Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM Sınırsız 4.5G Magnet Tarifeleri (Sabit internet altyapısı olmayanlara) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
31
Favori
102.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski üyelerde şu an için artış yok. Güncel faturaya baktığımda eski fiyat üzerinden gözüküyor. Zaten yeni çıkan tarifelerin başlarına yeni magnet ifadesi eklenmiş.

• E hani enflasyon %85 değil mi Türk Telekom %100'ün üzerinde zam yapmak nedir ulan!

• Şuan tarifede ki son durum nedir konuyu ona göre güncelleyecegim ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Modemin kafasına göre turuncuya dönüp kapanıp açılmasına bir çözüm bulabilen var mı? Allah rızası için, 2022 yılında 1.2 MB/s hızında sınırsız diye sattıkları interneti kullanıyoruz bari o kesilmesin! Firmware? Falan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E7723167B -- 15 Kasım 2022; 18:0:0 >
  • 2 ayda 2 kere modemi başka yerde kullandığım için 6 saat internetimi kestiler

ne yaptıysam magnet ile ilgilenen birine ulaşamadım

sizin işiniz olunca müşteri temsilcisine nasıl ulaşıyorsunuz?

herkes magnet birimine aktarıyor ama hep sistem başa dönüyor

• Bence paketler hâlâ uygun.

Turkcell’in limitsiz 15mbps Superbox’u 800TL iken Turk Telekom’un 12mbps Magnet’i 389TL.

300GB 4.5G hızında interneti ise 249TL.

Turkcell Superbox’ta 250GB internet 400TL. Superbox’a göre baya uygun. Redbox’a göre de kalitesi baya iyi. Redbox’ta da benzer fiyatlandırma var ama arada kalite farkı var. Şu an alınabilecek en iyisi Magnet’tir. Zamları mecbur yapacaklar,kâr amacı güden şirketler bunlar. Binlerce kişi ekmek yiyor o şirketten. Bu kadar zam fazla ama yapacak bir şey yok onlara mahkumuz. Özellikle Superbox’taki zamlar çok canice,acımasizca..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • en büyük farkı söylemiyorsunuz.... magnet taşınamıyor, diğer ikisi taşınıyor

• 2jz1993 kullanıcısına yanıt
    Diğer ikisi de taşınamıyor. Taşınabiliyor ama şöyle, Superbox’ta her götürdüğünüz ayrı adres için adres başına 10 ya da 20TL isteniyor fiyatını pek bilmiyorum o civarda.

Vodafone içinse Aylık +30 TL vererek taşıma paketi alıyorsunuz, aldıktan sonra o ay boyunca istediğiniz her yere taşıyabiliyorsunuz. Belki 40 ya da 50TL olmuştur.

Yani bu durumda 3’ü de mantıksız kalıyor. Artık eskisi gibi bedavaya taşınma yok.

• O zaman eski üyelerde de hızın ve fiyatın değişmemesi lazım. 4.5G Limitsiz magnet alanların hızı 12Mbps'ye sabitlenmiş diye biliyorum. Eğer öyleyse maks Türk Telekom diyorum.

Madem fiyat aynı bari hızı da aynı tut dimi yanlış mıyım?

• Superbox da yakın zamanda zam yedi. Bu fiyatlarla Superbox almanın zaten pek mantığı yok. Aslında bence şuan en iyisi Redbox ama onu da bana vermiyorlar sağolsunlar mecbur magnet alacağım 😀

• Aldıktan sonra sakın simkartı içinden çıkarmayın. Merak edip çıkartıp 128/256kbps hıza sabitlenen üyeler var ve bunu düzeltmek içinde hiçbir muhattabınız yok. MH bilgisiz,diğerlerinin magnet’ten haberi yok. Kalırsınız ortada valla.

• ben çıkarmadım modeme dokunmadım bile 2 ayda 2 kere kesildi...hiçbir şekilde muhattap yok. facebooktan twiterdan heryerden yazdım dönüş olmadı...sanki magnet ttnete ait dğeil kimsenin bişeyden haberi yok

• vonaleee kullanıcısına yanıt
    Sistem daha tam oturmamış,MHizmetleri’ne soruyorum haberi yok. Bayii’ye soruyorum ana merkez’e gidip sorun diyor. Daha baştan böyleyse hiç bulaşmama gereği buldum. Sorun çıkması normaldir hiç muhattap yok. Twitterdan eğer pozisyonundan ayrılmadıysa Yusuf Kırac Beye yazınız. TTelekom üst yönetim kadrosundaydı. Zamanında bana baya yardımcı oldu,hatta sayesinde sokağa fiber fln gelmişti. Çok kibar ve saygılı bir insan.

“Hakkı ne yapacak uploadı? “ dışında…

• Arkadaşlar bulunduğum yerde altyapı yok bende araştırma aşamasındayım. Magnet nasıldır sizce? Daha iyi f/p bir ürün var mıdır?

• yorgun şair kullanıcısına yanıt

her yerde aktif değil, çok az noktada abonelik veriliyor.

• power-pc P kullanıcısına yanıt
    Bizim bölgede aktif hocam daha iyisi var mıdır f/p olarak

• Turkcell SuperBox'a bütçeniz yetiyorsa onu alın,onun dışında Turk Telekom Magnet daha iyi. RedBox'a bulaşmayın,rezil olursunuz.

• yorgun şair kullanıcısına yanıt
    Bölgelere nereden bakıyoruz hocam ?

• sabah 444lü numara aradı. aralik 1inden itibaren zam felan biseyler dedi uyku sersemi tam anlayamadim eski kullanicilarada zam geliyor sanirim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xx_GannicuS_xX -- 30 Kasım 2022; 15:39:22 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.