadım sonra sen nerenin papazısın dedi bende bana mı diyorsun dayı dedim senden başka papaz mı var burada dedi işte bu laf beni çok sinirlendirdi buna caki cenden öğrendiğim 48 numara sandaletimin tabanıyla bi koydum bu karşı maalleye uçtu felloşa döndü kamil sıra berberdeydi benim müşterime nasıl vurursun dedi usturayı bir fırlattı çenemi sıyırdı hemen bakkaldan dedemi çağırdım dedem hacda öğrendiği kroşesini salladı ağzı yüzü kaydı berberin sonra berbere döndüm ve dedim ki şekilsin ya ******* dedeme teşekkür ederken yüzünde ki maskeyi çıkardı bir de ne göreyim Turbolinea alçak beni burada da bulmuştu buna döner-tekme adını verdiğim ölüm vuruşunu yaptım oracıktı can verdi berberden çıktığımda herkes beni alkışlıyordu hepsine teşekkür edip müdür yard halletmeye gittim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okumayın turbolinea + ölüm vuruşu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. cümlede anladım başka csbleri okuyarak kendini geliştirbilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Botres Tr

2. cümlede anladım başka csbleri okuyarak kendini geliştirbilirsin

tek cümle -_-
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.