Şimdi Ara

Magento e-ticaret hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar anladığım kadarıyla magento wordpress le aynı hayatım da özel programlar ve küçük websiteler yaptım ve 0 dan yazdım bu şekilde hazır araçlar kullanmadım sizden istediğim bunun hakkında önerileriniz nelerdir hangi kaynaklardan daha iyi öğrenebilirim ?

• Ben olsam Magento'ya bulaşmam. Wordpress ve Opencart gibi başka bir paket temel alınarak modifiye edilmiş dolayısıyla gereksiz şişik bir framework. Ayrıca kurulum için Zend Framework te istiyor. Zend Framework tek başına iyi bir platform. Magento geliştirme ile iyi para kazananlar Magento'dan başka birşeyle uğraşmayan kişiler olmalı. İyi bir geliştirici isen Magento sıkıntı kaynağı olabilir. Türkçe destek paketini kurmak dahi sorun. Şablon ve tema seçenekleri de kısıtlı. O kadar uğraşacağıma kendim sıfırdan site yaparım :|

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceledikten sonra bende bu şekilde düşündüm zaten boşa uğraş 0 dan yazsam daha kısa sürecek
    Sağol Kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Web, blog, e-ticaret sitesi gibi şeyler için Perl'e göz atmanı tavsiye ederim, başlangıçta syntax ve bazı özellikleri değişik gelebilir ancak bir kere alışınca cok seri kodlama yapılabildiğini fark edeceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.