Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM Sınırsız 4.5G Magnet Tarifeleri (Sabit internet altyapısı olmayanlara) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
31
Favori
102.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski abone olarak benide 12ye düşürdüler iptal etme vakti geldi..

• sınırsız tarifeden sınırlıya 200gb olana geçebiliyor muyuz bilgisi olan varmı

• 12 de sinirlandirmislar sanirim herkesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun devasa zam gelmiş...

Kotasız 12 390 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 21 Ekim 2022; 19:46:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Mevcut abonelerde bu zamdan nasibini alacak mı? Alırsa kapama zamanı gelmiş demektir.

• FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum pc den bakamadım daha ayrıntılara...kapatırken de bi dünya masraf çıkacak daha 2 ay oldu abone olalı...

• magnet taahhütsüz bir abonelik olduğu için zam faturaya yansıyacaktır diye düşünüyorum

TÜRK TELEKOM Sınırsız 4.5G Magnet Tarifeleri (Sabit internet altyapısı olmayanlara)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vonaleee -- 22 Ekim 2022; 10:10:20 >
    Ben sordum, cevap olarak sizin kullandığınız tarife kullanıma kapatılmış. Bundan sonra ki yeni aboneliklerde zamlı fiyat geçerli olacak denildi. Bakalım ay bitince durum anlaşılır.

• magnet için alt yapı yoksa alınıyor diye yazmış herkes. altyapı dan kasıt nedir? bizim evin olduğu kutuda adsl var vdsl boş bortu yok. fiber zaten yok. altyapı yoksa derken fiber mi kast ediliyor yoksa adsl alt yapısı da mı olmaması gerekiyor?

• hayatgezi kullanıcısına yanıt

adsl dahil hiç bir altyapı olmayacak ve baz istasyonu fiber bağlantılı olmalıymış.

• power-pc P kullanıcısına yanıt

Bende altyapı var adsl yan komşuyu gösterip aldım

• Konu başlığı tarife ücretinin 389 tl olarak güncellenmesini rica ediyorum

• alt yapımızın olmadığı evde almak için yarın gidecektimki 389 tl miss...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep aynı terane ben 4 - 5 ay ugrastım sonunda aldım. telefondan hızının yğksek oldugunu gostermek ıcın ss al onlara göster. ısrar et şikayet ederim de

• Ben sınırsız paketi kullanıyorum. Bugün kota doldurduğum için bağlantım kesildi, fatura kesim tarihini beklemek zorundayım. Sınırsız pakette de mi kota var?

• K I R T E kullanıcısına yanıt
    Hızınız 12 miydi yüksek mi

Maksimum 15-16 alıyordum

• K I R T E kullanıcısına yanıt
    Hayret valla....müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum sormak için.neye tuşlayacağız mobil mi sabit internet mi bağlanan yardımcı olur mu

Ben de bağlanamıyorum, devamlı yönlendiriyorum diyorlar ama bağlanmıyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt

oha.. yuh yani. telekom fiyat konusunda kafayi yedi iyice. yuzde yuz zam nedir??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.